Ajax-trainer Ten Hag: we hebben Willem II in leven gehouden
TILBURG (ANP) - Trainer Erik ten Hag baalde van het gelijkspel van zijn Ajax op bezoek bij Willem II ((1-1). "We hebben ze in leven gehouden en we laten ze in de wedstrijd komen", mopperde hij.
"We beginnen goed aan wedstrijd", doelde Ten Hag op de openingstreffer van Antony na 4 minuten. "Maar als ze op het hakblok liggen, dan moet je doorbijten", zei Ten Hag voor de camera van FOX Sports. "Voor rust werden we al tweemaal gewaarschuwd", verwees hij naar reddingen van doelman André Onana op schoten van Ché Nunnely en Kwasi Wriedt. De keeper van Ajax had op de 54e minuut geen antwoord op een inzet van Wriedt.
"Daarna raken we de paal en krijgen we nog wel wat kansen die er in moeten", zei Ten Hag. "Maar het was onvoldoende. We missen belangrijke spelers", doelde hij op David Neres, Mohammed Kudus, Noussair Mazraoui en Lassina Traoré. "Laten we hopen dat ze snel terugkomen. Vooral offensief kunnen we wel wat gebruiken."
Ajax is niet van plan om zich de komende weken te versterken. "Al kunnen we altijd tegen een buitenkansje aanlopen", hield Ten Hag een kleine slag om de arm. "Maar ik hoop vooral dat er wat spelers van blessures terugkomen."
Meer uit Voetbal
GROESBEEK (ANP) - NEC heeft zich ten koste van de amateurs van De Treffers geplaatst voor de kwartfinales van de KNVB-beker. In Groesbeek eindigde de uitgestelde wedstrijd in een 2-1-zege voor de club uit Nijmegen van coach Dick Schreuder. NEC speelt in de kwartfinales van het bekertoernooi thuis tegen FC Volendam.
41 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese heeft er vertrouwen in dat Robin van Persie met Feyenoord weer goede resultaten gaat behalen. De algemeen en technisch directeur van de Rotterdammers ziet daarom geen reden de trainer nu te ontslaan. Dat vertelde Te Kloese na afloop van de nieuwjaarsreceptie aan journalisten.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het Nederlands elftal gaat "tot nu toe wel" naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. "Maar Trump dreigt een hoop." Dat zegt Frank Paauw, KNVB-bondsvoorzitter, bij de uitreiking van de Nieuwsfoto van het Jaar in Den Haag, waar hij een prijs uitreikte.
3 uur geledenLONDEN (ANP/DPA) - Vijftien toonaangevende vrouwenvoetbalclubs zijn vorig jaar voor het eerst gezamenlijk de grens van 150 miljoen euro aan inkomsten gepasseerd. De clubs zagen hun collectieve inkomsten stijgen met 35 procent tot een totaalbedrag van 158 miljoen euro. Dat meldt accountantskantoor Deloitte.
10 uur geledenROME (ANP) - Kenneth Taylor heeft in zijn eerste thuiswedstrijd voor Lazio een forse nederlaag geleden. De van Ajax overgenomen voetballer verloor in het Stadio Olimpico in Rome met 3-0 van Como.
22 uur geledenVILA-REAL (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim denkt dat het een open wedstrijd wordt uit tegen Villarreal in de Champions League. "Het wordt een interessante wedstrijd van twee teams die uitspreken dat ze voor de winst gaan en heel graag willen winnen", aldus de coach op de persconferentie een dag voor het duel in Spanje.
1 dag geledenZÜRICH (ANP) - Marokko klimt naar plek acht in de maandag verschenen update van de wereldranglijst van voetbalbond FIFA. De verliezend finalist van de Afrika Cup is drie plekken gestegen en staat nu een plek lager dan het Nederlands elftal, dat zevende blijft. Senegal, dat Marokko zondag in een tumultueuze finale in Rabat versloeg, klimt naar plek twaalf.
1 dag geleden