Ajax-tegenstander Aston Villa te sterk voor Nottingham Forest
BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft de vierde plaats in de Premier League verstevigd. De komende tegenstander van Ajax in de achtste finales van de Conference League won in eigen stadion met 4-2 van Nottingham Forest.
Het elftal van trainer Unai Emery begon voortvarend en kwam al in de 4e minuut, via aanvaller Ollie Watkins, op voorsprong. Via de Braziliaan Douglas Luiz, die twee keer scoorde, liep Aston Villa verder uit. In de blessuretijd van de eerste helft scoorde Moussa Niakhaté tegen en kort na de pauze bracht Morgan Gibbs-White Nottingham met de 3-2 nog dichterbij.
De Jamaicaan Leon Bailey stelde na een uur spelen de zege met de 4-2 veilig voor Aston Villa, dat na 26 duels 52 punten heeft. Koploper Liverpool heeft 60 punten. Aston Villa liep met oog op deelname aan de Champions League komend seizoen 3 punten uit op nummer 6 Manchester United, dat verloor van Fulham (1-2).
Brighton & Hove Albion
Oranje-doelman Bart Verbruggen en verdedigers Jan Paul van Hecke en Joël Veltman voorkwamen met Brighton & Hove Albion kort voor tijd een nederlaag tegen Everton: 1-1. Aanvoerder Lewis Dunk scoorde in de 95e minuut. Joël Veltman viel na een uur spelen in bij Brighton. Het doelpunt van Everton kwam op naam van oud-PSV'er Jarrad Branthwaite.
Crystal Palace versloeg Burnley met ruime cijfers: 3-0. Burnley blijft daardoor, samen met Sheffield United, op de gedeelde laatste plaats staan.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Middenvelder Quinten Timber en rechtsback Bart Nieuwkoop zitten donderdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Celtic in de Europa League op de reservebank. Trainer Robin van Persie geeft de voorkeur aan Oussama Targhalline en Jordan Lotomba.
5 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Everton-voetballers Idrissa Gueye en Michael Keane hebben hun ruzie bijgelegd. Dat is te zien op een door ploeggenoot Thierno Barry gedeeld filmpje op Instagram, waarbij beide spelers in de trainingshal van Everton een geïmproviseerde boksring betreden en elkaar met een bokshandschoen aan al snel omhelzen.
17 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot voelt bij Liverpool nog altijd het vertrouwen van de clubleiding. Dat zei de Nederlandse trainer op een persconferentie, een dag na de met 4-1 verloren thuiswedstrijd tegen PSV in de Champions League.
53 minuten geledenBRAGA (ANP) - Dominique Janssen is de nieuwe aanvoerster van de Nederlandse voetbalsters. De 130-voudig international volgt Sherida Spitse op, die eerder deze maand na een recordaantal van 248 interlands stopte bij Oranje.
1 uur geledenANTWERPEN (ANP) - Joseph Oosting is de nieuwe trainer van Royal Antwerp FC. De 53-jarige Nederlander is de opvolger van de zondag ontslagen Stef Wils. Dat meldt de Belgische club.
2 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda moet het ook tegen Excelsior nog zonder Lewis Holtby stellen. De nummer 16 van de Eredivisie had voor de tweede keer bezwaar gemaakt tegen de schorsing van de Duitse middenvelder, maar ook dat beroep is afgewezen.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.
18 uur geleden