Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax test Taylor op laatste training voor thuisduel met PSV

Ajax test Taylor op laatste training voor thuisduel met PSV

AMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor mist zaterdag mogelijk de thuiswedstrijd van Ajax tegen PSV. De middenvelder liep woensdag een kuitblessure op in het gewonnen uitduel met Feyenoord (0-2). "We gaan straks trainen en dan kijken we hoe fit iedereen op het gras staat", zei trainer Francesco Farioli. "Hij is vanochtend behandeld door onze fysiotherapeuten. Hij is een speler die nu extra aandacht nodig heeft."

Taylor was woensdagavond zelf vrij positief over zijn kansen om tegen PSV te spelen. De middenvelder, die is opgenomen in de voorselectie van het Nederlands elftal, was belangrijk voor Ajax in De Kuip. Hij opende de score en nam de hoekschop waaruit Jorrel Hato scoorde.

Farioli is nog steeds zeer tevreden over het spel van zijn ploeg tegen Feyenoord. Maar de trainer sloot niet uit dat hij zijn basisploeg toch weer gaat veranderen. "Eigenlijk verdienen alle spelers van woensdag weer een basisplaats", zei hij. "Maar na de training van straks weten we meer. Ik weet dat Brian Brobbey vaak goed speelt tegen PSV. Wat dat betekent? Ik weet het nog niet, we gaan het zien."

Tweede dag

Ajax staat tweede in de Eredivisie, met een achterstand van 8 punten op PSV, dat wel een duel meer heeft gespeeld. Trainer Farioli deed moeite om de euforie rond zijn ploeg na de uitzege op Feyenoord te temperen. "Natuurlijk zijn zij de favoriet", zei hij over de kampioen uit Eindhoven. "Volgens mij scoren ze al zestig wedstrijden op rij in de Eredivisie. Ze hebben snelheid op de vleugels en spelers die een actie kunnen maken. Ook hebben ze middenvelders die het strafschopgebied van de tegenstander inkomen en goede verdedigers. Vorig seizoen behaalden ze ook 35 punten meer dan Ajax. Maar wie de favoriet is, zegt gelukkig niets over het resultaat. Wij willen opnieuw collectief een topprestatie leveren."

De aftrap is zaterdag om 18.45 uur.

Meer uit Voetbal

Scorende Gakpo helpt Liverpool langs Spurs in League Cup

LIVERPOOL (ANP) - Cody Gakpo was dinsdagavond met een doelpunt belangrijk voor Liverpool in de derde ronde van de League Cup. Op Anfield werd Tottenham Hotspur met 3-1 verslagen. Gakpo scoorde de 2-0.

17 minuten geleden
Messi komt nog één keer in actie voor Argentinië in afscheidsduel

BUENOS AIRES (ANP) - Lionel Messi zal nog één keer het shirt van Argentinië aantrekken. Dat heeft de Argentijnse voetbalbond dinsdagavond bekendgemaakt. De achtvoudig beste voetballer van de wereld kondigde eind augustus zijn afscheid aan als international, maar speelt op 6 oktober nog een vriendschappelijk duel.

2 uur geleden
Voetballer Rodríguez stopt als Colombiaans international

BOGOTÁ (ANP) - James Rodríguez stopt als Colombiaans international. Dat heeft de 35-jarige voetballer dinsdag bekendgemaakt via sociale media. Rodríguez speelde 131 interlands voor Colombia sinds zijn debuut in 2011. De aanvallende middenvelder was een van de smaakmakers op het WK van 2014, waar hij met zes doelpunten topscorer was.

2 uur geleden
Ajax wint inhaalwedstrijd van Willem II en neemt vierde plaats in

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft dinsdagavond een inhaalwedstrijd in de Eredivisie tegen Willem II gewonnen. In de Johan Cruijff Arena werd het 5-1. De wedstrijd was verplaatst vanwege de Europese verplichtingen van de Amsterdammers.

3 uur geleden
Dertienvoudig international Hateboer keert terug bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Hans Hateboer gaat na bijna tien jaar weer voor FC Groningen voetballen. De 32-jarige vleugelverdediger bereikte dinsdag een akkoord voor een contract van één seizoen met de huidige nummer 9 uit de Eredivisie.

3 uur geleden
Míchel wijzigt zes posities in opstelling Ajax tegen Willem II

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Míchel Sánchez heeft zijn elftal voor de inhaalwedstrijd in de Eredivisie tegen Willem II op zes posities gewijzigd ten opzichte van de 5-1-overwinning op Fortuna Sittard van zaterdag. In de Johan Cruijff ArenA wordt dinsdagavond om 20.00 uur afgetrapt.

6 uur geleden
RC Lens ontslaat Duitse trainer Toppmöller na zes wedstrijden

LENS (ANP) - RC Lens heeft de Duitse trainer Dino Toppmöller ontslagen. Dat maakte de Franse voetbalclub dinsdag bekend. De 45-jarige trainer maakte deze zomer de overstap naar Lens, en stond slechts zes wedstrijden voor de groep. Hij had de functie overgenomen van Pierre Sage, die met Lens verrassend tweede was geworden in de Franse competitie.

6 uur geleden