Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax-trainer Ten Hag: Young Boys tegenstander met perspectief

Ajax-trainer Ten Hag: Young Boys tegenstander met perspectief

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag is tevreden over de loting voor de achtste finales van de Europa League, die Ajax in de achtste finales aan Young Boys heeft gekoppeld. "Dat geeft wel perspectief", zei hij bij Ajax TV. "Maar als je Bayer Leverkusen weet uit te schakelen zonder je spits, dan heb je een heel goed team."

Ten Hag doelde op Jean-Pierre Nsamé, de topscorer van de ploeg die de laatste drie jaar landskampioen werd. Hij ontbrak donderdag tijdens het gewonnen uitduel in Leverkusen (0-2) vanwege een schorsing.

Young Boys kan dit seizoen de landstitel bijna niet meer ontgaan. De koploper heeft al een voorsprong van 18 punten op Basel, de huidige nummer 2 van de competitie. "Ze staan soeverein bovenaan", wist ook Ten Hag.

Maar Ajax had ook aan tegenstanders als Manchester United, Arsenal, Tottenham Hotspur of AC Milan gekoppeld kunnen worden. "Maar dat wil niet zeggen dat we tegen die ploegen geen perspectief hadden gehad", stelde de trainer van Ajax die zijn ploeg de afgelopen week tweemaal van Lille zag winnen.

Ajax speelt op 11 maart eerst thuis tegen Young Boys. De return is op 18 maart in Bern, de dag waarop Ajax haar 121e verjaardag viert.

Meer uit Voetbal

Go Ahead verliest bij Nice en moet vrezen voor uitschakeling EL

NICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.

4 uur geleden
Duel tussen FC Utrecht en KRC Genk 53 minuten later begonnen

UTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.

6 uur geleden
Van Persie: dit voelt als een frisse en nieuwe start

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie sprak donderdag na de thuiszege op Sturm Graz (3-0) in de Europa League van een "frisse en nieuwe start". Het was voor Feyenoord de eerste zege sinds begin december.

6 uur geleden
Mobiele eenheid drijft fans KRC Genk uit stadion van FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft alle supporters van KRC Genk uit het bezoekersvak van het stadion van FC Utrecht gedreven. De aftrap, die gepland stond voor 21.00 uur, is uitgesteld.

6 uur geleden
Olympique Lyon en Aston Villa naar achtste finale Europa League

BERN (ANP) - Olympique Lyon en Aston Villa hebben zich verzekerd van een plek bij de laatste zestien van de Europa League. Door overwinningen in de voorlaatste speelronde van het hoofdtoernooi komen de ploegen op 18 punten en kunnen ze niet meer buiten de top 8 van de ranglijst vallen. Dat betekent dat ze de tussenronde in februari mogen overslaan en in maart weer in actie komen in de achtste finale.

6 uur geleden
Aftrap van FC Utrecht uitgesteld na problemen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - De aftrap van het Europa League-duel tussen FC Utrecht en KRC Genk is uitgesteld. Volgens de thuisploeg zijn er problemen met Belgische fans in het bezoekersvak van De Galgenwaard.

6 uur geleden
Dolend Feyenoord boekt tegen Graz eerste zege sinds december

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor het eerst sinds begin december een wedstrijd gewonnen. De Rotterdammers rekenden voor eigen publiek in de Europa League af met Sturm Graz (3-0) en voorkwamen daarmee dat de crisis bij de club nog grotere vormen aanneemt. Feyenoord heeft dankzij de zege nog een kleine kans om de tussenronde van het tweede Europese clubtoernooi te bereiken.

7 uur geleden