Ajax-trainer Ten Hag mist scherpte en focus bij zijn spelers
AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Erik ten Hag was zondag na de nederlaag tegen FC Utrecht (0-1) kritisch op zijn spelers. "We stonden vanaf de eerste minuut niet 'aan'. Dat betekent 100 procent tempo op de mat en focus. Dat was er duidelijk niet, dan loop je achter de feiten aan", aldus de coach van de Amsterdammers tegen ESPN.
Ajax kreeg in de eerste 10 minuten via David Neres en Sébastien Haller twee kansen. "Die moeten binnen, op ons niveau. Dan loopt zo'n wedstrijd heel anders", zei Ten Hag. "Ook in het vervolg van de eerste helft was het tempo te laag. Dan loop je tegen schade aan."
Ten Hag had ook complimenten voor zijn oude werkgever. "FC Utrecht stond hartstikke goed, compact. Maar het is aan ons om ruimte te creëren. Onze creatievelingen hadden het net niet helemaal. Dit is bitter, dit komt aan. Dit soort tikken krijg je gedurende het seizoen. We zullen een andere mentaliteit aan de dag moeten leggen."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.
10 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.
11 uur geledenPIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.
11 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.
13 uur geledenKERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.
13 uur geleden