Ajax start met vertrouwde formatie tegen Dortmund
DORTMUND (ANP) - Ajax begint om 21.00 uur met de inmiddels vertrouwde formatie aan de uitwedstrijd tegen Borussia Dortmund in de Champions League. Trainer Erik ten Hag kiest voor de spelers die twee weken geleden de basis legden voor de thuiszege op de huidige nummer 2 van Duitsland (4-0).
Noussair Mazraoui keert terug bij Ajax. Hij lag zaterdag ziek op bed toen zijn ploeggenoten gelijkspeelden tegen Heracles Almelo (0-0). Ajax is bij een zege op Dortmund zeker van de groepswinst en een plaats in de achtste finale van de Champions League. Ajax overwintert ook als het gelijk speelt en Sporting Portugal punten verliest tegen Besiktas.
Ajax is nog zonder puntenverlies na drie duels met Sporting (1-5), Besiktas (2-0) en Dortmund (4-0). De club uit Amsterdam neemt voor de zeventiende keer deel aan de groepsfase van de Champions League. Nog nooit wist Ajax de eerste vier pouleduels te winnen.
Bij Dortmund begint Donyell Malen op de bank. De oud-aanvaller van PSV verscheen twee weken geleden nog wel aan de aftrap tijdens de uitwedstrijd in de Johan Cruijff ArenA
Opstellingen
Dortmund: Kobel: Meunier, Hummels en Akanji; Wolf, Witsel, Bellingham en Hazard: Reus, Tigges en Brandt.
Ajax: Pasveer; Mazraoui, Timber, Martínez en Blind; Álvarez, Berghuis en Gravenberch; Antony, Haller en Tadic.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
7 uur geledenBODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
1 dag geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
1 dag geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
1 dag geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
1 dag geleden