Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax-trainer Farioli kiest opnieuw voor Brobbey

Ajax-trainer Farioli kiest opnieuw voor Brobbey

RIGA (ANP) - Ajax-trainer Francesco Farioli begint donderdag (21.00 uur) aan het duel uit de Europa League met het Letse Riga FS met Brian Brobbey in de spits. Hij krijgt opnieuw de voorkeur boven Wout Weghorst.

Ten opzichte van de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen van afgelopen zondag neemt Daniele Rugani de plaats in van Jorrel Hato, die geschorst is voor het duel waarin Ajax een Europees vervolg kan afdwingen. De verwachting is dat Youri Baas de positie van Hato als linksback overneemt.

Ajax bezet na zes duels de elfde plaats op de ranglijst van de Europa League. De eerste acht ploegen plaatsen zich rechtstreeks voor de knock-outfase. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de play-offs. De Amsterdammers sluiten de groepsfase volgende week af met een thuiswedstrijd tegen Galatasaray uit Turkije.

Meer uit Voetbal

Pepi en Bajraktarevic leiden PSV ruim langs PEC Zwolle

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.

33 minuten geleden
AZ speelt na bekerwinst met 0-0 gelijk bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.

2 uur geleden
PSV tegen PEC zonder Saibari, Veerman terug in de basis

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.

2 uur geleden
AZ na bekerwinst op zes posities gewijzigd tegen Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.

5 uur geleden
Kort geding NAC tegen KNVB dinsdag te volgen via livestream

UTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.

7 uur geleden
Algemeen directeur Te Kloese verlaat Feyenoord na dit seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.

8 uur geleden
Real Madrid rest van het seizoen zonder Militão en Güler

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op ​Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.

8 uur geleden