Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax-trainer Ten Hag ziet niets in permanente 'coronabubbel'

Ajax-trainer Ten Hag ziet niets in permanente 'coronabubbel'

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag voelt er weinig voor om een heel seizoen met Ajax in een zogenoemde coronabubbel te gaan. "Je zou het tijdelijk kunnen overwegen", reageert hij op de vele positieve testen in de eredivisie. "Maar een heel seizoen lijkt mij geen optie."

Ajax doet er volgens Ten Hag alles aan om het coronavirus buiten de deur te houden. "We hebben een beleid en dat proberen we na te leven", zegt de oefenmeester, die beseft dat zijn spelers nog steeds contact hebben met eventuele partners en kinderen die het coronavirus kunnen overdragen.

De basketballers van de NBA kozen ervoor het afgelopen seizoen op een afgesloten terrein van Disney World in Florida af te maken. Ten Hag vindt dat wel een heel drastische maatregel. Hij zet wel zijn vraagtekens bij de verschillende oefenwedstrijden van landenploegen van volgende maand. "Spelers moeten weer vliegen en komen in ruimtes waar ze misschien beter niet kunnen komen. Reizen is nu risicovol. Je zou kunnen overwegen niet te oefenen, maar wel gewoon voor je land in de Nations League te spelen. Dat is namelijk een competitie die ergens om gaat."

Het coronavirus heeft bij Ajax niet zo huisgehouden als bij AZ of PSV. De club doet uit privacyredenen geen mededelingen over de reden waarom spelers ontbreken. Ryan Gravenberch, Klaas-Jan Huntelaar. Antony en Nicolás Tagliafico moesten de afgelopen weken wedstrijden overslaan zonder dat duidelijk werd wat ze mankeerden. Assistent-coach Winston Bogarde zat zaterdag ook zonder opgave niet op de bank tijdens het competitieduel met Fortuna Sittard.

Meer uit Voetbal

Britse media: Salah weer terug in wedstrijdselectie Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah opgenomen in de Liverpool-selectie voor de Premier League-wedstrijd tegen Brighton van zaterdag. Dat melden diverse Britse media, waaronder de BBC. Liverpool zelf heeft nog niets gemeld.

7 uur geleden
De Ligt ontbreekt bij United, Timber twijfelgeval bij Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.

11 uur geleden
Oranje ontvangt Noorwegen en Ecuador in Amsterdam en Eindhoven

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.

15 uur geleden
Coach Slot beslist na gesprek of Salah terugkeert bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.

15 uur geleden
Middenvelder Taylor twijfelgeval voor duel van Ajax met Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."

15 uur geleden
Van Persie ziet veel foute keuzes bij pijnlijk verlies Feyenoord

BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.

1 dag geleden
Feyenoord geeft ruime voorsprong weg en verliest van FCSB

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.

1 dag geleden