Ajax start met Taylor, Schuurs en Tagliafico tegen NEC
NIJMEGEN (ANP) - Ajax begint om 16.30 uur met Kenneth Taylor, Perr Schuurs en Nicolás Tagliafico in de ploeg aan de uitwedstrijd tegen NEC. Trainer Erik ten Hag mist Lisandro Martínez en Noussair Mazraoui in Nijmegen. Edson Álvarez is er wel bij maar moet op de bank plaatsnemen.
Álvarez en Mazraoui vielen afgelopen zondag geblesseerd uit tijdens de verloren bekerfinale tegen PSV (2-1). Martínez speelde de eindstrijd wel uit. De geblesseerde Antony ontbreekt al langer bij Ajax.
Jurriën Timber is de rechtsback in De Goffert. Schuurs start in het centrum van de defensie, samen met Daley Blind. Tagliafico staat links in de verdediging. Sébastien Haller krijgt weer de voorkeur boven Brian Brobbey en Maarten Stekelenburg verdedigt het doel van de bezoekers uit Amsterdam.
Ajax staat aan kop van de Eredivisie, met een voorsprong van 4 punten op PSV.
Opstelling Ajax: Stekelenburg; Timber, Schuurs, Blind en Tagliafico; Gravenberch, Klaassen en Taylor; Berghuis, Haller en Tadic.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Noa Lang mist vrijdag het oefenduel van het Nederlands elftal tegen Noorwegen. Dat meldt zijn club Galatasaray in een verklaring. Mogelijk is de vleugelaanvaller volgende week dinsdag wel inzetbaar voor de vriendschappelijke interland tegen Ecuador.
13 uur geledenZEIST (ANP) - Supporters van het Nederlands elftal brengen vrijdag tijdens de oefeninterland tegen Noorwegen een eerbetoon aan Johan Cruijff. Ze zijn volgens de KNVB van plan om in de veertiende minuut te gaan staan. Vervolgens is het de bedoeling dat er een groot applaus klinkt in de Johan Cruijff ArenA.
15 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman is succesvol geopereerd aan een blessure in zijn gezicht. Dat meldt zijn club Newcastle United maandag. De Nederlandse verdediger werd zondag tijdens de wedstrijd tegen Sunderland gewisseld vanwege het protocol voor hoofdblessures. De club verwacht dat Botman "de laatste weken van het seizoen" weer beschikbaar is.
15 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman rekent niet op Memphis Depay voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. "Hij heeft een scan laten maken en daar is de uitslag nog niet van bekend", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar het ziet er niet goed uit. Als hij toch beschikbaar is, dan vliegt hij later onze kant op."
16 uur geledenSEVILLA (ANP) - Sevilla heeft afscheid genomen van trainer Matías Almeyda. De Spaanse club, zevenvoudig winnaar van de Europa League, staat na de 2-0-thuisnederlaag tegen Valencia van afgelopen zaterdag op de vijftiende plaats in La Liga met 31 punten. Dat zijn er slechts 3 meer dan Mallorca dat op een degradatieplek staat.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal blijft Ajax adviseren. Dat is volgens de club uit Amsterdam het resultaat van een gesprek van de oud-trainer met Lesley Bamberger en Edo Ophof, de voorzitter en technische man van de nieuwe raad van commissarissen.
18 uur geledenDORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).
21 uur geleden