Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax start met Tadic als spits en Álvarez tegen Liverpool

Ajax start met Tadic als spits en Álvarez tegen Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Dusan Tadic is de spits van Ajax in de uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League. De aanvoerder vormt vanaf 21.00 uur op Anfield de voorhoede met de Brazilianen David Neres en Antony.

Tadic speelt in de Eredivisie vaak op de linkerflank omdat hij daar volgens trainer Erik ten Hag de meeste waarde heeft. Voor de zware duels in de Champions League keert hij geregeld terug in het centrum van de aanval.

Edson Álvarez start als verdedigende middenvelder. De Mexicaan krijgt de voorkeur voor de aanvallend ingestelde Zakaria Labyad.

Liverpool kwalificeert zich al met een gelijkspel voor de achtste finales. Als Ajax wint, dan heeft het volgende week tegen Atalanta aan een gelijkspel voldoende om in de Champions League te overwinteren.

Kelleher op goal

Bij Liverpool verdedigt de 22-jarige Caoimhín Kelleher het doel, in plaats van de licht geblesseerde Alisson Becker. De Ier krijgt de voorkeur boven Adrian, die eerder als vervanger van Alisson geen goede indruk maakte. Aanvoerder Jordan Henderson is voldoende fit voor een basisplaats en ook verdediger Joël Matip keert terug van een blessure. Georginio Wijnaldum verschijnt eveneens aan de aftrap bij de thuisploeg.

Liverpool: Kelleher; Williams, Matip, Fabinho en Robertson; Henderson, Wijnaldum en Jones; Diogo Jota, Salah en Mané.

Opstelling Ajax: Onana; Mazraoui, Schuurs, Blind en Tagliafico; Klaassen Álvarez en Gravenberch; Antony, Tadic en Neres.

Meer uit Voetbal

WK lonkt voor Italië na zege op Noord-Ierland in play-offs

BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.

7 uur geleden
Denemarken na 4-0-zege op Noord-Macedonië naar finale play-offs

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.

7 uur geleden
Turkije verslaat Roemenië in play-offs en maakt nog kans op WK

ISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.

10 uur geleden
Aanvaller Malen in topvorm naar vijftigste interland

ZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."

12 uur geleden
Koeman maakt zich zorgen over fysieke gesteldheid van Depay

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.

14 uur geleden
Twee verdachten aangehouden om vuurwerk bij Ajax- FC Groningen

AMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 30-jarige Amsterdammer en een 17-jarige jongen uit Veldhoven aangehouden vanwege betrokkenheid bij het vuurwerkincident tijdens het Eredivisieduel tussen Ajax en FC Groningen. Zij worden verdacht van dwang, openlijke geweldpleging en huisvredebreuk, meldt de politie donderdag.

15 uur geleden
PSG hoeft pas in mei topper tegen Lens te spelen

PARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.

16 uur geleden