Ajax start met Henderson, Rensch en Godts tegen Lazio
AMSTERDAM (ANP) - Jordan Henderson en Devyne Rensch beginnen om 21.00 uur met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen Lazio in de Europa League. De ervaren middenvelder en rechtsback zijn weer fit en krijgen een basisplaats van trainer Francesco Farioli.
Brian Brobbey is de spits van de thuisploeg in de Johan Cruijff ArenA. Hij vormt een voorhoede met de van een blessure herstelde Mika Godts en Bertrand Traoré. Het middenveld van Ajax bestaat uit Henderson, Steven Berghuis en Kenneth Taylor. Doelman Remko Pasveer leidt een defensie met Rensch, Josip Sutalo, Youri Baas en Jorrel Hato.
Tijjani Noslin moet op de bank plaatsnemen bij Lazio. De aanvaller uit Amsterdam scoorde vorige week drie keer in een bekerduel met Napoli. Hij bereidde zondag als invaller ook het winnende doelpunt van Lazio voor in een competitieduel met Napoli
Lazio heeft 13 punten in de Europa League. Ajax heeft 3 punten minder dan de club uit Rome.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Trainer Ron Jans van FC Utrecht kan donderdag in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal tegen sc Heerenveen geen beroep doen op David Min. "Hij heeft lichte liesklachten, dus hij haalt de wedstrijd van morgen helaas niet", zei de coach woensdag.
1 uur geledenNYON (ANP) - De UEFA past vanaf 2028 het format van de Nations League en de EK-kwalificatie aan. De Europese voetbalbond hoopt er met de wijzigingen voor te zorgen dat er meer spanning komt en dat er minder wedstrijden zijn waar niets meer op het spel staat. Dat meldt de UEFA in een persbericht.
1 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Trainer Luis Enrique van Paris Saint-Germain heeft in aanloop naar de finale van de Champions League tegen Arsenal de defensieve kwaliteiten van spits Ousmane Dembélé uitgelicht. De winnaar van de Gouden Bal van vorig jaar, die vooral bekendstaat om zijn aanvallende prestaties, is volgens Luis Enrique een voorbeeld voor anderen.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona-middenvelder Fermín López kan volgende maand niet meedoen aan het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 23-jarige Spanjaard brak zondag in de ontmoeting met Real Betis het vijfde middenvoetsbeentje in zijn rechtervoet. Een operatie bleek noodzakelijk.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.
20 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.
21 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.
22 uur geleden