Ajax verhuurt rechtsback Alders aan FC Twente
AMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Gerald Alders voor de rest van het seizoen aan FC Twente. De rechtsback staat nog tot aan het einde van het volgende seizoen onder contract bij de club uit Amsterdam.
De 19-jarige Alders speelde 39 duels voor Jong Ajax. "Gerald draait een goed seizoen bij Jong Ajax en maakte onlangs terecht zijn debuut in de wedstrijdselectie van Ajax 1", laat directeur voetbal Marijn Beuker weten in een persbericht. " Bij FC Twente kan hij ervaring opdoen op Eredivisie-niveau en krijgt hij de mogelijkheid om zich verder te ontwikkelen. We blijven hem nauwlettend in de gaten houden en verwelkomen hem komende zomer weer in Amsterdam."
Ajax wil dinsdagavond nog tweemaal toeslaan op de transfermarkt. De club wil doelman Matheus Lima Magalhães presenteren als vervanger voor de naar Borussia Dortmund vertrokken Diant Ramaj. De Braziliaanse keeper staat nu nog onder contract bij het Portugese Braga. Ajax heeft Lucas Rosa op het oog als vervanger voor de naar AS Roma vertrokken Devyne Rensch. De Braziliaan moet overkomen van Real Valladolid.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.
8 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.
9 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.
10 uur geledenBRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.
10 uur geledenCREMONA (ANP) - Internazionale heeft ook de uitwedstrijd tegen Cremonese gewonnen. Lautaro Martínez en Piotr Zieliński scoorden voor rust voor de koploper (0-2).
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de Premier League met een gelijkspel bij Tottenham Hotspur. De nummer 2 in de stand leidde na de eerste helft met 2-0, maar de Spurs knokten zich in de tweede helft naar 2-2. City kwam met het behaalde punt in Londen op 47 punten, 6 minder dan koploper Arsenal, dat zaterdag met 4-0 had gewonnen van Leeds United.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.
12 uur geleden