Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax traint weer op eigen complex

Ajax traint weer op eigen complex

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de training weer hervat op het eigen complex De Toekomst. Dat gebeurde in groepjes van drie, met maximaal zes spelers op het veld.

Daley Blind, Perr Schuurs, Joël Veltman, Donny van de Beek, Dusan Tadic en Razvan Marin oefenden woensdagochtend in twee groepjes van drie. In het middaguur verdeelden Carel Eiting, Lisandro Martínez, Jurriën Timber Quincy Promes, Lassina Traoré en Danilo zich over twee groepjes.

De overige spelers van Ajax worden donderdag op het trainingsveld verwacht. Ajax houdt zich aan de richtlijnen van het RIVM. Zo moeten spelers en trainers 1,5 meter afstand van elkaar houden.

Voetbalconditie

Trainer Erik ten Hag vertelde al eerder dat hij zijn spelers tijdens drie trainingsblokken wil voorbereiden op het nieuwe seizoen, dat niet voor 1 september zal beginnen vanwege de uitbraak van het coronavirus.

"Het is heel vreemd, maar als je zo lang uit de running bent, is het prettig om te mogen starten", reageert trainer Erik ten Hag bij Ajax TV. "We leven allemaal in onzekerheden", aldus Ten Hag. "We weten niet zeker of we dan wél kunnen voetballen, maar we zijn gefocust op de richtlijn. Het belangrijkste is dat de spelers de bal voelen en plezier hebben. Je ziet dat ze er blij mee zijn. Iedereen heeft de schema's thuis goed uitgevoerd en is op een bepaald niveau gebleven. Maar dat is totaal anders dan een goede voetbalconditie. Dit is weer een beginnetje. We mogen weer het veld op, daar zijn we blij mee."

Meer uit Voetbal

De Jong fit genoeg voor rentree in wedstrijdselectie Barcelona

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong maakt mogelijk zaterdagavond zijn rentree bij FC Barcelona. Trainer Hansi Flick heeft de Oranje-international opgenomen in de wedstrijdselectie voor het thuisduel met stadgenoot Espanyol.

41 minuten geleden
Indonesische bond wist dat voetballers Nederlanderschap verloren

JAKARTA (ANP) - De Indonesische voetbalbond is er steeds van op de hoogte geweest dat genaturaliseerde voetbalinternationals hun Nederlandse nationaliteit zouden verliezen. Dat blijkt uit een verklaring van teammanager Sumardji, die op de officiële website van de Indonesische voetbalbond PSSI staat. Verschillende spelers van het Indonesische elftal stonden de voorbije weken in Nederland bij hun clubs aan de kant omdat hun werkvergunning niet in orde was. Voor een groot deel is er inmiddels een tijdelijke oplossing gevonden.

42 minuten geleden
Real Madrid blijft thuis steken op gelijkspel tegen Girona

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.

15 uur geleden
Malen leidt AS Roma met drie treffers naar zege op Pisa

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.

15 uur geleden
Mexico: FIFA wijst verzoek Iran tot verplaatsing WK-duels af

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.

16 uur geleden
FC Twente nadert Feyenoord en NEC door zege op FC Volendam

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.

16 uur geleden
ADO Den Haag kampioen in eerste divisie na puntenverlies Cambuur

DEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.

16 uur geleden