Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax-trainer Farioli met goed gevoel naar tweede kind

Ajax-trainer Farioli met goed gevoel naar tweede kind

ROTTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Francesco Farioli gaat met een goed gevoel naar Italië, waar zijn vrouw zaterdag beviel van een tweede kind. De Italiaan koos ervoor zijn ploeg bij te staan. "Maar nu ga ik genieten van familietijd", zei hij voor de camera van ESPN nadat zijn ploeg Sparta in Rotterdam met 2-0 had verslagen.

Ajax had het moeilijk met Sparta. De Amsterdammers begonnen het duel zonder echte buitenspelers, mede waardoor de spitsen Wout Weghorst en Chuba Akpom amper bereikt werden. In de tweede helft verschenen alsnog Mika Godts en Bertrand Traoré in het veld, later gevolgd door onder anderen Brian Brobbey. "Sparta speelde een goede eerste helft, maar je zag bij hen de energie afnemen. Daar hebben wij met een paar verse krachten van kunnen profiteren", aldus Farioli, die zei dat Godts en Traoré niet fit genoeg waren voor een hele wedstrijd.

Op de tweede plaats in de Eredivisie met 39 punten op zak neemt de coach, net als zijn spelers, een korte pauze. "Met een goed gevoel. Niemand had verwacht dat wij nu 39 punten hebben. Vaak wonnen we ook met een 'clean sheet'. Het was niet altijd goed, maar er zaten ook bijzonder sterke optredens tussen. Nu wachten we de transferperiode af. Ik wil iedereen behouden en hoop dat er nog mogelijkheden zijn om ons te versterken."

Meer uit Voetbal

PSV-doelman Olij maanden aan de kant met liesblessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan de komende maanden niet beschikken over Nick Olij. De reservedoelman heeft dinsdag tijdens de warming-up van de bekerwedstrijd tegen GVVV een liesblessure opgelopen, meldt PSV.

40 minuten geleden
Groot deel nationale voetbalsters krijgt minder dan 20.000 dollar

MANCHESTER (ANP/RTR) - Twee derde van de speelsters van nationale vrouwenelftallen verdient minder dan 20.000 Amerikaanse dollar per jaar. Dat is omgerekend iets meer dan 17.000 euro. Dat blijkt uit nieuw onderzoek van de internationale spelersvakbond FIFPRO, dat de aanhoudende financiële onzekerheid en structurele tekortkomingen in het vrouwenvoetbal aan het licht brengt.

1 uur geleden
Bondscoach België teruggefloten na kritiek op Club Brugge

TUBEKE (ANP) - Bondscoach Rudi Garcia van het Belgische voetbalelftal heeft voor ophef gezorgd door op een persconferentie kritiek te spuien op het ontslag van trainer Nicky Hayen bij Club Brugge.

1 uur geleden
Spanje en Argentinië spelen tweede editie 'Finalissima' in Qatar

NYON (ANP) - Spanje en Argentinië spelen de tweede editie van de 'Finalissima' op vrijdag 27 maart in het Lusail-stadion in Qatar. Dat meldt de Europese voetbalbond UEFA.

2 uur geleden
Deense middenvelder Jensen langer bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft het contract van de Deense middenvelder Victor Jensen opengebroken en verlengd tot de zomer van 2027. "Een keuze die weinig supporters zal verrassen. Jensen is dit seizoen een van de absolute sterkhouders in het elftal van hoofdtrainer Ron Jans", meldt FC Utrecht in een bericht op de clubsite.

3 uur geleden
Voormalig Ecuadoraans international op straat doodgeschoten

GUAYAQUIL (ANP/DPA) - Voormalig Ecuadoraans voetbalinternational Mario Pineida is op straat in Guayaquil doodgeschoten. Zijn club, Barcelona SC, maakte dit in een verklaring "met diepe spijt" bekend. "Dit trieste nieuws stemt ons zeer bedroefd", meldt de club.

7 uur geleden
Groningen-coach Lukkien verlengt aflopend contract met twee jaar

GRONINGEN (ANP) - Dick Lukkien blijft ook na dit seizoen trainer van FC Groningen. De 53-jarige Veendammer heeft zijn aflopende contract met twee jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 aan de huidige nummer 5 van de Eredivisie verbonden.

8 uur geleden