Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax-trainer Farioli met goed gevoel naar tweede kind

Ajax-trainer Farioli met goed gevoel naar tweede kind

ROTTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Francesco Farioli gaat met een goed gevoel naar Italië, waar zijn vrouw zaterdag beviel van een tweede kind. De Italiaan koos ervoor zijn ploeg bij te staan. "Maar nu ga ik genieten van familietijd", zei hij voor de camera van ESPN nadat zijn ploeg Sparta in Rotterdam met 2-0 had verslagen.

Ajax had het moeilijk met Sparta. De Amsterdammers begonnen het duel zonder echte buitenspelers, mede waardoor de spitsen Wout Weghorst en Chuba Akpom amper bereikt werden. In de tweede helft verschenen alsnog Mika Godts en Bertrand Traoré in het veld, later gevolgd door onder anderen Brian Brobbey. "Sparta speelde een goede eerste helft, maar je zag bij hen de energie afnemen. Daar hebben wij met een paar verse krachten van kunnen profiteren", aldus Farioli, die zei dat Godts en Traoré niet fit genoeg waren voor een hele wedstrijd.

Op de tweede plaats in de Eredivisie met 39 punten op zak neemt de coach, net als zijn spelers, een korte pauze. "Met een goed gevoel. Niemand had verwacht dat wij nu 39 punten hebben. Vaak wonnen we ook met een 'clean sheet'. Het was niet altijd goed, maar er zaten ook bijzonder sterke optredens tussen. Nu wachten we de transferperiode af. Ik wil iedereen behouden en hoop dat er nog mogelijkheden zijn om ons te versterken."

Meer uit Voetbal

Paris Saint-Germain ruimer aan kop na zege op Nantes

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de voorsprong op concurrent RC Lens in de Franse Ligue 1 weer vergroot. De koploper in Frankrijk won met 3-0 thuis tegen FC Nantes en heeft 66 punten. Dat zijn 4 punten meer dan de nummer 2 uit Lens.

16 minuten geleden
Duitse international Gnabry niet op tijd fit voor WK voetbal

MÜNCHEN (ANP/DPA) - De Duitse international Serge Gnabry ontbreekt komende zomer op het WK voetbal. De aanvaller van Bayern München kampt met een liesblessure en is niet op tijd fit. Dat maakte hij bekend via sociale media. "Net als de rest van het land zal ik de jongens vanuit huis aanmoedigen", schreef Gnabry op Instagram.

2 uur geleden
Chelsea neemt afscheid van hoofdtrainer Rosenior

LONDEN (ANP) - Liam Rosenior (41) is alweer weg als coach van Chelsea. Dat heeft de Londense club op de eigen website bekendgemaakt. Calum McFarlane neemt de leiding over het team als interim-hoofdtrainer tot het einde van het seizoen.

2 uur geleden
KNVB roept kabinet op verenigingen te helpen bij stijgende kosten

ZEIST (ANP) - De Koninklijke Nederlandse Voetbalbond (KNVB) roept de regering op sportverenigingen te helpen met de stijgende energiekosten. Dat doet de KNVB in aanloop naar een debat in de Tweede Kamer op woensdag over steunmaatregelen om de hoge energie- en brandstofprijzen te compenseren. "Door nu te investeren in toekomstbestendige sportaccommodaties, worden verenigingen minder kwetsbaar en blijft sport toegankelijk voor iedereen", stelt de KNVB.

8 uur geleden
Verdediger Dest hoopt na WK te vertrekken bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Verdediger Sergiño Dest denkt serieus aan een vertrek bij PSV komende zomer. "Als er een club uit een top 5-competitie komt met een goed plan, dan wil ik mezelf wel uitdagen. Ik vind PSV een geweldige club, maar het gaat mij ook om de Eredivisie. Ik wil naar een lastigere competitie, zodat ik mezelf iedere week kan pushen en meten met de besten", zei de 25-jarige rechtsback in de NOS-podcast Buitenspel.

12 uur geleden
Inter komt terug uit geslagen positie en bereikt bekerfinale

MILAAN (ANP) - Internazionale maakt nog altijd kans om naast de landstitel ook de Italiaanse beker te winnen. Het elftal van trainer Cristian Chivu knokte zich in Milaan tegen Como terug van een achterstand van twee doelpunten. Inter won met 3-2. De eerste ontmoeting was in 0-0 geëindigd.

22 uur geleden
Leicester zakt tien jaar na titel in Engeland naar derde niveau

LEICESTER (ANP/RTR) - Leicester City is dinsdag gedegradeerd naar het derde niveau van het Engelse voetbal. Dat gebeurde tien jaar na hun verrassende titel in de Premier League met de Italiaanse trainer Claudio Ranieri.

22 uur geleden