Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax strijdt in Lissabon met Benfica om goede uitgangspositie

Ajax strijdt in Lissabon met Benfica om goede uitgangspositie

LISSABON (ANP) - Ajax strijdt in de uitwedstrijd tegen Benfica om een goede uitgangspositie voor een plaats in de kwartfinale van de Champions League. Trainer Erik ten Hag verwacht dat zijn ploeg het spel moet maken in het Estádio da Luz. "Benfica gokt zeker in Europese duels vaak op de omschakeling", zei hij.

De trainer van Ajax kan zijn best mogelijke ploeg opstellen. Jurriën Timber is weer hersteld van een blessure, die hij zaterdag na zijn doelpunt tegen Willem II opliep. Voor de geblesseerde Brian Brobbey komt het duel nog wel te vroeg, net als voor de zwaar geblesseerden Maarten Stekelenburg, Zakaria Labyad en Sean Klaiber.

Steven Berghuis krijgt waarschijnlijk links op het middenveld opnieuw de voorkeur boven Ryan Gravenberch. Sébastien Haller, de spits van Ajax, mag zich op dit moment met tien treffers topscorer van de Champions League noemen. Hij scoorde in alle zes de groepsduels, die Ajax allemaal wist te winnen.

Het eerste duel tussen Benfica en Ajax in de achtste finales begint om 21.00 uur. De return in de Johan Cruijff ArenA staat voor 15 maart op de agenda.

Meer uit Voetbal

Duitsland en Spanje gelijk in eerste finaleduel Nations League

KAISERSLAUTERN (ANP) - Het eerste finaleduel van de Nations League tussen de voetbalsters van Duitsland en Spanje is in 0-0 geëindigd. Voor zo'n 40.000 fans in Kaiserslautern was de thuisploeg gevaarlijker, maar hield de titelverdediger en wereldkampioen stand.

13 minuten geleden
ADO Den Haag verstevigt koppositie met zege in Venlo

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft de koppositie van de Keuken Kampioen Divisie verstevigd. De club won de uitwedstrijd tegen VVV-Venlo (0-3) en zag het als tweede geklasseerde SC Cambuur punten verspelen tegen Helmond Sport (0-0).

15 minuten geleden
Voetbalsters beginnen met sterk gewijzigd elftal tegen Portugal

BRAGA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal beginnen met een sterk gewijzigde formatie aan het oefenduel met Portugal. Ten opzichte van de vorige oefeninterland tegen Canada van vorige maand hebben alleen keepster Lize Kop, aanvoerster Dominique Janssen, rechtsback Lynn Wilms en middenveldster Wieke Kaptein hun basisplaats behouden.

2 uur geleden
Pedri keert na maand terug in selectie van FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Pedri keert na een maand terug in de selectie van FC Barcelona. De middenvelder is hersteld van een hamstringblessure. Trainer Hansi Flick wil hem zaterdag tijdens het thuisduel met Deportivo Alavés laten invallen.

4 uur geleden
Go Ahead geeft Edvardsen boete om wangedrag tegen Stuttgart

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.

4 uur geleden
Go Ahead geeft Edvardsen boete om wangedrag tegen Stuttgart

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.

6 uur geleden
Palmer na ruim twee maanden weer fit om te spelen bij Chelsea

LONDEN (ANP/AFP) - Chelsea-aanvaller Cole Palmer is fit genoeg om zondag te spelen in de Premier League-wedstrijd tegen Arsenal. Dat zei Chelsea-manager Enzo Maresca tijdens een persconferentie.

7 uur geleden