Ajax-target Moro valt uit met schouderblessure
BARCELONA (ANP) - Ajax is in afwachting van de ernst van de blessure van Raúl Moro. De linksbuiten van Real Valladolid is vrijdagavond tijdens een verloren uitwedstrijd tegen Espanyol (2-1) uitgevallen met een schouderblessure. Zijn trainer Diego Cocca vreesde vlak na het duel voor een ernstige blessure. "Ze denken dat hij wellicht iets heeft gebroken", zei hij.
Volgens Spaanse media heeft de 22-jarige Moro zijn sleutelbeen gebroken. De Spaanse aanvaller zou een operatie moeten ondergaan. Real Valladolid heeft dat nog niet bevestigd.
Ajax wil Moro deze maand graag toevoegen aan de selectie, maar heeft nog geen akkoord bereikt met Real Valladolid. Moro moet bij Ajax gaan concurreren met Mika Godts en is ook als rechtsbuiten inzetbaar. Real Valladolid besloot Moro toch op te stellen tegen Espanyol. De club strijdt tegen degradatie en staat op de negentiende positie van La Liga.
Meer uit Voetbal
BALTIMORE (ANP) - Lionel Messi heeft zijn 899e doelpunt gemaakt in zijn illustere voetbalcarrière. De Argentijn scoorde voor Inter Miami in de met 2-1 gewonnen wedstrijd tegen DC United in Baltimore. Ruim 70.000 toeschouwers zagen Messi het doel treffen via een handig lobje.
55 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink baalt van het ontbreken van een videoscheidsrechter bij de WK-kwalificatieduels van de voetbalsters. "In het vrouwenvoetbal ontwikkelen landen zich zo snel, in wedstrijden ligt het steeds dichter bij elkaar. Dan zou je eigenlijk wensen dat de VAR bij dit soort cruciale momenten aanwezig is", zei Veurink op zijn persconferentie na de 2-1-zege op Ierland. De gelijkmaker van de Ieren viel uit een dubieuze strafschop.
9 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Manchester City is doorgedrongen tot de kwartfinales van de FA Cup. De zevenvoudig winnaar van het bekertoernooi was op St. James' Park met 3-1 te sterk voor Newcastle United.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft Excelsior de vierde competitienederlaag op rij bezorgd. De ploeg van trainer Robin Veldman was in Rotterdam met 2-1 te sterk voor de nummer 15 van de ranglijst. Excelsior verloor de laatste vier duels met één doelpunt verschil.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV maakte zich na de late overwinning op AZ (2-1) niet druk over de wijze waarop de zege tot stand was gekomen. De koploper won dankzij een laat doelpunt van Ricardo Pepi, nadat AZ de nodige kansen had gemist. "Tijdens een seizoen boek je op verschillende manieren overwinningen", wist de coach.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten van PSV ziet de late competitiezege op AZ (2-1) niet als een revanche voor de uitschakeling in de halve finale van de KNVB-beker bij NEC. "Dat is een ander toernooi en daar balen we nog steeds van", zei de middenvelder na afloop van het duel in Eindhoven.
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben in het thuisduel met Ierland met de nodige moeite de eerste zege geboekt in de WK-kwalificatie. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink won in de Utrechtse Galgenwaard met 2-1 dankzij treffers van Lineth Beerensteyn. Het winnende doelpunt viel pas in de 83e minuut.
11 uur geleden