Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax test Taylor op laatste training voor thuisduel met PSV

Ajax test Taylor op laatste training voor thuisduel met PSV

AMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor mist zaterdag mogelijk de thuiswedstrijd van Ajax tegen PSV. De middenvelder liep woensdag een kuitblessure op in het gewonnen uitduel met Feyenoord (0-2). "We gaan straks trainen en dan kijken we hoe fit iedereen op het gras staat", zei trainer Francesco Farioli. "Hij is vanochtend behandeld door onze fysiotherapeuten. Hij is een speler die nu extra aandacht nodig heeft."

Taylor was woensdagavond zelf vrij positief over zijn kansen om tegen PSV te spelen. De middenvelder, die is opgenomen in de voorselectie van het Nederlands elftal, was belangrijk voor Ajax in De Kuip. Hij opende de score en nam de hoekschop waaruit Jorrel Hato scoorde.

Farioli is nog steeds zeer tevreden over het spel van zijn ploeg tegen Feyenoord. Maar de trainer sloot niet uit dat hij zijn basisploeg toch weer gaat veranderen. "Eigenlijk verdienen alle spelers van woensdag weer een basisplaats", zei hij. "Maar na de training van straks weten we meer. Ik weet dat Brian Brobbey vaak goed speelt tegen PSV. Wat dat betekent? Ik weet het nog niet, we gaan het zien."

Tweede dag

Ajax staat tweede in de Eredivisie, met een achterstand van 8 punten op PSV, dat wel een duel meer heeft gespeeld. Trainer Farioli deed moeite om de euforie rond zijn ploeg na de uitzege op Feyenoord te temperen. "Natuurlijk zijn zij de favoriet", zei hij over de kampioen uit Eindhoven. "Volgens mij scoren ze al zestig wedstrijden op rij in de Eredivisie. Ze hebben snelheid op de vleugels en spelers die een actie kunnen maken. Ook hebben ze middenvelders die het strafschopgebied van de tegenstander inkomen en goede verdedigers. Vorig seizoen behaalden ze ook 35 punten meer dan Ajax. Maar wie de favoriet is, zegt gelukkig niets over het resultaat. Wij willen opnieuw collectief een topprestatie leveren."

De aftrap is zaterdag om 18.45 uur.

Meer uit Voetbal

International Simons geopereerd aan rechterknie

LONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.

43 minuten geleden
Willem II wint eerste duel met RKC Waalwijk in play-offs met 1-0

WAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.

1 uur geleden
NAC Breda accepteert uitspraak en ziet af van verdere procedures

BREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.

2 uur geleden
Bayern-coach Kompany op zijn hoede voor jong PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.

3 uur geleden
Trainer Terzic volgt Valverde na dit seizoen op bij Athletic Club

BILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.

8 uur geleden
City zet titel op het spel met puntenverlies tegen Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.

21 uur geleden
Aanvaller Noslin helpt Lazio aan zege op Cremonese

CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).

1 dag geleden