Ajax-verdediger Schuurs baalt van treffer AZ
ALKMAAR (ANP) - Perr Schuurs baalt van de manier waarop AZ voor eigen publiek van Ajax won (1-0). De verdediger van de bezoekers uit Amsterdam liet Myron Boadu in de laatste minuut raak koppen. Hij stond er bij en keer er naar.
"Natuurlijk is dit heel zuur", zei de Limburger die tot de slotminuut een verdienstelijke wedstrijd speelde. "Maar achteraf is het dus niet goed, want je moet scherp zijn tot de laatste seconde. Dat waren we niet."
Schuurs kreeg het laatste anderhalf jaar bij Ajax vaak het advies dat hij meedogenloos moet zijn. Dat was hij dus niet op het moment dat Boadu raak kopte. "Natuurlijk baal ik er van", zei hij. "Net als al die blessures. We missen wel heel veel belangrijke spelers. We hebben eigenlijk iedereen nodig. Maar we staan nog steeds bovenaan en moeten gewoon kampioen worden."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ronald Koeman was een tevreden bondscoach na de zege van het Nederlands elftal op Litouwen (4-0) en rechtstreekse plaatsing voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. "We hebben onze plicht vervuld", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "We hebben de beste ploeg van deze poule. Dat hebben we ook bewezen. Maar er zullen ook nog een aantal dingen beter moeten. Soms is het niet stabiel wat we laten zien. Daar moeten we wat aan doen."
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal doet volgend jaar zomer voor de twaalfde keer mee aan het wereldkampioenschap voetbal. De ploeg van bondscoach Ronald Koeman stelde maandag kwalificatie veilig met een zege (4-0) in de Johan Cruijff ArenA op Litouwen.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Luciano Valente heeft maandag zijn debuut voor het Nederlands elftal gemaakt. De 22-jarige middenvelder van Feyenoord mocht in de thuiswedstrijd tegen Litouwen in de WK-kwalificatie in de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam in de 78e minuut invallen voor Xavi Simons.
5 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Duitsland heeft in de laatste groepswedstrijd met overtuiging kwalificatie voor het WK voetbal afgedwongen. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg in Leipzig directe concurrent Slowakije met 6-0. Slowakije, dat speelde met Feyenoorder Leo Sauer, kan het WK nog bereiken via de play-offs.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal heeft zich met een ruime thuiszege op Litouwen geplaatst voor het wereldkampioenschap voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. In de Johan Cruijff ArenA werd het 4-0, waarmee Oranje de eerste plaats in groep G van het kwalificatietoernooi veiligstelde.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk passeert maandag recordhouder Frank de Boer als het gaat om de meest ervaren aanvoerder van het Nederlands elftal. De 34-jarige verdediger van Liverpool draagt in de thuiswedstrijd tegen Litouwen in de WK-kwalificatie voor de 72e keer de aanvoerdersband.
6 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Voetballer Kylian Mbappé heeft maandag 240 miljoen euro schadevergoeding geëist van zijn oude werkgever Paris Saint-Germain. Dat deed Mbappé, die vorig jaar naar Real Madrid vertrok, bij een arbeidsrechtbank in een escalerend conflict over de status van zijn oude contract en de manier waarop zijn voormalige club hem behandelde.
10 uur geleden