Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax start met Tadic als spits en Álvarez tegen Liverpool

Ajax start met Tadic als spits en Álvarez tegen Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Dusan Tadic is de spits van Ajax in de uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League. De aanvoerder vormt vanaf 21.00 uur op Anfield de voorhoede met de Brazilianen David Neres en Antony.

Tadic speelt in de Eredivisie vaak op de linkerflank omdat hij daar volgens trainer Erik ten Hag de meeste waarde heeft. Voor de zware duels in de Champions League keert hij geregeld terug in het centrum van de aanval.

Edson Álvarez start als verdedigende middenvelder. De Mexicaan krijgt de voorkeur voor de aanvallend ingestelde Zakaria Labyad.

Liverpool kwalificeert zich al met een gelijkspel voor de achtste finales. Als Ajax wint, dan heeft het volgende week tegen Atalanta aan een gelijkspel voldoende om in de Champions League te overwinteren.

Kelleher op goal

Bij Liverpool verdedigt de 22-jarige Caoimhín Kelleher het doel, in plaats van de licht geblesseerde Alisson Becker. De Ier krijgt de voorkeur boven Adrian, die eerder als vervanger van Alisson geen goede indruk maakte. Aanvoerder Jordan Henderson is voldoende fit voor een basisplaats en ook verdediger Joël Matip keert terug van een blessure. Georginio Wijnaldum verschijnt eveneens aan de aftrap bij de thuisploeg.

Liverpool: Kelleher; Williams, Matip, Fabinho en Robertson; Henderson, Wijnaldum en Jones; Diogo Jota, Salah en Mané.

Opstelling Ajax: Onana; Mazraoui, Schuurs, Blind en Tagliafico; Klaassen Álvarez en Gravenberch; Antony, Tadic en Neres.

Meer uit Voetbal

Coach Bosz zwijgt nog over zijn toekomst bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.

5 uur geleden
PSV neemt doelman Kovar definitief over van Bayer Leverkusen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.

7 uur geleden
Juventus boekt ook ruime overwinning op Cremonese

TURIJN (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de tweede keer op rij een ruime zege behaald. Zes dagen na de zege van 3-0 bij Sassuolo versloeg het elftal van coach Luciano Spalletti Cremonese met 5-0.

20 uur geleden
Slot bereikt met Liverpool vierde ronde FA Cup, Frimpong scoort

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is in de FA Cup doorgedrongen tot de vierde ronde. Het elftal van trainer Arne Slot won in eigen stadion met 4-1 van Barnsley, dat in Engeland uitkomt op het derde niveau.

20 uur geleden
Botman verlengt contract bij Newcastle United tot 2030

NEWCASTLE (ANP) - Sven Botman heeft op zijn verjaardag bijgetekend tot 2030 bij Newcastle United. De 26-jarige Nederlandse verdediger speelt sinds 2022 voor de Engelse voetbalclub, nadat hij voor 37 miljoen euro was overgekomen van het Franse Lille. Zijn vorige contract liep tot 2027.

22 uur geleden
FC Barcelona versterkt zich met Portugese verdediger Cancelo

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft zich versterkt met João Cancelo. De koploper uit de Spaanse voetbalcompetitie neemt de 31-jarige Portugese vleugelverdediger op huurbasis over van de Saudische club Al-Hilal. Cancelo wordt dinsdag gepresenteerd, meldt FC Barcelona.

22 uur geleden
Real Madrid neemt per direct afscheid van trainer Xabi Alonso

MADRID (ANP/AFP) - Xabi Alonso is niet langer trainer van Real Madrid. De Spaanse topclub meldt dat de voormalige middenvelder de club "in onderling overleg" verlaat.

1 dag geleden