Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax start met Stekelenburg en Martínez tegen PSV

Ajax start met Stekelenburg en Martínez tegen PSV

AMSTERDAM (ANP) - Maarten Stekelenburg en Lisandro Martínez beginnen om 20.00 uur met Ajax aan de kwartfinale van de KNVB-beker tegen PSV. Trainer Erik ten Hag doet een beroep op het duo omdat hij niet mag beschikken over keeper André Onana en Ryan Gravenberch.

Onana werd vorige week voor 12 maanden geschorst omdat er tijdens een controle het verboden middel furosemide in zijn urine is aangetroffen. Ajax vindt de straf veel te zwaar en gaat beroep aantekenen bij het internationale sporttribunaal CAS. Tot die tijd mag Onana zeker niet spelen en zelfs niet trainen. Gravenberch is slechts voor een bekerduel geschorst.

De 38-jarige Stekelenburg mocht tijdens de vorige bekerronde tegen AZ ook al het doel van Ajax verdedigen. Jurriën Timber krijgt centraal achterin weer de voorkeur boven Perr Schuurs. Noussair Mazraoui en Nicolás Tagliafico zijn voldoende fit om te starten.

Opstelling

Oussama Idrissi start op de bank. Hij wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van Sevilla. Ook Mohammed Kudus is klaar voor een invalbeurt. Quincy Promes zit niet bij de selectie. Hij hoopt nog steeds op een transfer naar Spartak Moskou. In Rusland is de transfermarkt nog ruim twee weken open.

Opstelling Ajax: Stekelenburg; Mazraoui, Timber, Blind en Tagliafico; Álvarez, Klaassen en Martínez; Antony, Haller en Tadic.

Meer uit Voetbal

Messi geniet van het moment na verbreken WK-doelpuntenrecord

ARLINGTON (ANP/DPA) - Lionel Messi is zeer tevreden na de 2-0-overwinning van Argentinië tegen Oostenrijk, waarin hij dankzij twee WK-doelpunten alleen recordhouder werd. "Ik geniet van het moment", zei Messi. "Ik had uit de strafschop moeten scoren." Hij miste vroeg in de wedstrijd, maar verzekerde zijn land met zijn zeventiende en achttiende WK-goal van de volgende ronde.

2 minuten geleden
Klose feliciteert Messi met overname van zijn WK-doelpuntenrecord

MÜNCHEN (ANP) - Miroslav Klose heeft Lionel Messi gefeliciteerd met het overnemen van zijn WK-doelpuntenrecord. Door twee treffers tegen Oostenrijk (2-0) is Messi met achttien doelpunten de alleen recordhouder op wereldkampioenschappen voetbal geworden. Klose scoorde tussen 2002 en 2014 zestien keer voor Duitsland.

3 minuten geleden
Argentinië naar laatste 32, Messi verbreekt WK-doelpuntenrecord

ARLINGTON (ANP) - Argentinië heeft zich maandagavond met een 2-0-zege op Oostenrijk verzekerd van een plek bij de laatste 32 van het wereldkampioenschap voetbal. De regerend wereldkampioen won eerder al van Algerije (3-0) en heeft 6 punten. Argentinië kan in theorie nog derde worden in de groep, maar zal ook dan als een van de beste nummers 3 doorgaan. Oostenrijk won eerder van Jordanië (3-1) en heeft 3 punten.

1 uur geleden
Dumfries vertrouwt erop dat defensie Oranje stabieler wordt

KANSAS CITY (ANP) - Denzel Dumfries heeft er vertrouwen in dat de defensie van het Nederlands elftal op het WK gedurende het toernooi steeds stabieler wordt. Dat vertelde de rechtervleugelverdediger na de training op een persconferentie in Kansas City.

2 uur geleden
Dumfries wil niets zeggen over verwachte overstap naar Real

KANSAS CITY (ANP) - Denzel Dumfries wil niets zeggen over zijn verwachte transfer naar Real Madrid. De rechtsback liet zich begin deze maand vlak voor de oefeninterland van Oranje tegen Algerije keuren door de medische staf van de Spaanse topclub, maar een officiële bevestiging van zijn transfer is uitgebleven.

2 uur geleden
Dumfries: Oranje heeft fitte selectie voor duel met Tunesië

KANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands elftal werkt met een fitte selectie toe naar de laatste groepswedstrijd in de Nederlandse nacht van donderdag op vrijdag op het WK. "Volgens mij is iedereen wel fit", verklapte Denzel Dumfries op een persconferentie.

2 uur geleden
Messi met zeventiende doelpunt WK-topscorer aller tijden

ARLINGTON (ANP) - Lionel Messi is met zeventien doelpunten de nieuwe topscorer aller tijden op wereldkampioenschappen voetbal bij de mannen. Dat bereikte de Argentijnse sterspeler door maandag in de tweede groepswedstrijd van het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico te scoren tegen Oostenrijk. In de 39e minuut maakte Messi de 1-0 in het Dallas Stadium.

3 uur geleden