Ajax start met doelman Pasveer en Berghuis tegen PEC Zwolle
ZWOLLE (ANP) - Doelman Remko Pasveer en Steven Berghuis beginnen om 18.45 uur met Ajax aan de uitwedstrijd tegen PEC Zwolle. Ze vervangen Maarten Stekelenburg en Davy Klaassen, die ontbreken in de selectie van trainer Erik ten Hag.
Klaassen is met een liesblessure teruggekomen van het Nederlands elftal. Stekelenburg ontbrak afgelopen week al op de training. Mogelijk vertelt trainer Ten Hag nog voor de aftrap wat zijn eerste doelman mankeert.
De Argentijnen Lisandro Martínez en Nicolás Tagliafico ontbreken ook in Zwolle. Zij maakten deel uit van de selectie van de nationale ploeg van Argentinië voor het duel van donderdag met Bolivia in de WK-kwalificatie. Martínez en Tagliafico misten de voorbereiding op het duel met Zwolle en mogen zich richten op het uitduel van woensdag met Sporting Portugal in de Champions League.
Opstelling Ajax: Pasveer; Mazraoui, Timber, Blind en Rensch; Álvarez, Berghuis en Gravenberch; Antony, Haller en Tadic.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.
7 uur geledenACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.
8 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.
10 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.
20 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft de hoop op een vervolg in de Champions League nog niet opgegeven. De Engelse ploeg verloor de eerste ontmoeting met titelverdediger Paris Saint-Germain in de kwartfinales kansloos met 2-0 in Parijs. "We weten dat we een uitzonderlijke prestatie moeten leveren om door te gaan naar de volgende ronde, maar dat is normaal als je het opneemt tegen de kampioen van Europa", zei Slot een dag voor de returnwedstrijd.
1 dag geledenZEIST (ANP) - Damaris Egurrola kijkt uit naar een bijzonder duel tegen Frankrijk waarin ze veel teamgenoten van haar voetbalclub treft. "Ik speel nu vijf jaar in Frankrijk. Het is een tegenstander met veel kracht", zei de 26-jarige middenveldster van het Franse Olympique Lyonnes maandag in Zeist. Oranje speelt op dinsdagavond in Breda een WK-kwalificatieduel tegen de Fransen.
1 dag geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Anthony Correia vastgelegd als trainer voor het nieuwe seizoen. De 43-jarige coach komt over van Telstar en tekent een contract voor drie seizoenen. De huidige trainer Ron Jans maakte begin januari bekend dat hij na het seizoen stopt.
1 dag geleden