Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax verhuurt aanvaller Akpom aan Lille

Ajax verhuurt aanvaller Akpom aan Lille

AMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Chuba Akpom de rest van het seizoen aan Lille. In de overeenkomst is de mogelijkheid opgenomen dat de Franse club de aanvaller koopt, aldus de Amsterdamse club in een persbericht. Het contract van de 29-jarige speler loopt bij Ajax nog tot en met 30 juni 2028.

Akpom kwam in augustus 2023 over van het Engelse Middlesbrough. Op 3 september 2023 maakte de Brit zijn debuut in het eerste elftal tijdens de wedstrijd tegen Fortuna Sittard (0-0). Hij speelde tot nu toe 68 officiële wedstrijden voor Ajax en maakte daarin 23 doelpunten.

"Wij begrijpen de sportieve wens van Chuba om perspectief te krijgen op meer speelminuten. Bij ons was hij veelal aangewezen op invalbeurten", zegt technisch directeur Alex Kroes. "Daarin was hij met zijn enorme inzet regelmatig belangrijk voor de ploeg. Wij hebben hem bedankt voor wat hij tot nu toe voor de club heeft betekend en hem veel succes gewenst in Frankrijk en in de Champions League."

Lille is de huidige nummer 4 in Frankrijk. De club won afgelopen week met 6-1 van Feyenoord in de Champions League en plaatste zich rechtstreeks voor de achtste finales.

Meer uit Voetbal

Union Berlin ontslaat trainer en stelt als eerste een vrouw aan

BERLIJN (ANP/DPA) - Union Berlin heeft trainer Steffen Baumgart ontslagen. De leiding van de Duitse voetbalclub nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 bij hekkensluiter Heidenheim. Marie-Louise Eta is bij de nummer 11 van de Bundesliga aangesteld als tijdelijke opvolger.

1 uur geleden
Topscorer Godts denkt niet aan vertrek bij Ajax

ALMELO (ANP) - Mika Godts denkt niet aan een vertrek bij Ajax. "Ik wil een echte prijs winnen met deze club", zei de 20-jarige aanvaller na een eenvoudige zege op Heracles Almelo. "Er zal deze zomer wel iets gaan veranderen bij ons en ook ik zal horen wat mijn rol wordt. Maar ik hoef niet weg als je me het nu vraagt."

10 uur geleden
Berghuis en Godts bezorgen Ajax eenvoudige zege in Almelo

ALMELO (ANP) - Ajax heeft een eenvoudige overwinning geboekt in de strijd om de Europese tickets voor volgend seizoen. De club uit de hoofdstad werd nauwelijks iets in de weg gelegd door Heracles en zegevierde met 3-0 in Almelo. Steven Berghuis scoorde tweemaal en Mika Godts maakte de openingstreffer. Smetje op de zege was de rode kaart voor de ingevallen Takehiro Tomiyasu in de slotfase.

12 uur geleden
FC Groningen blijft tegen Go Ahead Eagles steken op gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal punten verspeeld tegen Go Ahead Eagles. In de eigen Euroborg bleef de ploeg van trainer Dick Lukkien steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.

12 uur geleden
Landskampioen PSV besluit feestweek met overwinning op Sparta

ROTTERDAM (ANP) - PSV heeft een feestweek op een goede manier afgesloten. De Eindhovenaren wonnen zes dagen na het binnenhalen van de 27e landstitel en vier dagen na het grote kampioensfeest met 2-0 bij Sparta Rotterdam. Ricardo Pepi en Ismael Saibari maakten de doelpunten op Het Kasteel.

14 uur geleden
FC Barcelona loopt door zege verder uit op Real Madrid

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is door een zege in de derby tegen Espanyol verder uitgelopen op rivaal Real Madrid. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-1 van de stadgenoot. Frenkie de Jong maakte in de slotfase na ruim zes weken afwezigheid zijn rentree.

14 uur geleden
Bayern München neemt afstand van Dortmund door zege op St. Pauli

HAMBURG (ANP) - Bayern München heeft met een zege in de uitwedstrijd tegen FC St. Pauli verder afstand genomen van Borussia Dortmund. Bayern won in Hamburg met 5-0 en Borussia Dortmund ging eerder zaterdag onderuit tegen Bayer Leverkusen (0-1).

14 uur geleden