Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax-trainer Ten Hag wil seizoen met huidige selectie afmaken

Ajax-trainer Ten Hag wil seizoen met huidige selectie afmaken

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag hoopt dat er voor dinsdag geen spelers meer vertrekken bij Ajax. "Ik kan niet in die glazen bol kijken", zegt hij over de laatste dagen van de transfermarkt. "Maar ik hoop dat alles bij elkaar blijft. Zeker weten doe je het nooit. Er is altijd beweging rond spelers van Ajax. Dat is altijd zo geweest in de transferperiodes dat ik hier was. Wij willen met deze kleedkamer verder gaan, al weet je het dus nooit."

Ajax versterkte zich tijdens deze transferperiode met Sébastien Haller, die voor 22,5 miljoen euro overkwam van West Ham United. Quincy Promes wordt al weken in verband gebracht met een terugkeer naar Spartak Moskou. "Maar hij speelt bij Ajax en wil hier presteren", zei Ten Hag. "We zijn blij met hem."

Edson Álvarez stond afgelopen maand in de belangstelling van Valencia. Maar de Mexicaan heeft meer uitzicht op speeltijd gekregen. Hij had donderdag tegen Willem II zelfs een basisplaats. "Hij is gewoon een nuttige speler", zei Ten Hag. "Dat heb ik altijd gezegd. We hebben ook meer dan elf basisspelers. Hij liet vorige week al zien dat hij progressie heeft geboekt. En met Álvarez komt Blind meer in zijn kracht te spelen. Hij kan dan aanvallender spelen."

De transfermarkt gaat maandag op slot. Ajax wil daarna nog wel een slag te slaan. De club hoopt nog steeds dat Brian Brobbey zijn aflopende contract wil verlengen. De 18-jarige spits had donderdag met een doelpunt en een assist een groot aandeel in de zege op Willem II (3-1).

Meer uit Voetbal

PSG wint eerste stadsderby tegen Paris FC na 53 jaar

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.

4 uur geleden
Internazionale pakt koppositie met zege op Bologna

MILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).

4 uur geleden
Geblesseerde Ounahi speelt niet meer voor Marokko op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.

5 uur geleden
Manchester City verspeelt in blessuretijd zege tegen Chelsea

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.

6 uur geleden
Fan overlijdt vlak voor aftrap van Leeds tegen Manchester United

LEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.

8 uur geleden
Gastland Marokko na zege op Tanzania in kwartfinales Afrika Cup

RABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.

8 uur geleden
Vervanger van geblesseerde Mbappé laat zich zien bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).

8 uur geleden