Ajax-verdediger Schuurs baalt van treffer AZ
ALKMAAR (ANP) - Perr Schuurs baalt van de manier waarop AZ voor eigen publiek van Ajax won (1-0). De verdediger van de bezoekers uit Amsterdam liet Myron Boadu in de laatste minuut raak koppen. Hij stond er bij en keer er naar.
"Natuurlijk is dit heel zuur", zei de Limburger die tot de slotminuut een verdienstelijke wedstrijd speelde. "Maar achteraf is het dus niet goed, want je moet scherp zijn tot de laatste seconde. Dat waren we niet."
Schuurs kreeg het laatste anderhalf jaar bij Ajax vaak het advies dat hij meedogenloos moet zijn. Dat was hij dus niet op het moment dat Boadu raak kopte. "Natuurlijk baal ik er van", zei hij. "Net als al die blessures. We missen wel heel veel belangrijke spelers. We hebben eigenlijk iedereen nodig. Maar we staan nog steeds bovenaan en moeten gewoon kampioen worden."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - FC Barcelona heeft de topper in La Liga bij Atlético Madrid gewonnen. In het Metropolitano won de ploeg van trainer Hansi Flick met 2-1.
33 minuten geledenTROMSØ (ANP/DPA) - Een persoon is ernstig gewond geraakt nadat een deel van een tribune was ingestort bij een wedstrijd in de Noorse voetbalcompetitie tussen Tromsø en Bodø-Glimt. Het slachtoffer is naar een ziekenhuis gebracht met ernstige verwondingen.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - NEC heeft tegen FC Utrecht de derde competitiezege van het seizoen geboekt. De club uit Nijmegen van coach Dick Schreuder was met 3-2 te sterk in Stadion Galgenwaard in Utrecht.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale staat weer tweede in de Serie A na een zege op Como. De Italiaanse landskampioen was enkele dagen na de zege op Feyenoord in de Champions League in eigen huis met 2-0 te sterk voor Como.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Joshua Zirkzee heeft met een doelpunt bijgedragen aan het 4-4-gelijkspel van Manchester United tegen Aston Villa. Ondanks het punt blijft United op de achttiende plek in de Premier League staan met 8 punten.
3 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - PSV gaat na twaalf speelronden aan de leiding van de Eredivisie. Het elftal van trainer Peter Bosz won zondag eenvoudig met 5-2 in Leeuwarden van SC Cambuur. Het duel werd na twintig minuten korte tijd stilgelegd nadat er bekertjes en plastic flesjes door de aanhang van Cambuur op het veld waren gegooid.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft met een sensationele 4-3-overwinning op FC Groningen de aansluiting met de top behouden. De ploeg van trainer Leeroy Echteld boog in Alkmaar een 3-1-achterstand om in een zege. AZ staat na twaalf duels met 23 punten op de vijfde plaats. FC Groningen is de nummer 9 van de Eredivisie met 15 punten.
4 uur geleden