Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax start met Tadic als spits en Álvarez tegen Liverpool

Ajax start met Tadic als spits en Álvarez tegen Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Dusan Tadic is de spits van Ajax in de uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League. De aanvoerder vormt vanaf 21.00 uur op Anfield de voorhoede met de Brazilianen David Neres en Antony.

Tadic speelt in de Eredivisie vaak op de linkerflank omdat hij daar volgens trainer Erik ten Hag de meeste waarde heeft. Voor de zware duels in de Champions League keert hij geregeld terug in het centrum van de aanval.

Edson Álvarez start als verdedigende middenvelder. De Mexicaan krijgt de voorkeur voor de aanvallend ingestelde Zakaria Labyad.

Liverpool kwalificeert zich al met een gelijkspel voor de achtste finales. Als Ajax wint, dan heeft het volgende week tegen Atalanta aan een gelijkspel voldoende om in de Champions League te overwinteren.

Kelleher op goal

Bij Liverpool verdedigt de 22-jarige Caoimhín Kelleher het doel, in plaats van de licht geblesseerde Alisson Becker. De Ier krijgt de voorkeur boven Adrian, die eerder als vervanger van Alisson geen goede indruk maakte. Aanvoerder Jordan Henderson is voldoende fit voor een basisplaats en ook verdediger Joël Matip keert terug van een blessure. Georginio Wijnaldum verschijnt eveneens aan de aftrap bij de thuisploeg.

Liverpool: Kelleher; Williams, Matip, Fabinho en Robertson; Henderson, Wijnaldum en Jones; Diogo Jota, Salah en Mané.

Opstelling Ajax: Onana; Mazraoui, Schuurs, Blind en Tagliafico; Klaassen Álvarez en Gravenberch; Antony, Tadic en Neres.

Meer uit Voetbal

Aanvaller Malen helpt AS Roma met twee doelpunten aan zege

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.

2 uur geleden
Drie verdachten aangehouden voor geweld na FC Utrecht-Feyenoord

UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.

7 uur geleden
Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

1 dag geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

1 dag geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

1 dag geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

1 dag geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

1 dag geleden