Ajax-target Moro valt uit met schouderblessure
BARCELONA (ANP) - Ajax is in afwachting van de ernst van de blessure van Raúl Moro. De linksbuiten van Real Valladolid is vrijdagavond tijdens een verloren uitwedstrijd tegen Espanyol (2-1) uitgevallen met een schouderblessure. Zijn trainer Diego Cocca vreesde vlak na het duel voor een ernstige blessure. "Ze denken dat hij wellicht iets heeft gebroken", zei hij.
Volgens Spaanse media heeft de 22-jarige Moro zijn sleutelbeen gebroken. De Spaanse aanvaller zou een operatie moeten ondergaan. Real Valladolid heeft dat nog niet bevestigd.
Ajax wil Moro deze maand graag toevoegen aan de selectie, maar heeft nog geen akkoord bereikt met Real Valladolid. Moro moet bij Ajax gaan concurreren met Mika Godts en is ook als rechtsbuiten inzetbaar. Real Valladolid besloot Moro toch op te stellen tegen Espanyol. De club strijdt tegen degradatie en staat op de negentiende positie van La Liga.
Meer uit Voetbal
MARIENFELD (ANP) - Joey Veerman hoopt PSV deze zomer te verlaten. Dat zegt de middenvelder in gesprek met ESPN op een trainingskamp met de Eindhovenaren in Marienfeld.
15 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Míchel rekent op een sterk FK Vojvodina donderdag in de tweede voorronde van de Conference League. "Het is een moeilijke tegenstander, maar dat is nou eenmaal de loting geweest. We moeten de strijd aangaan en vechten voor een plek in de volgende ronde", zei de van Girona overgekomen coach in een interview op de website van de Amsterdammers.
20 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - Zomeraankoop Wout Weghorst staat donderdag in de basis bij FC Twente voor het thuisduel in de tweede voorronde van de Europa League met Ferencváros. Dat zei trainer John van den Brom een dag voor de wedstrijd in Enschede. Ook de van Feyenoord overgekomen Ramiz Zerrouki staat aan de aftrap.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft middenvelder Phil Foden langer aan zich gebonden. De 26-jarige Engelse international tekende een nieuw contract tot 2030 bij de nummer 2 van vorig seizoen.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Oranje-international Crysencio Summerville staat op het punt om een contract te ondertekenen bij Al-Hilal. Sportwebsite The Athletic meldt dat de Saudische voetbalclub een akkoord heeft bereikt met West Ham United, de huidige werkgever van de buitenspeler. Al-Hilal zou 80 miljoen euro willen betalen voor Summerville, die op het WK doorbrak bij Oranje en twee doelpunten maakte.
21 uur geledenLYON (ANP/BELGA) - Belgisch international Amadou Onana staat na een knieoperatie ongeveer negen maanden aan de kant. De 24-jarige middenvelder van Aston Villa is dinsdag in Lyon succesvol geopereerd aan zijn linkerknie. In de achtste finale van het WK tegen de Verenigde Staten scheurde Onana al vroeg in de eerste helft zijn voorste kruisband.
1 dag geledenMADRID (ANP/BELGA) - Voorzitter Javier Tebas van de Spaanse voetbalcompetitie heeft andermaal hard uitgehaald naar FIFA-voorzitter Gianni Infantino. Tebas is onder meer kritisch op de mogelijke uitbreiding van het WK naar 64 landen. "Dat slaat echt nergens op. Het WK is het grootste evenement, maar het zijn wel de nationale competities die de sport levend houden en tienduizenden banen creëren. De FIFA vernietigt die hele industrie", zei de baas van La Liga in een interview met Gazzetta dello Sport.
1 dag geleden