
Ajax-trainer Bakker niet verbaasd door goede resultaten in CL
AMSTERDAM (ANP) - Het verbaast trainer Suzanne Bakker niet dat de Ajax-vrouwen met 4 punten uit drie wedstrijden goed meedoen in de Champions League-poule met topploegen Paris Saint-Germain, Bayern München en AS Roma. Wel vindt ze dat de Amsterdammers nog steeds de underdog zijn in de groep. "Maar ik wist al dat we het topploegen moeilijk kunnen maken", zei Bakker op een persconferentie.
Ajax neemt het woensdag vanaf 18.45 uur in de Johan Cruijff ArenA op tegen Bayern, waar meer dan 18.000 fans bij zullen zijn. "Dat is geweldig, een droom voor alle speelsters en stafleden. Voor zoveel mensen voetballen geeft een boost, waardoor je misschien wel 10 procent extra kunt leveren." Voor ongeveer 13.000 fans won Ajax bij het debuut in de groepsfase van de Champions League vorige maand al van het gerenommeerde PSG in de ArenA (2-0).
De Amsterdammers speelden vorige week gelijk in München (1-1), na een vroege 1-0-achterstand. Bakker verwacht woensdag een soortgelijke wedstrijd. "We moeten scherper zijn in de beginfase. Ik hoop dat we weer een stap hebben gezet in volwassenheid."
Bayern gaat aan kop in de poule met 5 punten. AS Roma en Ajax volgen op 1 punt, PSG verzamelde tot nu toe 3 punten.
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Marcus Rashford heeft FC Barcelona de zege bezorgd bij Newcastle United in de Champions League. De Engelse spits zorgde voor beide doelpunten in de 2-1-overwinning van de Spaanse kampioen van trainer Hansi Flick.
13 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City is de Champions League begonnen met een overwinning op Napoli. De ploeg van trainer Pep Guardiola won met 2-0 van de Italiaanse landskampioen, die lang met tien man speelde.
13 uur geledenENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben overtuigend het hoofdtoernooi van de Champions League bereikt. De landskampioen won ook de tweede wedstrijd tegen GKS Katowice met ruime cijfers. Na de 4-0-zege in Polen werd het in eigen huis 4-1.
15 uur geledenBRUGGE/KOPENHAGEN (ANP) - Club Brugge heeft een goede start gemaakt in de Champions League. De Belgische club won in het Jan Breydelstadion met 4-1 van AS Monaco.
15 uur geledenGRAZ (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede voorronde van de Europa Cup bereikt. De ploeg van trainer Anouk Bruil won opnieuw met 2-0 van Sturm Graz, nu in Oostenrijk. Ajax had eerder met dezelfde cijfers gewonnen op De Toekomst.
19 uur geledenLISSABON (ANP) - Benfica heeft José Mourinho (62) aangesteld als coach. Dat heeft de club bekendgemaakt. De Portugees is de opvolger van de dinsdag ontslagen Bruno Lage, die een jaar in dienst was van de Portugese topclub. Mourinho werd eind augustus weggestuurd bij Fenerbahçe nadat de Turkse club werd uitgeschakeld voor de Champions League, uitgerekend door Benfica.
19 uur geledenARNHEM (ANP) - De KNVB wil pas na "zorgvuldige bestudering en analyse" een reactie geven op de toelichting van het gerechtshof Arnhem-Leeuwarden op de uitspraak in een hoger beroep dat Vitesse had aangespannen tegen het besluit van de voetbalbond de proflicentie af te nemen.
1 dag geleden