Ajax-trainer Ten Hag wil seizoen met huidige selectie afmaken
AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag hoopt dat er voor dinsdag geen spelers meer vertrekken bij Ajax. "Ik kan niet in die glazen bol kijken", zegt hij over de laatste dagen van de transfermarkt. "Maar ik hoop dat alles bij elkaar blijft. Zeker weten doe je het nooit. Er is altijd beweging rond spelers van Ajax. Dat is altijd zo geweest in de transferperiodes dat ik hier was. Wij willen met deze kleedkamer verder gaan, al weet je het dus nooit."
Ajax versterkte zich tijdens deze transferperiode met Sébastien Haller, die voor 22,5 miljoen euro overkwam van West Ham United. Quincy Promes wordt al weken in verband gebracht met een terugkeer naar Spartak Moskou. "Maar hij speelt bij Ajax en wil hier presteren", zei Ten Hag. "We zijn blij met hem."
Edson Álvarez stond afgelopen maand in de belangstelling van Valencia. Maar de Mexicaan heeft meer uitzicht op speeltijd gekregen. Hij had donderdag tegen Willem II zelfs een basisplaats. "Hij is gewoon een nuttige speler", zei Ten Hag. "Dat heb ik altijd gezegd. We hebben ook meer dan elf basisspelers. Hij liet vorige week al zien dat hij progressie heeft geboekt. En met Álvarez komt Blind meer in zijn kracht te spelen. Hij kan dan aanvallender spelen."
De transfermarkt gaat maandag op slot. Ajax wil daarna nog wel een slag te slaan. De club hoopt nog steeds dat Brian Brobbey zijn aflopende contract wil verlengen. De 18-jarige spits had donderdag met een doelpunt en een assist een groot aandeel in de zege op Willem II (3-1).
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.
9 uur geledenBASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de eerste van een serie van vier oefenduels voor het WK gewonnen. Oranje rekende af met Noorwegen (2-1) in een wedstrijd waarin beide ploegen niet in de buurt kwamen van hun beste spel in de Johan Cruijff ArenA.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap van komende zomer Noorwegen in een oefenwedstrijd verslagen. In de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam was het elftal van bondscoach Ronald Koeman met 2-1 te sterk.
10 uur geledenBELEK (ANP/RTR) - Het Iraanse nationale voetbalelftal heeft voorafgaand aan een oefenwedstrijd geprotesteerd tegen het bombardement op een Iraanse basisschool op de eerste dag van de oorlog. De spelers hielden tijdens het volkslied, dat ze zichtbaar meezongen, schooltassen vast. Volgens het regime van Iran werden op de eerste dag van de Amerikaanse en Israëlische bombardementen 175 mensen gedood bij de aanval op de school.
15 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.
21 uur geleden