Ajax-verdediger Schuurs baalt van treffer AZ
ALKMAAR (ANP) - Perr Schuurs baalt van de manier waarop AZ voor eigen publiek van Ajax won (1-0). De verdediger van de bezoekers uit Amsterdam liet Myron Boadu in de laatste minuut raak koppen. Hij stond er bij en keer er naar.
"Natuurlijk is dit heel zuur", zei de Limburger die tot de slotminuut een verdienstelijke wedstrijd speelde. "Maar achteraf is het dus niet goed, want je moet scherp zijn tot de laatste seconde. Dat waren we niet."
Schuurs kreeg het laatste anderhalf jaar bij Ajax vaak het advies dat hij meedogenloos moet zijn. Dat was hij dus niet op het moment dat Boadu raak kopte. "Natuurlijk baal ik er van", zei hij. "Net als al die blessures. We missen wel heel veel belangrijke spelers. We hebben eigenlijk iedereen nodig. Maar we staan nog steeds bovenaan en moeten gewoon kampioen worden."
Meer uit Voetbal
TILBURG (ANP) - Willem II heeft Jurgen Streppel teruggehaald en aangesteld als nieuwe hoofdtrainer. De 57-jarige coach had van 2011 tot 2016 al eens de leiding bij de Tilburgers en moet de club dit seizoen behoeden voor degradatie. Hij heeft een contract getekend tot het einde van het seizoen, meldt de hekkensluiter van de Eredivisie.
1 uur geledenZWOLLE (ANP) - Voor PEC Zwolle is het bekeravontuur al na een ronde voorbij. De nummer 15 van de Eredivisie verloor voor eigen publiek van TOP Oss (1-2), de nummer 14 van de eerste divisie.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is in de eerste ronde van de KNVB-beker in eigen huis uitgeschakeld door Fortuna Sittard. De ploeg van trainer Danny Buijs bleek op Het Kasteel de betere na strafschoppen, na een stand van 2-2 na reguliere speeltijd en verlenging.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München heeft het ziekenhuis verlaten. Dat bevestigde technisch directeur Max Eberl van de recordkampioen vlak voor het bekerduel met 1. FC Magdeburg.
2 uur geledenVENETIË (ANP) - Internazionale steekt zes dagen voor de uitwedstrijd tegen Feyenoord in de Champions League niet in blakende vorm. De club won de uitwedstrijd tegen Venezia (0-2) door eigen doelpunten van Matías Moreno en Akor Adams in het laatste kwartier van de wedstrijd.
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De Franse voetballer Noé Lebreton heeft zijn contract bij NEC tot de zomer van 2030 verlengd. Dat zijn de 22-jarige middenvelder en de club uit Nijmegen overeengekomen.
9 uur geledenMADRID (ANP) - De Spaanse voetbalbond heeft de 24 bekerwedstrijden geannuleerd die voor woensdag op het programma stonden. Het besluit volgt op het dodelijke treinongeluk nabij Urda. Dat heeft de Spaanse radiozender COPE bekendgemaakt.
10 uur geleden