Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax start met Rensch, Neres en Martínez tegen Lille

Ajax start met Rensch, Neres en Martínez tegen Lille

LILLE (ANP) - Devyne Rensch begint om 21.00 uur met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Lille in de zestiende finales van de Europa League. De verdediger, die vorige maand zijn achttiende verjaardag vierde, vervangt de geblesseerde Noussair Mazraoui. Hij krijgt de voorkeur boven Sean Klaiber, de rechtsback die in de aanloop van dit seizoen voor een kleine 5 miljoen euro van FC Utrecht overkwam.

Dusan Tadic is de spits van Ajax in Stade Pierre-Mauroy. De Serviër verlaat de linkerflank omdat Ajax heeft verzuimd recordaankoop Sébastien Haller in te schrijven voor de resterende duels in de Europa League. David Neres vervangt Tadic als linksbuiten en Lisandro Martínez keert terug in de basisformatie omdat Ryan Gravenberch geschorst is.

Jurriën Timber krijgt als rechter centrale verdediger opnieuw de voorkeur boven Perr Schuurs, die anderhalf jaar geleden in Lille misschien wel zijn beste wedstrijd in het shirt van Ajax speelde. Maarten Stekelenburg verdedigt het doel van Ajax omdat André Onana vanwege een dopingstraf niet beschikbaar is.

Bij Lille heeft Sven Botman een basisplaats. Hij verliet afgelopen zomer Ajax voor Lille. Ook Yusuf Yazıcı is voldoende fit voor een basisplaats. De Turk is met zes doelpunten gedeeld topscorer van de Europa League. Yazici scoorde driemaal in de uitwedstrijd in de groepsfase tegen AC Milan (0-3).

Opstelling

Lille: Maignan; Celik, Fonte, Botman en Mandeva; Weah, Sanches, Soumaré en Bamba; Yazici en David.

Ajax: Stekelenburg; Rensch, Timber, Martínez en Tagliafico; Álvarez, Klaassen en Blind; Antony, Tadic en Neres.

Meer uit Voetbal

Real klopt Atlético en treft opnieuw Barcelona in finale Supercup

JEDDAH (ANP) - Real Madrid heeft zich geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. Het elftal van trainer Xabi Alonso was in Jeddah in Saudi-Arabië met 2-1 te sterk voor Atlético Madrid.

7 uur geleden
Paris Saint-Germain wint Franse Supercup voor vierde keer op rij

KOEWEIT-STAD (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de vierde keer op rij de Franse Supercup gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique speelde in Koeweit-Stad met 2-2 gelijk en won vervolgens de strafschoppenserie met 4-1.

7 uur geleden
Brazilië en Frankrijk kiezen met oog op WK voor oefenduels in VS

NEW YORK (ANP/RTR) - Brazilië en Frankrijk spelen de komende interlandperiode in maart een minitoernooi in de Verenigde Staten, ter voorbereiding op het WK van drie maanden later. Kroatië en Colombia zijn de andere twee deelnemers aan de 'Road to 26'.

9 uur geleden
Heracles huurt Zweedse middenvelder Ahlstrand van St. Pauli

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo voegt naast spits Lequincio Zeefuik nog een speler aan de selectie toe. De huidige nummer 17 van de Eredivisie neemt de Zweed Erik Ahlstrand op huurbasis over van de Duitse Bundesligaclub St. Pauli. Heracles heeft een optie tot koop bedongen op de 24-jarige middenvelder.

11 uur geleden
Oud-Ajacied Kudus bij geplaagd Tottenham drie maanden aan de kant

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur kan de komende drie maanden niet beschikken over Mohammed Kudus. Dat zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie, een dag na de 3-2-nederlaag tegen Bournemouth in de Premier League. Tottenham is na een goede competitiestart afgezakt naar de veertiende plaats op de ranglijst.

12 uur geleden
PSV neemt Belgisch recordinternational over van Leicester City

EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben zich versterkt met Janice Cayman. De 37-jarige Belgische recordinternational komt over van Leicester City. Cayman, die in de verdediging speelt, ondertekende een contract voor anderhalf jaar.

13 uur geleden
Mourinho verplicht spelers Benfica op trainingscomplex te blijven

LISSABON (ANP) - Coach José Mourinho van Benfica heeft zijn spelers verplicht de komende dagen op het trainingscomplex Seixal te verblijven. De Portugees nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 tegen Braga in de halve finales van de Portugese League Cup.

14 uur geleden