Ajax start met vertrouwde formatie tegen Dortmund
DORTMUND (ANP) - Ajax begint om 21.00 uur met de inmiddels vertrouwde formatie aan de uitwedstrijd tegen Borussia Dortmund in de Champions League. Trainer Erik ten Hag kiest voor de spelers die twee weken geleden de basis legden voor de thuiszege op de huidige nummer 2 van Duitsland (4-0).
Noussair Mazraoui keert terug bij Ajax. Hij lag zaterdag ziek op bed toen zijn ploeggenoten gelijkspeelden tegen Heracles Almelo (0-0). Ajax is bij een zege op Dortmund zeker van de groepswinst en een plaats in de achtste finale van de Champions League. Ajax overwintert ook als het gelijk speelt en Sporting Portugal punten verliest tegen Besiktas.
Ajax is nog zonder puntenverlies na drie duels met Sporting (1-5), Besiktas (2-0) en Dortmund (4-0). De club uit Amsterdam neemt voor de zeventiende keer deel aan de groepsfase van de Champions League. Nog nooit wist Ajax de eerste vier pouleduels te winnen.
Bij Dortmund begint Donyell Malen op de bank. De oud-aanvaller van PSV verscheen twee weken geleden nog wel aan de aftrap tijdens de uitwedstrijd in de Johan Cruijff ArenA
Opstellingen
Dortmund: Kobel: Meunier, Hummels en Akanji; Wolf, Witsel, Bellingham en Hazard: Reus, Tigges en Brandt.
Ajax: Pasveer; Mazraoui, Timber, Martínez en Blind; Álvarez, Berghuis en Gravenberch; Antony, Haller en Tadic.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - Trainer Dick Schreuder van NEC vond het Noorse FK Bodø/Glimt nog beter dan verwacht. "Als je ze echt live ziet dan zijn ze nog veel beter. Ze kunnen goed verdedigen. Ze kunnen goed counteren. Ze durven te voetballen. Toch is het jammer dat we zo makkelijk goals weg hebben gegeven", zei Schreuder na afloop van de heenwedstrijd van NEC in de play-offs van de Champions League. De Nijmegenaren verloren in De Goffert met 3-1 van FK Bodø/Glimt. De return is dinsdag in Noorwegen.
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft in de heenwedstrijd in de play-offs van de Champions League kansloos verloren van FK Bodø/Glimt. Het elftal van trainer Dick Schreuder ging in een uitverkochte Goffert met 3-1 onderuit tegen de club uit Noorwegen. Sondre Brunstad Fet, Andreas Helmersen en Haitam Aleesami maakten de doelpunten voor de bezoekers. Clement Bischoff scoorde voor NEC. De return is dinsdag in Noorwegen.
6 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - De eerste competitiewedstrijd van Paris Saint-Germain is geen thuis- maar een uitwedstrijd. De Franse League (LFP) heeft de wedstrijd omgezet vanwege de slechte staat van de grasmat van de landskampioen en Champions League-winnaar.
7 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC begint met Dušan Tadić in de basis aan de play-offs in de Champions League tegen het Noorse FK Bodø/Glimt. Trainer Dick Schreuder hoopt dat het publiek in het uitverkochte stadion zijn team naar het hoogste niveau tilt.
9 uur geledenSITTARD (ANP) - Verdediger Rodrigo Guth keert terug bij Fortuna Sittard. De 25-jarige Braziliaan tekende een contract voor één seizoen bij de club uit Limburg, die hij vorig jaar verruilde voor het Argentijnse Atlético Talleres.
10 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft voetbalster Camie Mol overgenomen van AZ. De 24-jarige verdedigster heeft een contract getekend voor twee seizoenen en keert daarmee terug naar de club waar ze in de jeugdopleiding speelde.
10 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Tijjani Reijnders verruilt Manchester City definitief voor Al Qadsiah dat uitkomt in de Saudi Pro League. De 28-jarige international heeft bij de club uit Khobar in Saudi-Arabië, waar Brendan Rodgers de trainer is, een meerjarig contract getekend. Reijnders heeft een contract getekend tot medio 2031.
11 uur geleden