Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax tegen Willem II vermoedelijk nog zonder Berghuis

Ajax tegen Willem II vermoedelijk nog zonder Berghuis

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis ontbreekt ook zondag tegen Willem II vermoedelijk nog in de wedstrijdselectie van Ajax. De 32-jarige aanvaller hervatte begin vorige week de training, nadat hij eind augustus op een training geblesseerd was geraakt.

"We willen hem graag terug bij het team om duizend verschillende redenen, maar we moeten het aankijken. Ik denk dat het voor zondag lastig gaat worden. We doen het maximale om hem klaar te maken voor de volgende wedstrijden, dus dat moeten we de komende dagen gaan evalueren", aldus trainer Francesco Farioli in een interview op de website van Ajax.

Na het thuisduel met Willem II volgen voor Ajax in de Eredivisie de topwedstrijden tegen Feyenoord (uit) en PSV (thuis). Farioli: "Wedstrijd na wedstrijd spelen vraagt veel van iedereen. Dat wordt de grootste uitdaging. We denken nog niet aan volgende week. Dat is de enige manier, want we hebben zondag een thuiswedstrijd. Om de punten te pakken, moeten we weer goed presteren."

Meer uit Voetbal

Oud-voetbalbondscoach van Noren en Denen Hareide (72) overleden

OSLO (ANP/RTR) - Voormalig bondscoach van de Deense en Noorse voetballers Age Hareide is op 72-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn familie aan Noorse media laten weten.

34 minuten geleden
AZ in tussenronde Conference League tegen FC Noah of FC Drita

ALKMAAR (ANP) - AZ speelt in de tussenronde van de Conference League tegen FC Noah uit Armeniƫ of FC Drita uit Kosovo. Dat is duidelijk geworden nu de laatste speelronde in het hoofdtoernooi is afgewerkt.

49 minuten geleden
AZ na 0-0 tegen Jagiellonia naar tussenronde in Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft zich geplaatst voor de tussenronde van de Conference League. De Alkmaarders speelden in de laatste wedstrijd in het hoofdtoernooi doelpuntloos gelijk (0-0) tegen Jagiellonia Bialystok uit Polen.

10 uur geleden
Grote vechtpartij op veld Spakenburg na wedstrijd tegen FC Twente

SPAKENBURG (ANP) - Op het veld van SV Spakenburg is donderdagavond na de wedstrijd tegen FC Twente een grote vechtpartij uitgebroken. De politie hield een persoon aan voor vernieling van een hek, aldus een woordvoerder.

10 uur geleden
Napoli verslaat AC Milan en bereikt finale Italiaanse Supercup

RIYAD (ANP) - Napoli heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. In Riyad in Saudi-Arabiƫ versloeg de ploeg van trainer Antonio Conte AC Milan (2-0), de winnaar van de Supercup vorig seizoen.

11 uur geleden
LTO na boerenprotest in gesprek met Eurocommissarissen

BRUSSEL (ANP) - Land- en tuinbouworganisatie LTO is na het boerenprotest in Brussel in gesprek gegaan met Eurocommissarissen. Landbouwvertegenwoordigers uit meerdere landen, onder wie LTO-hoofdbestuurslid Thijs Rompelberg, hebben gesproken met vier bestuurders uit het dagelijks EU-bestuur.

11 uur geleden
FC Twente naar achtste finale KNVB-beker na zege op Spakenburg

SPAKENBURG (ANP) - FC Twente heeft zich geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van coach John van den Brom won met 6-3 bij Spakenburg, dat uitkomt in de tweede divisie.

13 uur geleden