
Ajax-trainer: dit is vooral moeilijk voor buitenlandse spelers
AMSTERDAM (ANP) - De huidige situatie vanwege de maatregelen tegen het coronavirus is in het voetbal vooral lastig voor de buitenlandse spelers. Dat zegt Ajax-trainer Erik ten Hag in een interview op de website van de club. "Die jongens zitten thuis bijna letterlijk in een isolement, ver van hun familie. De Nederlandse jongens hebben het in dat opzicht wat gemakkelijker, ondanks alle beperkingen."
Via specifieke programma's probeert Ten Hag zijn spelers in conditie te houden. "Binnenkort proberen we zelfs iets te regelen dat we als groep samen kunnen uitvoeren. Om zo allemaal van huis-uit toch een beetje samen te zijn. Hopelijk helpt dat een beetje voor de jongens die zich eenzaam voelen. Maar na zo'n training is de dag nog lang. Dit is helaas een situatie waarop we ons niet konden voorbereiden."
Alleen de geblesseerde spelers melden zich op trainingscomplex De Toekomst, voor revalidatie, behandeling en verzorging. Allemaal, volgens de huidige regels, individueel. Volgens Ten Hag gaat het met name met verdediger Joël Veltman de goede kant op. "Als we de training hervatten verwacht ik dat hij weer met de groep kan meedoen."
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - AZ heeft in de strijd om de bovenste plaatsen punten verspeeld bij het laag geklasseerde FC Utrecht. De ploeg van trainer Pascal Jansen bleef in De Galgenwaard steken op 1-1.
42 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - De Zuid-Koreaanse voetballer Son Heung-min is pas de tweede speler in de geschiedenis van de Premier League met een doelpunt en een eigen goal in de eerste 10 minuten van een wedstrijd.
56 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - Ajax-trainer John van 't Schip zag zijn ploeg "op karakter" met 2-1 winnen van NEC. Met woensdag het restant van het duel met RKC, bij een 3-2-voorsprong, en zaterdag een thuiswedstrijd tegen Sparta voor de boeg lonkt de zesde plaats in de Eredivisie.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft met de grootst mogelijke moeite gewonnen van Fulham. Het aantrekkelijke duel werd beslist door een doelpunt van Trent Alexander-Arnold, die kort voor tijd de 4-3 binnenschoot. Liverpool bleef zo in het spoor van koploper Arsenal dat zaterdag al met 2-1 won van Wolverhampton. Manchester City passeert Liverpool als het wint van Tottenham Hotspur.
2 uur geledenTOULOUSE (ANP) - Thijs Dallinga heeft tegen Lorient zijn vijfde doelpunt van het seizoen in de Franse competitie gemaakt. De spits van Toulouse kopte na 72 minuten als invaller de 1-0 binnen, maar in blessuretijd werd het toch nog 1-1.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - FC Twente heeft Go Ahead Eagles de eerste thuisnederlaag van het seizoen toegebracht. De ploeg uit Enschede van coach Joseph Oosting won in Deventer met 3-1.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Peter Bosz is er niet bang voor dat zijn spelersgroep verslapt nu de voorsprong in de Eredivisie zo groot is geworden. "We hebben een technische staf die erbovenop zit, maar ook de jongens zelf zullen het niet van elkaar accepteren. Het zal me verbazen als dat er insluipt", zei de trainer van PSV na de zege van 2-1 in De Kuip, waardoor de voorsprong op Feyenoord opliep tot 10 punten.
2 uur geleden