Ajax verhuurt rechtsback Alders aan FC Twente
AMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Gerald Alders voor de rest van het seizoen aan FC Twente. De rechtsback staat nog tot aan het einde van het volgende seizoen onder contract bij de club uit Amsterdam.
De 19-jarige Alders speelde 39 duels voor Jong Ajax. "Gerald draait een goed seizoen bij Jong Ajax en maakte onlangs terecht zijn debuut in de wedstrijdselectie van Ajax 1", laat directeur voetbal Marijn Beuker weten in een persbericht. " Bij FC Twente kan hij ervaring opdoen op Eredivisie-niveau en krijgt hij de mogelijkheid om zich verder te ontwikkelen. We blijven hem nauwlettend in de gaten houden en verwelkomen hem komende zomer weer in Amsterdam."
Ajax wil dinsdagavond nog tweemaal toeslaan op de transfermarkt. De club wil doelman Matheus Lima Magalhães presenteren als vervanger voor de naar Borussia Dortmund vertrokken Diant Ramaj. De Braziliaanse keeper staat nu nog onder contract bij het Portugese Braga. Ajax heeft Lucas Rosa op het oog als vervanger voor de naar AS Roma vertrokken Devyne Rensch. De Braziliaan moet overkomen van Real Valladolid.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.
9 uur geledenBASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de eerste van een serie van vier oefenduels voor het WK gewonnen. Oranje rekende af met Noorwegen (2-1) in een wedstrijd waarin beide ploegen niet in de buurt kwamen van hun beste spel in de Johan Cruijff ArenA.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap van komende zomer Noorwegen in een oefenwedstrijd verslagen. In de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam was het elftal van bondscoach Ronald Koeman met 2-1 te sterk.
9 uur geledenBELEK (ANP/RTR) - Het Iraanse nationale voetbalelftal heeft voorafgaand aan een oefenwedstrijd geprotesteerd tegen het bombardement op een Iraanse basisschool op de eerste dag van de oorlog. De spelers hielden tijdens het volkslied, dat ze zichtbaar meezongen, schooltassen vast. Volgens het regime van Iran werden op de eerste dag van de Amerikaanse en Israëlische bombardementen 175 mensen gedood bij de aanval op de school.
14 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.
20 uur geleden