Ajax start met Taylor maar mist Rensch tegen Feyenoord
AMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor begint om 14.30 uur met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. De middenvelder krijgt opnieuw de voorkeur boven Davy Klaassen, net als vorige week in Heerenveen.
Devyne Rensch ontbreekt in de basisformatie van de thuisploeg en zit ook niet op de bank. Jorge Sánchez is de rechtsback van Ajax in een uitverkochte Johan Cruijff ArenA.
Ajax wil voor eigen publiek de koppositie van de Eredivisie aanvallen. De thuisploeg heeft een achterstand van 3 punten op Feyenoord, dat wel een slechter doelsaldo heeft dan de Amsterdamse nummer 2 van de ranglijst.
Opstelling Ajax: Rulli; Sánchez, Timber, Bassey en Wijndal; Álvarez, Berghuis en Taylor; Kudus, Tadic en Bergwijn.
Meer uit Voetbal
TUNIS (ANP/RTR) - De voetbalbond van Tunesië heeft afscheid genomen van bondscoach Sami Trabelsi. Tunesië, een van de tegenstanders van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK deze zomer, werd zaterdag uitgeschakeld in de achtste finales van de Afrika Cup in Marokko.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.
11 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).
11 uur geledenRABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.
12 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.
13 uur geledenLEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.
15 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.
15 uur geleden