
Ajax start met Labyad en Traoré tegen Heracles
AMSTERDAM (ANP) - Ajax begint om 12.15 uur met Zakaria Labyad aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo. Labyad start als meest aanvallende middenvelder van de club uit Amsterdam.
Labyad maakte twee weken geleden een goede indruk als middenvelder tijdens het uitduel met FC Utrecht (0-3). In de voorbereiding op het seizoen kreeg hij een kans als centrumspits. Lassina Traoré is tegen Heracles de centrumaanvaller van Ajax. Hij vormt de voorhoede met David Neres en Dusan Tadic.
Ajax kan alleen aan kop van de eredivisie komen na het gelijkspel van Vitesse zaterdagavond bij FC Groningen (1-1).
Opstelling Ajax: Onana; Mazraoui, Schuurs, Blind en Tagliafico; Klaassen, Labyad en Gravenberch; Neres, Traoré en Tadic.
Meer uit Voetbal
BRUSSEL (ANP) - Union Sint-Gillis heeft in de strijd om de Belgische titel een zege geboekt bij Anderlecht. De koploper in de play-offs om het landskampioenschap won de Brusselse derby met 1-0.
9 uur geledenMADRID (ANP) - Alexander Sørloth heeft Atlético Madrid naar de 4-0-zege op Real Sociedad geleid. De Noorse aanvaller maakte in het eerste halfuur in Madrid alle vier de doelpunten, waarvan de eerste drie in vijf minuten tijd.
9 uur geledenALMERE (ANP) - Sparta Rotterdam blijft door een zege op Almere City FC in de race voor een plek in de play-offs voor Europees voetbal. De Rotterdamse ploeg van trainer Maurice Steijn won in Almere met 3-0.
10 uur geledenHAMBURG (ANP) - Hamburger SV keert na zeven jaar terug in de Bundesliga. De club uit de Noord-Duitse stad won in eigen huis met 6-1 van Ulm en is daarmee zeker van de eerste twee plekken in de tweede Bundesliga, die recht geven op directe promotie.
10 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna-Sittard heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van het seizoen afgesloten met een overwinning. In Sittard wonnen de Limburgers van coach Danny Buijs met 1-0 van NAC Breda door een treffer van Kaj Sierhuis.
12 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Landskampioen Bayern München heeft de laatste thuiswedstrijd van het seizoen gewonnen van Borussia Mönchengladbach. De ploeg van coach Vincent Kompany gaf met de 2-0-zege clubicoon Thomas Müller een passend afscheid.
12 uur geledenROME (ANP) - Lazio heeft in de strijd om de vierde plek in de Serie A ternauwernood een nederlaag tegen Juventus voorkomen. In het Stadio Olimpico in Rome eindigde de wedstrijd in 1-1.
12 uur geleden