Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax treft nu Benfica in achtste finales Champions League

Ajax treft nu Benfica in achtste finales Champions League

NYON (ANP) - Ajax speelt in de achtste finales van de Champions League tegen de Portugese club Benfica. Dat heeft de loting van de UEFA in Nyon in tweede instantie uitgewezen. De Amsterdammers spelen medio februari eerst een uitwedstrijd. De return in Amsterdam wordt in maart gespeeld. Ajax stond in de groepsfase van het toernooi geen punt af.

Eerder op de dag was Ajax gekoppeld aan Internazionale, de Italiaanse club van de Nederlandse internationals Denzel Dumfries en Stefan de Vrij. De loting moest echter worden overgedaan, omdat er als gevolg van "technische problemen" fouten in de procedure waren gemaakt. Inter werd nu gekoppeld aan aan Liverpool, de Engelse club van onder anderen de Nederlandse verdediger Virgil van Dijk.

Benfica schakelde dit seizoen PSV uit in de play-offs van de Champions League. In de groepsfase eindigde het als tweede achter Bayern München, maar voor FC Barcelona. Oud-Ajacied Jan Vertonghen speelt bij de club uit Lissabon.

Beoogde confrontatie

De beoogde confrontatie tussen Lionel Messi (Paris Saint-Germain) en Cristiano Ronaldo (Manchester United), bij elkaar gebracht in de eerste loting, is eveneens van de baan. PSG, met ook Georginio Wijnaldum, stuit nu op Real Madrid. Manchester United, de club ook van Donny van de Beek, speelt tegen Atlético Madrid.

Bij de ontmoeting tussen Villarreal en Juventus komen Arnaut Danjuma Groeneveld (Villarreal) en Matthijs de Ligt elkaar tegen. Bij titelverdediger Chelsea tegen Lille geldt dat voor Hakim Ziyech en Sven Botman. Nathan Aké komt met Manchester City uit tegen Sporting Portugal.

Bayern München, een van de favorieten voor de eindzege in de Champions League, speelt tegen Salzburg.

Meer uit Voetbal

AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

1 uur geleden
AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

1 uur geleden
Bodø/Glimt blijft verrassen en klopt Sporting Portugal ruim

BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.

23 uur geleden
Titelhouder PSG verslaat Chelsea in Parijs met 5-2

PARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.

23 uur geleden
Valverde leidt Real Madrid met hattrick langs Manchester City

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.

23 uur geleden
Strafproces over dood Maradona pas half april heropend

SAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.

1 dag geleden
Arsenal ontsnapt bij Leverkusen na rake strafschop Havertz

LEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.

1 dag geleden