Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax traint zonder Onana, Tadic en Kudus

Ajax traint zonder Onana, Tadic en Kudus

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is zaterdag zonder André Onana, Dusan Tadic en Mohammed Kudus aan de eerste training voor het nieuwe seizoen begonnen. Het drietal voegt zich naar verwachting dinsdag bij de selectie.

"Onana heeft een enkelblessure", vertelde training Erik ten Hag na de oefensessie. "Tadic moet nog wat medische testen afleggen en Kudus moet de laatste papieren voor zijn komst naar Nederland in orde maken."

De Braziliaanse aanwinst Antony stond wel op het trainingsveld van sportpark De Toekomst in Amsterdam. De aanvaller is voor circa 15 miljoen euro overgekomen van São Paulo. "Hij maakt een levendige indruk", zei Ten Hag. "Maar we moeten even kijken hoe het gaat. Hij is hier in een ander werelddeel en spreekt geen Engels. Als het zo weer begint, dan kan hij basisspeler zijn en de sterren van de hemel spelen. Hij kan ook meer tijd nodig hebben."

Multifunctioneel

Ajax nam Kudus afgelopen maand voor zo'n 9 miljoen euro over van het Deense FC Nordsjælland. "Hij spreekt in tegenstelling tot Antony wel vloeiend Engels", weet Ten Hag. "Hij kan ook op alle posities op het middenveld en in de aanval uit de voeten. Hij is echt multifunctioneel."

Maarten Stekelenburg trainde ook mee met Ajax. De doelman is na negen jaar weer terug bij de club waar hij zijn loopbaan begon. "We zijn heel blij met hem", vertelde Ten Hag. "Maarten weet hoe het bij Ajax gaat en heeft veel ervaring. Als André Onana nog vertrekt, dan halen we wel een nieuwe doelman."

Meer uit Voetbal

Feyenoord begint met spits Redmond aan uitduel met AC Milan

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint met Zépiqueno Redmond aan de uitwedstrijd tegen AC Milan in de tussenronde van de Champions League. De 18-jarige spits krijgt de voorkeur boven Julián Carranza, die op de bank zit als het duel om 18.45 uur in San Siro van start gaat.

43 minuten geleden
Til en Obispo trainen dag voor duel met Juventus mee bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Armando Obispo zijn woensdag inzetbaar als PSV het in de tussenronde van de Champions League opneemt tegen Juventus. De middenvelder en verdediger vielen zaterdag in het thuisduel met FC Utrecht in de Eredivisie uit met blessures, maar daar zijn ze snel van hersteld.

2 uur geleden
Real-coach Ancelotti gelooft niets van sombere prognose Guardiola

MADRID (ANP/AFP) - Volgens Real Madrid-coach Carlo Ancelotti is zijn collega Pep Guardiola bewust bezig zijn ploeg Manchester City als vrijwel kansloos te omschrijven voor het bereiken van de achtste finales van de Champions League. Het eerste duel in Engeland eindigde in een 3-2-zege voor de Spaanse ploeg. Guardiola beweerde afgelopen weekeinde dat hij de kans op een Europees vervolg voor zijn team niet groter acht dan één procent.

4 uur geleden
Technisch directeur Allach na vijf jaar weg bij RKC Waalwijk

WAALWIJK (ANP) - Technisch directeur Mo Allach vertrekt aan het eind van het seizoen na vijf jaar bij RKC Waalwijk. Een reden noemt de nummer 17 van de Eredivisie niet, maar volgens meerdere media gaat de 51-jarige Allach aan de slag bij FC Groningen.

5 uur geleden
'Routinier' Mauro Júnior: als team dicht bij elkaar blijven

EINDHOVEN (ANP) - Mauro Júnior probeert ondanks de slechte resultaten van PSV positief te blijven. "We zitten niet in onze beste fase en spelen niet zulk goed voetbal als vorig seizoen. Dat hoort soms ook bij het voetbal. Het is belangrijk om als team nu dicht bij elkaar te blijven en op een positieve manier naar de volgende wedstrijd te kijken", zei de 25-jarige Braziliaan, die al ruim zeven jaar bij PSV voetbalt en daarmee een van de 'routiniers' in de selectie is.

5 uur geleden
PSV-coach Bosz wil ondanks slechte serie niet spreken van crisis

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz vindt niet dat er sprake is van een crisis. "Daar is geen reden voor", zei hij in het Philips Stadion. "We doen nog mee in de Champions League, om het kampioenschap en in de beker. Het is wel topclub-onwaardig en PSV-onwaardig dat we zoveel punten verspelen. Dat analyseren we. Het is aan ons om het om te draaien."

5 uur geleden
Bosz hoopt tegen Juventus op terugkeer Boscagli

EINDHOVEN (ANP) - Olivier Boscagli maakt woensdag tegen Juventus mogelijk zijn rentree in de selectie van PSV. De Franse centrale verdediger liep eind januari tegen Liverpool een spierblessure op en de verwachting was destijds dat hij meerdere weken aan de kant zou staan.

6 uur geleden