Ajax tegen Willem II vermoedelijk nog zonder Berghuis
AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis ontbreekt ook zondag tegen Willem II vermoedelijk nog in de wedstrijdselectie van Ajax. De 32-jarige aanvaller hervatte begin vorige week de training, nadat hij eind augustus op een training geblesseerd was geraakt.
"We willen hem graag terug bij het team om duizend verschillende redenen, maar we moeten het aankijken. Ik denk dat het voor zondag lastig gaat worden. We doen het maximale om hem klaar te maken voor de volgende wedstrijden, dus dat moeten we de komende dagen gaan evalueren", aldus trainer Francesco Farioli in een interview op de website van Ajax.
Na het thuisduel met Willem II volgen voor Ajax in de Eredivisie de topwedstrijden tegen Feyenoord (uit) en PSV (thuis). Farioli: "Wedstrijd na wedstrijd spelen vraagt veel van iedereen. Dat wordt de grootste uitdaging. We denken nog niet aan volgende week. Dat is de enige manier, want we hebben zondag een thuiswedstrijd. Om de punten te pakken, moeten we weer goed presteren."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich bij de laatste zestien van de Champions League geschaard. Het elftal van Diego Simeone versloeg Club Brugge op dinsdagavond in Madrid met 4-1, mede dankzij drie doelpunten van Alexander Sørloth. De heenwedstrijd in Brugge eindigde vorige week in 3-3.
1 minuut geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum heeft dinsdag "volledige garanties" gegeven voor de veiligheid van voetbalfans tijdens WK-wedstrijden in de door geweld geteisterde stad Guadalajara. Ook de FIFA verwacht geen problemen.
4 uur geledenMADRID (ANP/BELGA/AFP) - Real Madrid staat 100 procent achter aanvaller Vinícius Júnior, nadat hij racistisch zou zijn uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni tijdens de eerste wedstrijd in de tussenronde van de Champions League bij Benfica. Dat zei Real-doelman Thibaut Courtois een dag voor de returnwedstrijd in Madrid.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.
6 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
22 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
1 dag geleden