Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax uit tegen AZ in achtste finales KNVB-beker

Ajax uit tegen AZ in achtste finales KNVB-beker

HILVERSUM (ANP) - Ajax neemt het in de achtste finales van de KNVB-beker in een uitwedstrijd op tegen AZ. Dat is het resultaat van de loting. Ook Feyenoord speelt uit. De bekerhouder neemt het op tegen Rijnsburgse Boys. PSV speelt thuis tegen Excelsior.

De amateurs van Rijnsburgse Boys, die uitkomen in de tweede divisie, bereikten de kwartfinales door FC Volendam uit te schakelen. Feyenoord won in Maastricht van MVV.

AZ won begin december met 2-1 in de competitie van Ajax. De Amsterdammers wonnen de beker voor het laatst in 2021. AZ was voor het laatst bekerwinnaar in 2013.

Quick Boys

PSV speelt thuis tegen Excelsior, de huidige koploper in de Keuken Kampioen Divisie. De andere deelnemer uit de eerste divisie, De Graafschap, ontvangt Heracles Almelo.

Behalve Rijnsburgse Boys spelen nog drie clubs uit de tweede divisie in de achtste finales. Quick Boys, dat Fortuna Sittard uitschakelde, speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen. Noordwijk, dat won van Willem II, treft Barendrecht.

FC Utrecht

De andere wedstrijden zijn RKC Waalwijk tegen FC Utrecht en Go Ahead Eagles tegen FC Twente.

De wedstrijden worden gespeeld op 14, 15 en 16 januari.

Meer uit Voetbal

Verdediger Baas terug bij Ajax voor uitwedstrijd tegen Villarreal

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim heeft dinsdag weer de beschikking over Youri Baas voor de uitwedstrijd in de Champions League tegen Villarreal. De 22-jarige verdediger miste de laatste twee wedstrijden van de Amsterdammers door een blessure.

15 minuten geleden
Rode kaart FC Twente-middenvelder Zerrouki geseponeerd

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft zaterdag alsnog de beschikking over Ramiz Zerrouki voor het thuisduel met Excelsior. De rode kaart die de Algerijnse middenvelder zondag in de gewonnen wedstrijd bij Heracles Almelo kreeg, is geseponeerd. Dat meldt de club uit Enschede op X.

2 uur geleden
Voetbalbond CAF veroordeelt 'onacceptabel gedrag' bij Afrika Cup

RABAT (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft "het onacceptabele gedrag van enkele spelers en officials" tijdens de finale van de Afrika Cup tussen Senegal en gastland Marokko veroordeeld. Tijdens de eindstrijd in Rabat haalde de Senegalese bondscoach onder meer zijn team van het veld, omdat hij het niet eens was met een beslissing van de arbiter. Na de terugkeer op het veld won Senegal alsnog na een verlenging.

3 uur geleden
Barcelona verliest van Real Sociedad

SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).

15 uur geleden
Echteld vervangt vertrokken hoofdtrainer Martens bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.

16 uur geleden
Senegal wint Afrika Cup na gemiste strafschop van Marokkaan Díaz

RABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.

16 uur geleden
Senegal stapt van veld in finale van Afrika Cup tegen Marokko

RABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.

17 uur geleden