Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax-trainer Ten Hag telt zegeningen na gelijkspel tegen PSV

Ajax-trainer Ten Hag telt zegeningen na gelijkspel tegen PSV

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag kon wel leven met het gelijkspel van zijn Ajax tegen PSV (2-2). "Als je tegen een counterploeg als PSV na 20 minuten met 2-0 achterstaat, dan moet je je zegeningen tellen", zei hij. "Maar het blijft jammer dat we de kansen op de 3-2 niet benut hebben. Want die kregen we wel."

Eran Zahavi zette PSV binnen 21 minuten op een voorsprong van 2-0. "We begonnen slecht", mopperde Ten Hag. "Het werd veel te hectisch en we waren erg slordig. Maar onder aanvoering van Tagliafico en Tadic knokten we ons terug in de wedstrijd. We hebben echt een geweldige teamspirit. Dat zag je maar weer."

"We groeiden in de wedstrijd", zei Ten Hag. "We hadden PSV volledig in onze greep. We maakten ook twee goede doelpunten maar hadden een derde moeten maken."

Labyad

Ten Hag koos voor Zakaria Labyad als spits en liet zijn recordaankoop Sébastien Haller pas na rust invallen. Labyad was onzichtbaar voor rust en Haller stuwde Ajax naar een hoger niveau. "Maar het lag niet aan Labyad dat we met 2-0 achter kwamen", verdedigde Ten Hag zichzelf. "Daar kon hij niets aan doen."

Ten Hag was wel zeer tevreden over de invalbeurt van Haller. "Hij wist vijf dagen geleden nog niet dat hij naar Ajax zou gaan en heeft pas twee keer meegetraind. Maar je zag zijn enorme impact op de ploeg. Hij liet ook zijn medespelers beter voetballen. Jammer dat hij net buitenspel stond toen hij scoorde. Maar hij heeft zijn waarde wel bewezen."

Meer uit Voetbal

ADO Den Haag wint in Emmen, maar is nog niet gepromoveerd

EMMEN/LEEUWARDEN (ANP) - ADO Den Haag heeft door de zege bij FC Emmen promotie naar de Eredivisie voor het grijpen. De ploeg van trainer Robin Peter won in Emmen met 1-0 door een vroege treffer van Daryl van Mieghem, maar is door de zege van Willem II bij Top Oss (1-3) deze speelronde nog niet zeker van promotie.

5 uur geleden
Geen winnaar bij duel PEC Zwolle met FC Groningen

ZWOLLE (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen PEC Zwolle en FC Groningen heeft geen winnaar opgeleverd. In Zwolle scoorden beide ploegen één keer: 1-1. Het duel eerder dit seizoen in Groningen eindigde ook al in 2-2.

5 uur geleden
Supporters Fortuna Sittard zaterdag niet welkom in Volendam

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan geen supporters meenemen naar de Eredivisiewedstrijd bij FC Volendam zaterdag. De lokale driehoek in Volendam laat geen uitsupporters toe bij de competitiewedstrijd.

8 uur geleden
Australië kwalificeert zich voor WK voetbal voor vrouwen

PERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.

10 uur geleden
Van Persie 'kan niet zoveel' met onrust die er bij Feyenoord is

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.

12 uur geleden
Ajax-trainer García beschrijft zichzelf als veeleisende coach

AMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.

13 uur geleden
PSV in thuiswedstrijd tegen NEC nog zonder Til

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.

14 uur geleden