Ajax traint met Bergwijn, Sutalo en Akpom voor PSV
AMSTERDAM (ANP) - Steven Bergwijn en Josip Sutalo zijn aan de laatste training van Ajax voor het thuisduel van zaterdag met PSV begonnen. De aanvoerder en verdediger misten afgelopen zaterdag het uitduel met Heracles Almelo omdat ze niet fit waren.
Chuba Akpom traint ook mee. Hij lag vorige week ziek op bed toen Ajax op het kunstgras van Heracles won met 2-4. Nottingham Forest deed donderdag vlak voor het sluiten van de transfermarkt nog een poging om de spits over te nemen. Maar Ajax wilde niet meewerken aan een transfer.
Ajax beleefde een vrij rustige transferperiode. Jordan Henderson kwam over van Al-Ettifaq en Kian Fitz-Jim (Excelsior) en Julian Rijkhoff (Borussia Dortmund) zijn weer terug in Amsterdam. Anass Salah-Eddine vervolgt zijn loopbaan bij FC Twente en Georges Mikautadze is teruggekeerd naar Metz.
Henderson
Henderson kan voor Ajax debuteren in het duel met de koploper uit Eindhoven. Gáston Avila komt dit seizoen niet meer in actie door een zware knieblessure. Branco van den Boomen en Sivert Manssverk zijn op de weg terug na blessureleed.
Trainer John van 't Schip geeft vanaf 14.00 uur een persconferentie in de Johan Cruijff ArenA.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona-middenvelder Fermín López kan volgende maand niet meedoen aan het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 23-jarige Spanjaard brak zondag in de ontmoeting met Real Betis het vijfde middenvoetsbeentje in zijn rechtervoet. Een operatie bleek noodzakelijk.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.
16 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.
17 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.
18 uur geledenTIRANA (ANP/RTR) - Rolando Maran is aangesteld als bondscoach van het voetbalelftal van Albanië. De 62-jarige Italiaan tekende een contract van anderhalf jaar. Hij volgt de Braziliaan Sylvinho op, die er niet in slaagde het WK te bereiken met Albanië.
18 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Southampton is uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat heeft de English Football League (EFL) besloten nadat de Engelse club door tegenstander Middlesbrough werd beschuldigd van spionage. Volgens de organisatie heeft de club uit het Championship meerdere regels overtreden, waaronder het zonder toestemming filmen van trainingen van tegenstanders.
19 uur geledenISTANBUL (ANP/AFP) - Coach Unai Emery van Aston Villa legt de nadruk op het winnen van de Europa League met de Engelse club, die het woensdag in Istanbul opneemt tegen SC Freiburg. Dat is volgens hem belangrijker dan dat hijzelf de Europa League voor de vijfde keer wint.
20 uur geleden