
Ajax-trainer Ten Hag positief over meespelen Neres
AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag heeft goede hoop dat David Neres, Noussair Mazraoui en Nicolás Tagliafico woensdag voor Ajax in actie kunnen komen tijdens de thuiswedstrijd tegen Atalanta in de Champions League. "Ze gaan zo trainen en daarna moeten we afwachten hoe ze reageren", zei hij. "Maar ik ben positief."
Ten Hag is minder positief over het meespelen van Lassina Traoré, die zaterdag uitviel tegen FC Twente. "Hij gaat ook trainen, maar hij is ook ons grootste vraagteken", zei de trainer.
Neres en Mazraoui raakten vorige week geblesseerd tegen Liverpool. Tagliafico en Traoré moesten zich afgelopen zaterdag tegen FC Twente laten vervangen.
Ajax moet Atalanta verslaan om te mogen overwinteren in de Champions League. Bij een gelijkspel of nederlaag bekert Ajax verder in de Europa League.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Sergiño Dest heeft er ondanks het vertrek van veel basisspelers vertrouwen in dat PSV ook dit seizoen weer succesvol wordt. "Er zijn veel spelers weg, maar er zijn er ook veel goede bijgekomen. Ik denk dat we een heel aardig team hebben", sprak de verdediger, die in de wedstrijd om de Johan Cruijff Schaal tegen Go Ahead het winnende doelpunt maakte: 2-1.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Spits Luuk de Jong verraste PSV-trainer Peter Bosz met zijn transfer naar FC Porto. "Nee, deze zag ik niet aankomen. Ik hoorde het gisteren", aldus de coach na de winst op Go Ahead Eagles in de Johan Cruijff Schaal (2-1).
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Jerdy Schouten vindt dat PSV de Johan Cruijff Schaal terecht heeft gewonnen. Dat zei de aanvoerder na de late zege (2-1) op Go Ahead Eagles in een eerste reactie tegen ESPN.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Landskampioen PSV heeft voor de vijftiende keer de Johan Cruijff Schaal gewonnen. De recordhouder uit Eindhoven rekende in eigen stadion af met bekerwinnaar Go Ahead Eagles: 2-1. De zege kwam pas laat tot stand. Go Ahead stond twaalf minuten voor tijd nog op voorsprong, maar in de slotfase ging het alsnog mis.
9 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong (34) stapt over van PSV naar FC Porto. Dat heeft de Portugese club via X bekendgemaakt. Het contract van De Jong in Eindhoven was beëindigd. De spits had van PSV ruimte gekregen om over zijn toekomst na te denken.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het vertrek van Jorrel Hato naar Chelsea bevestigd. De club uit Londen betaalt 44,18 miljoen euro voor de negentienjarige verdediger.
9 uur geledenGENK (ANP) - Vincent Janssen is goed aan het nieuwe seizoen begonnen. De spits maakte het enige doelpunt voor Antwerp in het uitduel met Racing Genk (1-1). Hij scoorde op aangeven van Gyrano Kerk.
10 uur geleden