Ajax verhuurt Duitse aanvaller Kühn aan Bayern
AMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Nicolas Kühn tot en met 30 juni aan Bayern München. De 20-jarige Duitse spits, die nog niet speelde in het eerste elftal, kwam in 2018 naar Ajax en ligt nog tot de zomer van 2021 vast.
Ajax nam Kühn in 2018 over van RB Leipzig. In datzelfde jaar maakte hij op 16 maart zijn debuut in Jong Ajax, waarmee hij dat jaar kampioen werd. In 43 wedstrijden voor Jong Ajax scoorde hij vijf keer.
Bayern verzekerde zich ook tot het einde van het seizoen van de diensten van de Spanjaard Álvaro Odriozola, die wordt gehuurd van Real Madrid. De 24-jarige rechtsback is al uitgekomen voor het Spaanse elftal.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
1 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
14 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
14 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
14 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
14 uur geleden