Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax-tegenstander Aston Villa te sterk voor Nottingham Forest

Ajax-tegenstander Aston Villa te sterk voor Nottingham Forest

BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft de vierde plaats in de Premier League verstevigd. De komende tegenstander van Ajax in de achtste finales van de Conference League won in eigen stadion met 4-2 van Nottingham Forest.

Het elftal van trainer Unai Emery begon voortvarend en kwam al in de 4e minuut, via aanvaller Ollie Watkins, op voorsprong. Via de Braziliaan Douglas Luiz, die twee keer scoorde, liep Aston Villa verder uit. In de blessuretijd van de eerste helft scoorde Moussa Niakhaté tegen en kort na de pauze bracht Morgan Gibbs-White Nottingham met de 3-2 nog dichterbij.

De Jamaicaan Leon Bailey stelde na een uur spelen de zege met de 4-2 veilig voor Aston Villa, dat na 26 duels 52 punten heeft. Koploper Liverpool heeft 60 punten. Aston Villa liep met oog op deelname aan de Champions League komend seizoen 3 punten uit op nummer 6 Manchester United, dat verloor van Fulham (1-2).

Brighton & Hove Albion

Oranje-doelman Bart Verbruggen en verdedigers Jan Paul van Hecke en Joël Veltman voorkwamen met Brighton & Hove Albion kort voor tijd een nederlaag tegen Everton: 1-1. Aanvoerder Lewis Dunk scoorde in de 95e minuut. Joël Veltman viel na een uur spelen in bij Brighton. Het doelpunt van Everton kwam op naam van oud-PSV'er Jarrad Branthwaite.

Crystal Palace versloeg Burnley met ruime cijfers: 3-0. Burnley blijft daardoor, samen met Sheffield United, op de gedeelde laatste plaats staan.

Meer uit Voetbal

Ten Cate moet Surinaamse voetbalploeg naar WK leiden

PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.

7 uur geleden
Arsenal voorkomt in extra tijd puntenverlies tegen Wolverhampton

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.

9 uur geleden
PSV-trainer Bosz: alleen het eerste half uur was goed

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.

9 uur geleden
PSV wint moeizaam van Heracles (4-3) en boekt tiende zege op rij

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.

10 uur geleden
FC Groningen rekent af met tien Volendammers: 3-0

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.

11 uur geleden
Raphinha helpt Barcelona aan zege op Osasuna

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.

11 uur geleden
NEC verspeelt na vier zeges op rij punten bij Telstar

VELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.

13 uur geleden