Ajax verkoopt Tagliafico aan Olympique Lyon
LYON (ANP) - Ajax heeft de Argentijnse verdediger Nicolás Tagliafico aan de Franse club Olympique Lyon verkocht. Bij Lyon is Peter Bosz de hoofdtrainer. De 29-jarige Tagliafico had nog een contract voor één seizoen bij Ajax, dat onlangs met Owen Wijndal al een nieuwe linksback contracteerde.
Tagliafico kwam in januari 2018 van de Argentijnse club Independiente naar Ajax en hij werd met de club drie keer landskampioen. De publiekslieveling won ook twee keer de beker met de Amsterdamse club. In totaal speelde hij 169 officiële wedstrijden voor Ajax en daarin wist hij vijftien keer te scoren.
Ajax ontvangt 4,2 miljoen euro voor de linksbenige Argentijn, zo maakte Lyon openbaar. Tagliafico ondertekende een contract voor drie seizoenen.
Olympique Lyon eindigde afgelopen seizoen als achtste in Frankrijk en speelt daardoor komend seizoen geen Europees voetbal.
Ajax keert zaterdag terug uit Oostenrijk, waar de landskampioen de afgelopen dagen op trainingskamp was. De Amsterdammers hebben te maken met een aantal coronabesmettingen in de selectie, waardoor werd afgezien van het oefenduel met Eintracht Frankfurt op zaterdag.
Meer uit Voetbal
ARLINGTON (ANP) - Ronald Koeman staat achter zijn wisselbeleid in de slotfase van het eerste duel van het Nederlands elftal met Japan (2-2) op het WK. "Daar heb ik zeker geen spijt van", zei de bondscoach in de perskamer van het Dallas Stadium.
35 minuten geledenARLINGTON (ANP) - Oranje-international Jan Paul van Hecke heeft een flinke wond aan zijn rechteroog overgehouden aan de eerste WK-wedstrijd tegen Japan. De verdediger kwam, na een voorzet vanaf de zijkant, al in de eerste minuut in aanraking met een hoofd van een van de Japanse spelers.
37 minuten geledenARLINGTON (ANP) - Ronald Koeman kan leven met het gelijkspel van het Nederlands elftal in de eerste wedstrijd op het WK tegen Japan (2-2). "Als je tweemaal hebt voorgestaan, ben je niet helemaal tevreden", zei de bondscoach. "Maar op basis van de kansen en goede momenten aan beide kanten, want ik vond het een topwedstrijd, dan kun je wel vrede hebben met een gelijkspel."
58 minuten geledenARLINGTON (ANP) - Virgil van Dijk had begrip voor een serie verdedigende wissels van zijn bondscoach Ronald Koeman in de slotfase van het eerste duel op het WK met Japan. Daarna leek Oranje het initiatief te verspelen en maakte de tegenstander uit Azië in de 88e minuut gelijk (2-2). "Je weet ook dat het nog gevaarlijk kon worden", zei de aanvoerder. "We hielden het na die wissels goed dicht. En Japan moest aanvallender spelen, dus er lag ook ruimte. Helaas scoren ze na een spelhervatting."
1 uur geledenARLINGTON (ANP) - Het Nederlands elftal heeft een voorsprong uit handen gegeven in de eerste wedstrijd op het WK tegen Japan. Oranje leek op weg naar een zege tot bondscoach Ronald Koeman besloot meer verdedigend ingestelde spelers in het veld te brengen. Daarna verloor de nationale ploeg het initiatief en maakte Daichi Kamada met een kopbal in de 88e minuut gelijk: 2-2.
1 uur geledenARLINGTON (ANP) - Het Nederlands elftal is het wereldkampioenschap voetbal begonnen met een gelijkspel. In het Dallas Stadium in Arlington verspeelde het elftal van bondscoach Ronald Koeman tegen Japan tot twee keer toe een voorsprong: 2-2. Zweden is zaterdag de volgende tegenstander van Oranje.
2 uur geledenARLINGTON (ANP) - Memphis Depay is zondag Rafael van der Vaart gepasseerd op de ranglijst van spelers met de meeste interlands voor het Nederlands elftal. De 32-jarige aanvaller van Corinthians kwam in de eerste groepswedstrijd van het WK tegen Japan als invaller in het veld en begon daarmee aan zijn 110e interland. Depay debuteerde in oktober 2013 in het door Oranje met 2-0 gewonnen uitduel met Turkije.
2 uur geleden