Ajax-verdediger Schuurs baalt van treffer AZ
ALKMAAR (ANP) - Perr Schuurs baalt van de manier waarop AZ voor eigen publiek van Ajax won (1-0). De verdediger van de bezoekers uit Amsterdam liet Myron Boadu in de laatste minuut raak koppen. Hij stond er bij en keer er naar.
"Natuurlijk is dit heel zuur", zei de Limburger die tot de slotminuut een verdienstelijke wedstrijd speelde. "Maar achteraf is het dus niet goed, want je moet scherp zijn tot de laatste seconde. Dat waren we niet."
Schuurs kreeg het laatste anderhalf jaar bij Ajax vaak het advies dat hij meedogenloos moet zijn. Dat was hij dus niet op het moment dat Boadu raak kopte. "Natuurlijk baal ik er van", zei hij. "Net als al die blessures. We missen wel heel veel belangrijke spelers. We hebben eigenlijk iedereen nodig. Maar we staan nog steeds bovenaan en moeten gewoon kampioen worden."
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is er in de Eredivisie opnieuw niet in geslaagd te winnen. De Friezen speelden voor eigen publiek gelijk tegen Telstar: 0-0. Heerenveen won dit seizoen pas één keer, ruim een maand geleden op de eerste speeldag tegen FC Twente (1-0).
55 minuten geledenMADRID (ANP) - Denzel Dumfries (30) verwacht dat Nederland onder de Spaanse bondscoach Xavi Hernández aantrekkelijk voetbal gaat spelen dat gekoppeld is aan resultaat. "Dat is wel waar we bij Oranje voor gaan", zei de verdediger van Real Madrid zondag tegen het ANP op de Madring, waar hij een bezoek bracht aan Formule 1-coureur Max Verstappen.
4 uur geledenMÖNCHENGLADBACH (ANP/DPA) - Borussia Mönchengladbach heeft trainer Eugen Polanski ontslagen. De leiding van de Duitse voetbalclub nam dat besluit een dag na de nederlaag van 5-0 bij SC Freiburg in de Bundesliga. Borussia Mönchengladbach verloor de eerste drie competitieduels en staat op de laatste plaats.
5 uur geledenMONACO (ANP/DPA) - Voetballer Paris Brunner van AS Monaco heeft zijn excuses aangeboden voor het maken van een moordgebaar richting supporters van Strasbourg. Het duel eindigde zaterdag in 1-1.
7 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - NEC-trainer Dick Schreuder is zaterdag in de uitwedstrijd tegen SC Cambuur geschrokken van het niveau van zijn elftal. "Ik denk dat dit misschien wel de allerslechtste wedstrijd van mij is als trainer. Het allerslechtste is dat je geen enkele intensiteit en geen enkele wil om te winnen ziet. Dit is niet goed te praten", sprak hij na de nederlaag van 3-0 tegen ESPN.
7 uur geledenVEENENDAAL (ANP) - Jhon van Beukering is niet langer assistent-trainer van GVVV. Het bestuur van de voetbalclub uit Veenendaal besloot de oud-spits van onder meer Feyenoord, NEC en Vitesse te ontslaan na wangedrag tijdens de wedstrijd tegen IJsselmeervogels van zaterdag. Ook zijn broer, hoofdtrainer Dennis van Beukering, is ontslagen.
8 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de Spaanse competitie de aansluiting bij koploper FC Barcelona behouden met een eenvoudige 4-1-zege op Rayo Vallecano. Sterspeler Kylian Mbappé scoorde twee keer, waarvan de eerste uit een strafschop. Álvaro Carreras en Jude Bellingham maakten de andere twee doelpunten.
17 uur geleden