Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax-trainer Farioli met goed gevoel naar tweede kind

Ajax-trainer Farioli met goed gevoel naar tweede kind

ROTTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Francesco Farioli gaat met een goed gevoel naar Italië, waar zijn vrouw zaterdag beviel van een tweede kind. De Italiaan koos ervoor zijn ploeg bij te staan. "Maar nu ga ik genieten van familietijd", zei hij voor de camera van ESPN nadat zijn ploeg Sparta in Rotterdam met 2-0 had verslagen.

Ajax had het moeilijk met Sparta. De Amsterdammers begonnen het duel zonder echte buitenspelers, mede waardoor de spitsen Wout Weghorst en Chuba Akpom amper bereikt werden. In de tweede helft verschenen alsnog Mika Godts en Bertrand Traoré in het veld, later gevolgd door onder anderen Brian Brobbey. "Sparta speelde een goede eerste helft, maar je zag bij hen de energie afnemen. Daar hebben wij met een paar verse krachten van kunnen profiteren", aldus Farioli, die zei dat Godts en Traoré niet fit genoeg waren voor een hele wedstrijd.

Op de tweede plaats in de Eredivisie met 39 punten op zak neemt de coach, net als zijn spelers, een korte pauze. "Met een goed gevoel. Niemand had verwacht dat wij nu 39 punten hebben. Vaak wonnen we ook met een 'clean sheet'. Het was niet altijd goed, maar er zaten ook bijzonder sterke optredens tussen. Nu wachten we de transferperiode af. Ik wil iedereen behouden en hoop dat er nog mogelijkheden zijn om ons te versterken."

Meer uit Voetbal

Dortmund viert 116e verjaardag met winst op Mönchengladbach

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zijn 116e verjaardag gevierd met een overwinning in de Bundesliga. De jarige club versloeg Borussia Mönchengladbach met 2-0 en nam door de zege voorlopig de tweede plaats in achter koploper Bayern München.

3 uur geleden
Immobile schiet Bologna naar finale Italiaanse Supercup

RIYAD (ANP) - Bologna heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. De ploeg van trainer Vincenzo Italiano won in de halve finale van het bekertoernooi in Riyad in Saudi-Arabië van Internazionale. De stand na de reguliere speeltijd was 1-1, waarna Bologna de beslissende strafschoppen beter nam. Napoli, dat donderdag won van AC Milan in de andere halve finale, is komende maandag de tegenstander in de finale.

4 uur geleden
Koploper ADO lijdt nederlaag en ziet winnend Cambuur naderen

LEEUWARDEN/DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft zijn tweede nederlaag van dit seizoen geleden. De koploper van de eerste divisie liet zich in eigen huis verrassen door Jong PSV, dat won met 2-1. Spits Robin van Duiven maakte vijf minuten voor tijd de winnende goal voor de beloftenploeg uit Eindhoven.

4 uur geleden
Portugees Penetra verlengt contract bij AZ tot medio 2029

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft het lopende contract met centrale verdediger Alexandre Penetra opengebroken en met een jaar verlengd tot medio 2029. De Portugees kwam in de zomer van 2023 naar de Alkmaarders en is uitgegroeid tot een vaste waarde. Hij speelde inmiddels al 109 wedstrijden voor de huidige nummer zes van de Eredivisie.

6 uur geleden
Aanvaller Milik keert na achttien maanden terug bij Juventus

TURIJN (ANP) - Arek Milik keert na achttien maanden terug in de selectie van Juventus. Trainer Luciano Spalletti heeft de oud-aanvaller van Ajax opgenomen in zijn keurkorps voor het thuisduel van zaterdag met AS Roma.

7 uur geleden
Fenerbahçe wil Veerman van PSV naar Istanbul halen

EINDHOVEN (ANP) - Fenerbahçe maakt serieus werk van de komst van Joey Veerman. De club uit Istanbul wil de middenvelder van PSV in de winterstop naar Istanbul halen.

8 uur geleden
Ajax speelt uitduel met AZ in achtste finales van KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - Ajax speelt een uitwedstrijd tegen AZ in de achtste finales van de KNVB-beker. Landskampioen PSV gaat op bezoek bij FC Den Bosch en bekerhouder Go Ahead Eagles werd in de loting gekoppeld aan Heracles Almelo.

8 uur geleden