Ajax-target Moro valt uit met schouderblessure
BARCELONA (ANP) - Ajax is in afwachting van de ernst van de blessure van Raúl Moro. De linksbuiten van Real Valladolid is vrijdagavond tijdens een verloren uitwedstrijd tegen Espanyol (2-1) uitgevallen met een schouderblessure. Zijn trainer Diego Cocca vreesde vlak na het duel voor een ernstige blessure. "Ze denken dat hij wellicht iets heeft gebroken", zei hij.
Volgens Spaanse media heeft de 22-jarige Moro zijn sleutelbeen gebroken. De Spaanse aanvaller zou een operatie moeten ondergaan. Real Valladolid heeft dat nog niet bevestigd.
Ajax wil Moro deze maand graag toevoegen aan de selectie, maar heeft nog geen akkoord bereikt met Real Valladolid. Moro moet bij Ajax gaan concurreren met Mika Godts en is ook als rechtsbuiten inzetbaar. Real Valladolid besloot Moro toch op te stellen tegen Espanyol. De club strijdt tegen degradatie en staat op de negentiende positie van La Liga.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
4 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
5 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
5 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
14 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 dag geleden