Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax-trainer Schreuder is tevreden over verloop transferperiode

Ajax-trainer Schreuder is tevreden over verloop transferperiode

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Alfred Schreuder van Ajax kijkt met een goed gevoel terug op de afgelopen transferperiode. Hij is blij dat er met Lucas Ocampos toch nog een vervanger is aangetrokken voor Antony, ondanks het late vertrek van de Braziliaanse aanvaller naar Manchester United. Ook is hij te spreken over de late komst van Florian Grillitsch, een middenvelder uit Oostenrijk die hij eerder bij TSG 1899 Hoffenheim onder zijn hoede had.

"Onze groep is weer sterk", laat hij op de website van zijn club uit Amsterdam weten. "Ocampos geeft ons power, kracht en snelheid. Hij is Argentijns international en fysiek een hele sterke speler." Grillitsch is een sierlijke speler met een goede techniek en uitstekend inzicht."

De technische leiding van Ajax zat de afgelopen weken niet altijd op een lijn met de raad van commissarissen van de club, die niet achter de terugkeer van Hakim Ziyech stond en de komst van Ocampos pas goedkeurde nadat de aanvaller ook gehuurd kon worden. De toezichthouders zetten ook een streep door de komst van doelman Odysseas Vlachodimos van Benfica. Maar Schreuder is blij met de selectie waarmee hij tot de winterstop kan werken.

Meer uit Voetbal

Paris Saint-Germain nog vier maanden zonder verdediger Mendes

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain kan de komende vier maanden niet beschikken over Nuno Mendes. De Portugese linksback heeft een scheur in zijn rechterhamstring en ondergaat deze week een operatie in Finland.

1 uur geleden
Buitenspeler Bakayoko opnieuw op de bank bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Johan Bakayoko lijkt zijn basisplaats bij PSV voorlopig kwijt te zijn. De Belgische buitenspeler begint in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles voor de tweede keer op rij op de reservebank. Trainer Peter Bosz kiest net als zaterdag bij Almere City (0-4) voor een voorhoede die bestaat uit Hirving Lozano, die op de plek van Bakayoko speelt, aanvoerder Luuk de Jong en Noa Lang.

1 uur geleden
Oud-doelman Van Breukelen stopt als commissaris bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Hans van Breukelen stopt als commissaris bij PSV. De 66-jarige oud-doelman stelt zich niet verkiesbaar voor een nieuwe termijn, meldt de Eindhovense voetbalclub.

2 uur geleden
United-aanvaller Antony terug in Engeland voor politieonderzoek

MANCHESTER (ANP) - Manchester United-aanvaller Antony is vanuit Braziliƫ naar Engeland teruggekeerd om vragen van de Engelse politie te beantwoorden over beschuldigingen van huiselijk geweld. In afwachting van het onderzoek trainde en speelde de oud-Ajacied de laatste weken niet mee bij de ploeg van trainer Erik ten Hag.

2 uur geleden
Gedeeld koploper AZ mist tegen Heracles Almelo alleen Mees de Wit

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Pascal Jansen heeft donderdag in de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo bijna alle spelers tot zijn beschikking. Alleen vleugelverdediger Mees de Wit, die met een voetblessure een aantal maanden aan de kant staat, ontbreekt.

2 uur geleden
Van den Boomen is positief over zijn zoekende trainer Steijn

AMSTERDAM (ANP) - Branco van den Boomen weet niet of Maurice Steijn nog lang trainer van Ajax is. "Die vraag moet je niet aan mij stellen", antwoordde de middenvelder na de uiteindelijke nederlaag van 4-0 tegen Feyenoord. "Maar ik ben positief over onze trainer. Over zijn eerlijkheid en hoe hij naar onze groep is."

2 uur geleden
Trainer Slot is trots op saamhorigheid bij Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot vindt het bijzonder wat Feyenoord zondag en woensdag tegen Ajax heeft gepresteerd. "Die onverstoorbaarheid en persoonlijkheid bij ons", zei hij na een uiteindelijke zege van 4-0. "De manier waarop we met z'n allen op het veld stonden. Ik heb een heel mooi gemeenschappelijk gevoel gezien. Dit is echt een indrukwekkende zege."

3 uur geleden