Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax start met Taylor, Schuurs en Tagliafico tegen NEC

Ajax start met Taylor, Schuurs en Tagliafico tegen NEC

NIJMEGEN (ANP) - Ajax begint om 16.30 uur met Kenneth Taylor, Perr Schuurs en Nicolás Tagliafico in de ploeg aan de uitwedstrijd tegen NEC. Trainer Erik ten Hag mist Lisandro Martínez en Noussair Mazraoui in Nijmegen. Edson Álvarez is er wel bij maar moet op de bank plaatsnemen.

Álvarez en Mazraoui vielen afgelopen zondag geblesseerd uit tijdens de verloren bekerfinale tegen PSV (2-1). Martínez speelde de eindstrijd wel uit. De geblesseerde Antony ontbreekt al langer bij Ajax.

Jurriën Timber is de rechtsback in De Goffert. Schuurs start in het centrum van de defensie, samen met Daley Blind. Tagliafico staat links in de verdediging. Sébastien Haller krijgt weer de voorkeur boven Brian Brobbey en Maarten Stekelenburg verdedigt het doel van de bezoekers uit Amsterdam.

Ajax staat aan kop van de Eredivisie, met een voorsprong van 4 punten op PSV.

Opstelling Ajax: Stekelenburg; Timber, Schuurs, Blind en Tagliafico; Gravenberch, Klaassen en Taylor; Berghuis, Haller en Tadic.

Meer uit Voetbal

Bayern München in Champions League drie duels zonder Díaz

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.

1 uur geleden
Herstelde spits De Jong terug in selectie van FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.

3 uur geleden
Belgische profvoetballer Vanheusden (26) beëindigt loopbaan

ALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.

5 uur geleden
Berrettini zet Italië op voorsprong in halve finale van Davis Cup

BOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.

5 uur geleden
Vijf regionale ondernemers willen Vitesse overnemen

ARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.

5 uur geleden
Arsenal weken zonder geblesseerde verdediger Gabriel

LONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.

8 uur geleden
Feyenoord mist geblesseerde Read en Larin meerdere weken

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.

8 uur geleden