Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax start met Stekelenburg en Martínez tegen PSV

Ajax start met Stekelenburg en Martínez tegen PSV

AMSTERDAM (ANP) - Maarten Stekelenburg en Lisandro Martínez beginnen om 20.00 uur met Ajax aan de kwartfinale van de KNVB-beker tegen PSV. Trainer Erik ten Hag doet een beroep op het duo omdat hij niet mag beschikken over keeper André Onana en Ryan Gravenberch.

Onana werd vorige week voor 12 maanden geschorst omdat er tijdens een controle het verboden middel furosemide in zijn urine is aangetroffen. Ajax vindt de straf veel te zwaar en gaat beroep aantekenen bij het internationale sporttribunaal CAS. Tot die tijd mag Onana zeker niet spelen en zelfs niet trainen. Gravenberch is slechts voor een bekerduel geschorst.

De 38-jarige Stekelenburg mocht tijdens de vorige bekerronde tegen AZ ook al het doel van Ajax verdedigen. Jurriën Timber krijgt centraal achterin weer de voorkeur boven Perr Schuurs. Noussair Mazraoui en Nicolás Tagliafico zijn voldoende fit om te starten.

Opstelling

Oussama Idrissi start op de bank. Hij wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van Sevilla. Ook Mohammed Kudus is klaar voor een invalbeurt. Quincy Promes zit niet bij de selectie. Hij hoopt nog steeds op een transfer naar Spartak Moskou. In Rusland is de transfermarkt nog ruim twee weken open.

Opstelling Ajax: Stekelenburg; Mazraoui, Timber, Blind en Tagliafico; Álvarez, Klaassen en Martínez; Antony, Haller en Tadic.

Meer uit Voetbal

Scorende Messi kan Inter Miami opnieuw niet aan zege helpen

MIAMI (ANP) - Inter Miami heeft ondanks een doelpunt van Lionel Messi voor de vijfde wedstrijd op rij niet weten te winnen. De formatie uit Florida ging in de Major League Soccer (MLS) voor eigen publiek met 2-1 onderuit tegen Toronto FC.

45 minuten geleden
Bayern verslaat Dortmund en wint Duitse Supercup

DORTMUND (ANP) - Bayern München heeft de eerste prijs van het seizoen alweer binnen. De club uit Beieren versloeg Borussia Dortmund in de strijd om de Duitse Supercup (2-1).

10 uur geleden
Trainer Mourinho keert met nipte zege terug bij Real Madrid

BARCELONA (ANP) - Trainer José Mourinho is met een zwaarbevochten zege aan zijn tweede periode als hoofdtrainer van Real Madrid begonnen. Invaller Carlos Espí maakte in blessuretijd van de uitwedstrijd tegen Espanyol het winnende doelpunt voor de bezoekers (1-2).

10 uur geleden
Guardiola was eerste keus van KNVB voor functie bondscoach

ZEIST (ANP) - Pep Guardiola was de eerste keus van de KNVB voor de functie van bondscoach van het Nederlands elftal. "We wisten al vrij snel dat hij een sabbatical wilde houden en Arne Slot was de volgende op de lijst", vertelt directeur topsport Nigel de Jong van de Nederlandse voetbalbond in een gesprek met de NOS.

12 uur geleden
FC Utrecht verspeelt drie keer een voorsprong tegen Sparta

ROTTERDAM (ANP) - FC Utrecht heeft in de uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam drie keer een voorsprong verspeeld. Het aantrekkelijke duel eindigde in een gelijkspel (3-3).

12 uur geleden
Titelverdediger Internazionale begint met ruime zege aan Serie A

MILAAN (ANP) - Internazionale is overtuigend aan het nieuwe seizoen in de Serie A begonnen. De titelverdediger won voor eigen publiek van Monza (4-1).

12 uur geleden
Tottenham Hotspur gaat hard onderuit bij Brentford

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is met een grote nederlaag aan het nieuwe seizoen in de Premier League begonnen. De ploeg van trainer Roberto De Zerbi verloor de uitwedstrijd tegen Brentford met 3-0. Keane Lewis-Potter, Vitaly Janelt en Michael Kayode maakten de doelpunten.

12 uur geleden