
Ajax-verdediger Dest: dit was een van mijn beste wedstrijden
AMSTERDAM (ANP) - Sergiño Dest was zondag in de thuiswedstrijd van Ajax tegen PSV (1-0) een van de belangrijkste spelers aan de kant van de Amsterdammers. "Het was wel een goede wedstrijd, maar ik weet niet of het mijn beste was. Tegen Lille thuis in de Champions League heb ik ook heel goed gespeeld, vind ik. En er zijn ook nog wel wat andere wedstrijden", zei de rechterverdediger zelf.
"Het was zeker een zware wedstrijd. Ik ben wel tevreden", vervolgde Dest. "Het was zwaar, omdat het spel steeds op en neer ging. En ik moet ook vaak mee naar voren, dat maakt het extra zwaar. Ik zat bijna tegen kramp aan. In intense wedstrijden gebeurt dat wat sneller. In wedstrijden tegen Feyenoord en PSV, de aartsrivalen, speel je op een wat hoger niveau en moet je meer je best doen om duels te winnen."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Voormalig voetballer Joop van Daele is op 77-jarige leeftijd overleden. Dat meldt Feyenoord op X. De Rotterdammer speelde van 1967 tot en met 1977 voor Feyenoord en schoot de club naar de winst in de wereldbeker voor clubs in 1970.
2 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Doelman Gianluigi Donnarumma van Paris Saint-Germain bedankte "moeder natuur", die hem met zijn 1,96 meter in staat had gesteld tot de belangrijke reddingen in de 2-1-zege op Arsenal. De Italiaanse keeper was met enkele reddingen van grote waarde voor de Parijzenaars.
4 uur geledenZWOLLE (ANP) - Joost Broerse wordt per 1 juli de nieuwe algemeen directeur van PEC Zwolle. De 46-jarige voormalig speler en commercieel directeur van de club komt over van FC Utrecht, waar hij deel uitmaakte van de directie.
4 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Coach Luis Enrique van Paris Saint-Germain vindt dat zijn team de plaats in de finale van de Champions League heeft verdiend. De Parijzenaars wonnen in eigen huis met 2-1 van Arsenal na eerder een 1-0-zege in Londen.
5 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de tweede keer in de clubgeschiedenis doorgedrongen tot de finale van de Champions League. De kampioen van Frankrijk versloeg in de returnwedstrijd in Parijs het Arsenal van Oranje-international Jurriën Timber met 2-1. PSG had het eerste duel in Londen al met 1-0 gewonnen.
15 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Oranje-international Matthijs de Ligt is niet op tijd fit voor de returnwedstrijd van Manchester United in de halve finale van de Europa League tegen Athletic Club. De 25-jarige verdediger viel zondag geblesseerd uit tijdens de verloren competitiewedstrijd bij Brentford (4-3). United won vorige week het uitduel met Athletic Club in Bilbao met 3-0.
21 uur geledenZEIST (ANP) - Willem II moet de komende twee duels in de Eredivisie afwerken zonder Raffael Behounek. De Oostenrijkse verdediger kreeg zaterdag in het duel met NEC na een opstootje meteen na afloop de rode kaart van scheidsrechter Danny Makkelie.
23 uur geleden