Ajax-trainer Ten Hag wil Huntelaar liever niet kwijt
ENSCHEDE (ANP) - Trainer Erik ten Hag van Ajax raakt Klaas-Jan Huntelaar liever niet kwijt. Schalke 04 onderzoekt of het de spits voor de rest van het seizoen van Ajax kan overnemen. De 37-jarige Huntelaar moet de Duitse club helpen in de Bundesliga te blijven.
"Ik weet van de interesse", zei Ajax-trainer Erik ten Hag donderdag vlak voor het uitduel met FC Twente. "Klaas-Jan is een icoon daar. Of ik toestemming zou geven? Zo ver is het nog lang niet. Maar laat ik het zo zeggen; ik wil hem liever niet kwijt."
Huntelaar speelde van 2010 tot en met 2017 voor Schalke 04. De spits maakte onlangs bekend dat hij zijn loopbaan aan het einde van dit seizoen wil beëindigen. Zijn uitzicht op speeltijd bij Ajax is niet beter geworden sinds de komst van Sébastien Haller. Ajax nam de Franse spits vorige week voor 22,5 miljoen euro over van West Ham United.
Schalke 04 is op dit moment de nummer voorlaatst van de Bundesliga.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink wil met de voetbalsters van het Nederlands elftal vaker eerder op de avond spelen. Zo hoopt hij meer publiek naar de thuiswedstrijden te trekken. Bij het gewonnen WK-kwalificatieduel met Frankrijk (2-1), dat dinsdagavond om 20.45 uur begon, was het Rat Verlegh Stadion in Breda met zo'n 6500 mensen voor slechts iets meer dan een kwart gevuld.
5 uur geledenBREDA (ANP) - Debutante Renee van Asten "wist niet wat ze voelde" bij haar openingstreffer voor Oranje tegen Frankrijk (2-1-winst). "Dit heb ik nog nooit gevoeld. Het was puur geluk, enthousiasme. Onbeschrijflijk eigenlijk. Ik zakte bijna door mijn voeten", zei de 19-jarige verdedigster van Ajax na het duel in Breda.
5 uur geledenBREDA (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink was naar eigen zeggen niet verbaasd na de knappe 2-1-zege van de Oranjevrouwen op Frankrijk, maar wel "enorm trots". "Dat komt door hoe de groep het plan heeft vertaald naar het veld en met hoeveel passie zij hebben gespeeld", zei Veurink tijdens zijn persconferentie.
8 uur geledenBREDA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben het WK-kwalificatieduel met Frankrijk verrassend gewonnen. Zonder veel ervaren speelsters won de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Breda met 2-1 van de nummer 6 van de wereld. Debutante Renee van Asten en Esmee Brugts scoorden namens Oranje.
9 uur geledenBREDA (ANP) - Verdedigster Renee van Asten debuteert bij de voetbalsters van Oranje in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk. De 19-jarige speelster van Ajax staat centraal in de verdediging met Veerle Buurman. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink moet het door blessures zonder veel ervaren speelsters doen vanaf 20.45 uur in Breda.
12 uur geledenMIAMI (ANP) - Javier Mascherano (41) heeft per direct zijn functie als trainer van Inter Miami neergelegd. Dat meldt de Amerikaanse voetbalclub dinsdag in een verklaring op de eigen website. De Argentijn zegt in die verklaring op te stappen om privéredenen.
13 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.
20 uur geleden