Ajax-trainer Bakker niet verbaasd door goede resultaten in CL
AMSTERDAM (ANP) - Het verbaast trainer Suzanne Bakker niet dat de Ajax-vrouwen met 4 punten uit drie wedstrijden goed meedoen in de Champions League-poule met topploegen Paris Saint-Germain, Bayern München en AS Roma. Wel vindt ze dat de Amsterdammers nog steeds de underdog zijn in de groep. "Maar ik wist al dat we het topploegen moeilijk kunnen maken", zei Bakker op een persconferentie.
Ajax neemt het woensdag vanaf 18.45 uur in de Johan Cruijff ArenA op tegen Bayern, waar meer dan 18.000 fans bij zullen zijn. "Dat is geweldig, een droom voor alle speelsters en stafleden. Voor zoveel mensen voetballen geeft een boost, waardoor je misschien wel 10 procent extra kunt leveren." Voor ongeveer 13.000 fans won Ajax bij het debuut in de groepsfase van de Champions League vorige maand al van het gerenommeerde PSG in de ArenA (2-0).
De Amsterdammers speelden vorige week gelijk in München (1-1), na een vroege 1-0-achterstand. Bakker verwacht woensdag een soortgelijke wedstrijd. "We moeten scherper zijn in de beginfase. Ik hoop dat we weer een stap hebben gezet in volwassenheid."
Bayern gaat aan kop in de poule met 5 punten. AS Roma en Ajax volgen op 1 punt, PSG verzamelde tot nu toe 3 punten.
Meer uit Voetbal
KANSAS CITY (ANP/BELGA/AFP) - Bondscoach Lionel Scaloni hoopt dat zijn Argentijnse voetbalelftal wordt herinnerd om strijdlust. De regerend wereldkampioen had in de knock-outfase in de Verenigde Staten al een verlenging nodig tegen Kaapverdië (3-2) en een comeback tegen Egypte (3-2) om door te gaan. "Ik wil dat we worden herinnerd als een team dat nooit heeft opgegeven", zei Scaloni in aanloop naar de kwartfinale tegen Zwitserland, in de Nederlandse nacht van zaterdag op zondag.
1 uur geledenINGLEWOOD (ANP/BELGA/RTR/AFP) - De Belgische doelman Thibaut Courtois heeft na afloop van de verloren kwartfinale tegen Spanje (2-1) steun uitgesproken voor invaller Senne Lammens, die in het duel een cruciale fout maakte. "Ik heb een dikke knuffel gegeven. Dit is een rotgevoel als doelman. Maar hij is een fantastische keeper en wordt hier alleen maar sterker van", zei Courtois na afloop van de wedstrijd in Los Angeles.
8 uur geledenINGLEWOOD (ANP) - Het Spaanse voetbalelftal maakt nog altijd kans op een tweede wereldtitel. De wereldkampioen van 2010 versloeg in de kwartfinales een taai België met 2-1. De winnende goal viel laat in de wedstrijd. Invaller Mikel Merino scoorde in de 88e minuut.
11 uur geledenINGLEWOOD (ANP) - De Spaanse doelman Unai Simón heeft zijn recordreeks van speelminuten op een WK voetbal zonder tegendoelpunten zien eindigen na 649 minuten. De Belg Charles De Ketelaere was de schuldige. Hij maakte in de 41e minuut de 1-1.
12 uur geledenINGLEWOOD (ANP) - De Spaanse doelman Unai Simón heeft zijn recordreeks van speelminuten op een WK voetbal zonder tegendoelpunten zien eindigen na 649 minuten. De Belg Charles De Ketelaere was de schuldige. Hij maakte in de 41e minuut van de kwartfinale tegen Spanje de 1-1.
12 uur geledenINGLEWOOD (ANP) - België treedt aan zonder aanvoerder Youri Tielemans tegen Spanje in de kwartfinale van het WK voetbal. De middenvelder is vlak voor de aftrap tijdens de warming-up geblesseerd geraakt. Hans Vanaken vervangt hem in de selectie van bondscoach Rudy Garcia. Het duel wordt gespeeld in het Los Angeles Stadium.
13 uur geledenINGLEWOOD (ANP) - De Spaanse bondscoach Luis de la Fuente voert één verrassende wijziging door in zijn basiselftal voor de kwartfinale op het WK voetbal tegen België. Fabián Ruiz neemt op het middenveld de positie over van Pedri. Verder zijn er geen veranderingen in vergelijking met het team dat de wedstrijd begon tegen Portugal in de achtste finales.
14 uur geleden