Ajax-trainer Ten Hag wil Huntelaar liever niet kwijt
ENSCHEDE (ANP) - Trainer Erik ten Hag van Ajax raakt Klaas-Jan Huntelaar liever niet kwijt. Schalke 04 onderzoekt of het de spits voor de rest van het seizoen van Ajax kan overnemen. De 37-jarige Huntelaar moet de Duitse club helpen in de Bundesliga te blijven.
"Ik weet van de interesse", zei Ajax-trainer Erik ten Hag donderdag vlak voor het uitduel met FC Twente. "Klaas-Jan is een icoon daar. Of ik toestemming zou geven? Zo ver is het nog lang niet. Maar laat ik het zo zeggen; ik wil hem liever niet kwijt."
Huntelaar speelde van 2010 tot en met 2017 voor Schalke 04. De spits maakte onlangs bekend dat hij zijn loopbaan aan het einde van dit seizoen wil beëindigen. Zijn uitzicht op speeltijd bij Ajax is niet beter geworden sinds de komst van Sébastien Haller. Ajax nam de Franse spits vorige week voor 22,5 miljoen euro over van West Ham United.
Schalke 04 is op dit moment de nummer voorlaatst van de Bundesliga.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Julián Carranza vertrekt bij Feyenoord. De Argentijnse spits heeft een akkoord bereikt met Necaxa. Dat melden Feyenoord en de Mexicaanse club.
1 uur geledenCORNELLÀ DE LLOBREGAT (ANP) - FC Barcelona heeft een zwaarbevochten uitzege op Espanyol geboekt. Dani Olmo en Robert Lewandowski maakten in de slotfase de doelpunten in Cornellà de Llobregat (0-2).
12 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth gewonnen (2-3). Declan Rice scoorde twee keer voor de ploeg van trainer Mikel Arteta, die de koppositie in de Premier League verstevigde.
14 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus is slecht aan de tweede helft van het seizoen begonnen. De ploeg uit Turijn bleef in het thuisduel met Lecce steken op een gelijkspel (1-1).
15 uur geledenTANGER (ANP) - Pape Gueye heeft Senegal naar de kwartfinale van de Afrika Cup in Marokko geholpen. De middenvelder van Villarreal had met twee doelpunten een groot aandeel in de zege op Soedan (3-1).
16 uur geledenWOLVERHAMPTON (ANP) - Wolverhampton Wanderers is het nieuwe jaar begonnen met de eerste competitiezege van het seizoen. De hekkensluiter van de Premier League rekende voor eigen publiek af met West Ham United (3-0).
17 uur geledenSOFIA (ANP/RTR) - Dimitar Penev is op 80-jarige leeftijd overleden. De voormalige bondscoach van Bulgarije leidde zijn landenploeg in 1994 naar de halve finales van het WK.
17 uur geleden