Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax-trainer Ten Hag wil seizoen met huidige selectie afmaken

Ajax-trainer Ten Hag wil seizoen met huidige selectie afmaken

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag hoopt dat er voor dinsdag geen spelers meer vertrekken bij Ajax. "Ik kan niet in die glazen bol kijken", zegt hij over de laatste dagen van de transfermarkt. "Maar ik hoop dat alles bij elkaar blijft. Zeker weten doe je het nooit. Er is altijd beweging rond spelers van Ajax. Dat is altijd zo geweest in de transferperiodes dat ik hier was. Wij willen met deze kleedkamer verder gaan, al weet je het dus nooit."

Ajax versterkte zich tijdens deze transferperiode met Sébastien Haller, die voor 22,5 miljoen euro overkwam van West Ham United. Quincy Promes wordt al weken in verband gebracht met een terugkeer naar Spartak Moskou. "Maar hij speelt bij Ajax en wil hier presteren", zei Ten Hag. "We zijn blij met hem."

Edson Álvarez stond afgelopen maand in de belangstelling van Valencia. Maar de Mexicaan heeft meer uitzicht op speeltijd gekregen. Hij had donderdag tegen Willem II zelfs een basisplaats. "Hij is gewoon een nuttige speler", zei Ten Hag. "Dat heb ik altijd gezegd. We hebben ook meer dan elf basisspelers. Hij liet vorige week al zien dat hij progressie heeft geboekt. En met Álvarez komt Blind meer in zijn kracht te spelen. Hij kan dan aanvallender spelen."

De transfermarkt gaat maandag op slot. Ajax wil daarna nog wel een slag te slaan. De club hoopt nog steeds dat Brian Brobbey zijn aflopende contract wil verlengen. De 18-jarige spits had donderdag met een doelpunt en een assist een groot aandeel in de zege op Willem II (3-1).

Meer uit Voetbal

De Jong heeft nog steeds 'heel veel vertrouwen' in goed WK

ROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong heeft ondanks de verrassende nederlaag in een oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1) nog altijd "heel veel vertrouwen" in een goed wereldkampioenschap met het Nederlands elftal. Dat zei de reserveaanvoerder van Oranje in De Kuip.

1 uur geleden
Rechtsback Dumfries medisch gekeurd door Real Madrid

ROTTERDAM (ANP) - Denzel Dumfries is woensdag medisch gekeurd door Real Madrid. Dat bevestigde bondscoach Ronald Koeman na de verloren oefenwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip.

1 uur geleden
Van Dijk: hopelijk komt scherpte snel terug bij Oranje

ROTTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk baalde van de nederlaag van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip. "Dit wil je niet in een 'uitzwaaiwedstrijd'", zei de aanvoerder, die donderdagmiddag met zijn ploeggenoten van de nationale ploeg naar New York voor een trainingskamp vliegt. "Als je naar de wedstrijd kijkt, hadden we met minstens 2-0 voor moeten staan. Hopelijk komt de scherpte snel terug en maken we het voortaan wel af."

1 uur geleden
Arnaldi naar halve finale Roland Garros na opgave Berrettini

PARIJS (ANP) - De Italiaanse tennisser Matteo Arnaldi heeft de halve finale van Roland Garros bereikt. Hij zag in zijn partij in de kwartfinale in Parijs landgenoot Matteo Berrettini met een blessure opgeven in de tweede set. Arnaldi leidde met 7-5 5-2.

2 uur geleden
Oranje verliest voorlaatste oefenduel voor WK van Algerije (0-1)

ROTTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft de voorlaatste oefenwedstrijd voor de start van het wereldkampioenschap verrassend verloren. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal een dag voor het vertrek naar de Verenigde Staten in stadion De Kuip in de slotfase onderuit gaan tegen Algerije: 0-1.

2 uur geleden
Voetballers Congo spelen gelijk in oefenduel met Denemarken

LUIK (ANP/Belga) - De voetballers van de Democratische Republiek Congo hebben een oefenwedstrijd tegen Denemarken met 0-0 gelijkgespeeld. De wedstrijd tegen de Denen, die zich niet wisten te kwalificeren voor het WK, vond plaats in het Belgische Luik. De Congolezen bereiden zich in België voor op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

2 uur geleden
De Jong nu tweede aanvoerder van Oranje achter Van Dijk

ROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong is vanaf nu de tweede aanvoerder van het Nederlands elftal. Dat werd woensdag duidelijk toen bondscoach Ronald Koeman in de oefenwedstrijd tegen Algerije aanvoerder Virgil van Dijk halverwege van het veld haalde.

2 uur geleden