Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax-trainer Ten Hag ziet niets in permanente 'coronabubbel'

Ajax-trainer Ten Hag ziet niets in permanente 'coronabubbel'

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag voelt er weinig voor om een heel seizoen met Ajax in een zogenoemde coronabubbel te gaan. "Je zou het tijdelijk kunnen overwegen", reageert hij op de vele positieve testen in de eredivisie. "Maar een heel seizoen lijkt mij geen optie."

Ajax doet er volgens Ten Hag alles aan om het coronavirus buiten de deur te houden. "We hebben een beleid en dat proberen we na te leven", zegt de oefenmeester, die beseft dat zijn spelers nog steeds contact hebben met eventuele partners en kinderen die het coronavirus kunnen overdragen.

De basketballers van de NBA kozen ervoor het afgelopen seizoen op een afgesloten terrein van Disney World in Florida af te maken. Ten Hag vindt dat wel een heel drastische maatregel. Hij zet wel zijn vraagtekens bij de verschillende oefenwedstrijden van landenploegen van volgende maand. "Spelers moeten weer vliegen en komen in ruimtes waar ze misschien beter niet kunnen komen. Reizen is nu risicovol. Je zou kunnen overwegen niet te oefenen, maar wel gewoon voor je land in de Nations League te spelen. Dat is namelijk een competitie die ergens om gaat."

Het coronavirus heeft bij Ajax niet zo huisgehouden als bij AZ of PSV. De club doet uit privacyredenen geen mededelingen over de reden waarom spelers ontbreken. Ryan Gravenberch, Klaas-Jan Huntelaar. Antony en Nicolás Tagliafico moesten de afgelopen weken wedstrijden overslaan zonder dat duidelijk werd wat ze mankeerden. Assistent-coach Winston Bogarde zat zaterdag ook zonder opgave niet op de bank tijdens het competitieduel met Fortuna Sittard.

Meer uit Voetbal

Neymar maakt na twee maanden rentree bij Santos na knieoperatie

SANTOS (ANP) - Neymar is na twee maanden blessureleed weer in actie gekomen voor zijn Braziliaanse club Santos. In het Campeonato Paulista, het kampioenschap van de staat São Paulo, viel hij bij rust in tegen Velo Clube. Hij gaf een assist in de thuiswedstrijd die Santos met 6-0 won. De Braziliaan onderging in december een knieoperatie.

22 minuten geleden
Malen scoort twee keer voor AS Roma tegen Napoli

NAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.

10 uur geleden
Arsenal eenvoudig naar laatste zestien FA Cup na zege op Wigan

LONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.

13 uur geleden
Rayo Vallecano pijnigt Atlético in Madrileense derby (3-0)

MADRID (ANP) - Rayo Vallecano heeft in een Madrileense derby Atlético een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het laaggeklasseerde Rayo Vallecano won met 3-0, waardoor Atlético naar de vierde plaats in de Spaanse La Liga zakte. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nu 15 punten achterstand op koploper Real Madrid.

14 uur geleden
Twente na zege op Heerenveen stevig aan kop, HERA - AZ gestaakt

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de koppositie in de Vrouwen Eredivisie stevig in handen. De club uit Enschede won zondag met 5-1 van sc Heerenveen. FC Twente heeft 36 punten na veertien wedstrijden. PSV, dat met 3-0 won van PEC Zwolle, staat tweede op een achterstand van 4 punten.

15 uur geleden
Sparta - NEC definitief gestaakt vanwege sneeuwval

ROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is definitief gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig toen scheidsrechter Jannick van der Laan het spel stillegde. Het was ijdele hoop dat de wedstrijd in Rotterdam nog kon worden hervat. Het restant van de wedstrijd wordt volgens de website van NEC op dinsdag 17 februari uitgespeeld.

17 uur geleden
Sparta - NEC stilgelegd vanwege sneeuw op het veld

ROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is tijdelijk gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig. Het is nog onduidelijk of het duel op zondag kan worden uitgespeeld.

17 uur geleden