Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax steunt eenzame oudere fans in coronacrisis

Ajax steunt eenzame oudere fans in coronacrisis

AMSTERDAM (ANP) - Ajax zet zich tijdens de coronacrisis in voor oudere supporters die eenzaam zijn omdat ze geen bezoek meer ontvangen. "We zoeken telefonisch contact met seizoenkaarthouders die ouder dan zeventig jaar zijn", zegt algemeen directeur Edwin van der Sar. "Voor sommigen van hen zijn het nu rottige tijden."

Ajax heeft ook contact gezocht met oud-spelers van het eerste elftal die op leeftijd zijn. "Normaal zien die elkaar een keer per jaar tijdens onze reünie", vertelt Van der Sar. "Nu worden ze gebeld, net als oudere leden van onze vereniging. En we horen gave verhalen over hoe ze nu elkaar vaak zijn gaan bellen."

"Daarnaast steunen we een project van de gemeente Amsterdam om jongeren ook in deze tijden te laten bewegen. We hebben ook kleding naar een ziekenhuis gestuurd. Daar bleek behoefte aan te zijn", vertelt de algemeen directeur van Ajax. "Ook wij proberen zo een beetje te helpen."

Het Emma Kinderziekenhuis, locatie AMC, zette maandag een filmpje online met honderd kleine ballen die Ajax heeft geschonken. Die zijn bedoeld voor kinderen die daar in quarantaine zitten, zodat ze toch wat kunnen bewegen.

De ruim vierhonderd werknemers van Ajax hebben een sportmatje van Adidas gekregen, met lesstof.

Meer uit Voetbal

Afgelaste wedstrijd NEC - FC Utrecht op 11 februari ingehaald

ZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.

41 minuten geleden
Liverpool-trainer Slot kijkt uit naar terugkeer aanvaller Salah

LIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.

2 uur geleden
Musiala staat na halfjaar voor rentree bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.

2 uur geleden
Fortuna Sittard huurt Spartaan Duijvestijn tot einde seizoen

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard huurt tot het einde van het seizoen Lance Duijvestijn van Sparta. Dat meldt de Rotterdamse club op de eigen website. De 27-jarige middenvelder speelde sinds afgelopen zomer voor Sparta.

3 uur geleden
Le Monde: salaris Infantino flink gegroeid sinds zijn aanstelling

ZÜRICH (ANP) - Het inkomen van FIFA-voorzitter Gianni Infantino is vier keer zo hoog sinds zijn aanstelling in 2016. Dat blijkt uit documenten die door de Franse krant Le Monde zijn ingezien. Infantino verdiende in 2024 ruim 5 miljoen euro. Hij kreeg tien jaar geleden een beginsalaris van 1,28 miljoen euro.

3 uur geleden
Van Nistelrooij assistent-trainer bij Oranje op weg naar WK

ZEIST (ANP) - Ruud van Nistelrooij (49) maakt vanaf 1 februari deel uit van de technische staf van het Nederlands elftal. De voormalige spits van Oranje wordt assistent van bondscoach Ronald Koeman in aanloop naar het WK voetbal deze zomer in de VS, Canada en Mexico.

3 uur geleden
Oranje-international Malen op huurbasis naar AS Roma

ROME (ANP) - Oranje-international Donyell Malen verruilt Aston Villa op huurbasis voor AS Roma. De nummer 5 van de Serie A heeft een koopoptie opgenomen in de overeenkomst van de 26-jarige aanvaller. Dat meldt de Italiaanse club op de eigen website.

5 uur geleden