Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax-trainer Ten Hag telt zegeningen na gelijkspel tegen PSV

Ajax-trainer Ten Hag telt zegeningen na gelijkspel tegen PSV

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag kon wel leven met het gelijkspel van zijn Ajax tegen PSV (2-2). "Als je tegen een counterploeg als PSV na 20 minuten met 2-0 achterstaat, dan moet je je zegeningen tellen", zei hij. "Maar het blijft jammer dat we de kansen op de 3-2 niet benut hebben. Want die kregen we wel."

Eran Zahavi zette PSV binnen 21 minuten op een voorsprong van 2-0. "We begonnen slecht", mopperde Ten Hag. "Het werd veel te hectisch en we waren erg slordig. Maar onder aanvoering van Tagliafico en Tadic knokten we ons terug in de wedstrijd. We hebben echt een geweldige teamspirit. Dat zag je maar weer."

"We groeiden in de wedstrijd", zei Ten Hag. "We hadden PSV volledig in onze greep. We maakten ook twee goede doelpunten maar hadden een derde moeten maken."

Labyad

Ten Hag koos voor Zakaria Labyad als spits en liet zijn recordaankoop Sébastien Haller pas na rust invallen. Labyad was onzichtbaar voor rust en Haller stuwde Ajax naar een hoger niveau. "Maar het lag niet aan Labyad dat we met 2-0 achter kwamen", verdedigde Ten Hag zichzelf. "Daar kon hij niets aan doen."

Ten Hag was wel zeer tevreden over de invalbeurt van Haller. "Hij wist vijf dagen geleden nog niet dat hij naar Ajax zou gaan en heeft pas twee keer meegetraind. Maar je zag zijn enorme impact op de ploeg. Hij liet ook zijn medespelers beter voetballen. Jammer dat hij net buitenspel stond toen hij scoorde. Maar hij heeft zijn waarde wel bewezen."

Meer uit Voetbal

Gastland Marokko speelt finale Afrika Cup tegen Senegal

RABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.

2 uur geleden
Klaassen ziet Ajax 'collectief falen' tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.

11 uur geleden
Arbeloa in eerste duel als Real-coach uitgeschakeld door Albacete

ALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.

11 uur geleden
Fortuna Sittard ziet Fosso vertrekken naar Sturm Graz

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.

12 uur geleden
PSV na eenvoudige zege tegen FC Den Bosch naar kwartfinale beker

DEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.

12 uur geleden
Napoli speelt tegen Parma voor de derde keer op rij gelijk

NAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).

14 uur geleden
Senegal ten koste van Egypte naar finale Afrika Cup

TANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.

15 uur geleden