Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax-trainer Ten Hag: wij zijn heel moeilijk te verslaan

Ajax-trainer Ten Hag: wij zijn heel moeilijk te verslaan

EINDHOVEN (ANP) - Ajax-trainer Erik ten Hag maakte zondag een compliment voor de houding van de spelers van Ajax. "Dat we hier toch nog de 1-1 maken zegt iets over het karakter van deze ploeg. Dat heeft deze ploeg elke keer weer. We zijn gewoon heel moeilijk te verslaan", aldus Ten Hag na het duel bij PSV. Ajax behoudt door de late gelijkmaker van Dusan Tadic een ruime voorsprong aan kop van de Eredivisie.

Ajax speelde een slechte wedstrijd in Eindhoven. "Voetbaltechnisch was het een matige wedstrijd", vond Ten Hag. "Dat had vooral met onszelf te maken. We begonnen nog wel goed en creëerden kansen. Daarna gingen we mee in het opportunisme. We waren matig aan de bal. Op het middenveld hadden we met Davy Klaassen een mannetje over. Daar maakten we te weinig gebruik van."

Voor Ten Hag voelde het gelijkspel als een overwinning, zei hij. De trainer was aanvoerder Dusan Tadic, die in blessuretijd een strafschop benutte, dankbaar. "Je ziet hoe sterk hij is in zijn hoofd. Hij bleef ook nu uitermate koel. Ik zit dan ook heel rustig op de bank als hij een strafschop neemt en weet bijna zeker dat het een doelpunt wordt."

Emoties

Tadic maakte na de treffer ruzie met PSV-aanvoerder Denzel Dumfries. Beide spelers moesten in bedwang worden gehouden. "Die emotie zit ook in zijn karakter. Op de juiste momenten is hij koelbloedig. Hij weet op de juiste momenten zijn emoties in te zetten. Hij werd tot op het bot geprovoceerd. Dusan kent de grens en weet tot hoe ver hij kan gaan. Hij is een echte winnaar."

Ajax zette met het punt een belangrijke stap richting de titel, wist ook Ten Hag. "Het is duidelijk dat we met 1-1 hebben gewonnen. Maar het is nog niet afgelopen, er zijn nog veel wedstrijden te spelen."

Meer uit Voetbal

Bondsvoorzitter Curaçao boos over rol Nederlandse media

WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."

2 uur geleden
Voetbalbond Curaçao bevestigt terugkeer Advocaat als bondscoach

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.

3 uur geleden
Trainer Flick verlengt contract bij FC Barcelona tot medio 2028

BARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.

5 uur geleden
Depay staat voor rentree bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.

10 uur geleden
Tottenham nog niet uit degradatiezorgen na gelijkspel tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.

20 uur geleden
Ook perschef Jansma weg bij Curaçao na vertrek Rutten

WILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.

22 uur geleden
Rutten trekt zich terug als bondscoach Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.

1 dag geleden