Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax-trainster Bakker: keuze Yohannes voor VS staat nog niet vast

Ajax-trainster Bakker: keuze Yohannes voor VS staat nog niet vast

LONDEN (ANP) - Volgens Ajax-trainster Suzanne Bakker is de keuze van middenveldster Lily Yohannes voor het nationale team van de Verenigde Staten nog niet definitief. Die conclusie trekt Bakker uit de gesprekken die ze hierover met het 16-jarige talent heeft gevoerd. Daarin raadde Bakker haar speelster aan op haar eerste uitnodiging in te gaan. "Op het moment dat ze dan de keuze moet maken, weet ze ook hoe het daar is."

Bakker en middenveldster Rosa van Gool zeiden op een persconferentie een dag voor het Champions League-duel bij Chelsea trots te zijn op Yohannes' debuut in de Amerikaanse selectie, een van de beste ter wereld. Ook hebben de speelsters van Ajax voor hun teamgenote geklapt toen ze het nieuws hoorden.

Yohannes is geboren in de Verenigde Staten en doorliep daar ook de nationale jeugdelftallen. Op 10-jarige leeftijd verhuisde ze naar Nederland, waardoor Yohannes ook voor Oranje zou kunnen kiezen. Bondscoach Andries Jonker heeft al eerder gezegd goede hoop te hebben dat het toptalent dat ook gaat doen.

Meer uit Voetbal

Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

1 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

2 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

4 uur geleden
FC Utrecht stijgt na winst tegen Go Ahead naar de zevende plaats

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.

4 uur geleden
FC Barcelona blijft na winst tegen Rayo Vallecano op titelkoers

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona blijft in La Liga op titelkoers. De Catalaanse voetbalgrootmacht won zondag in het gerenoveerde Camp Nou met 1-0 van het Madrileense Rayo Vallecano. FC Barcelona heeft 73 punten uit 29 wedstrijden. Real Madrid volgt op 7 punten, maar speelt op zondagavond nog thuis tegen Atlético Madrid.

4 uur geleden
Brobbey schiet Sunderland naar winst op Newcastle

NEWCASTLE (ANP) - Brian Brobbey heeft zijn ploeg Sunderland de winst bezorgd op Newcastle United. De international, die door bondscoach Ronald Koeman is opgeroepen voor de komende wedstrijden van Oranje, maakte in de 90e minuut de winnende treffer: 1-2.

5 uur geleden
Til keert na maand terug in basiselftal PSV, Veerman op de bank

VELSEN (ANP) - Guus Til keert zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar terug in het basiselftal van PSV. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie.

5 uur geleden