Ajax start met doelman Pasveer en Berghuis tegen PEC Zwolle
ZWOLLE (ANP) - Doelman Remko Pasveer en Steven Berghuis beginnen om 18.45 uur met Ajax aan de uitwedstrijd tegen PEC Zwolle. Ze vervangen Maarten Stekelenburg en Davy Klaassen, die ontbreken in de selectie van trainer Erik ten Hag.
Klaassen is met een liesblessure teruggekomen van het Nederlands elftal. Stekelenburg ontbrak afgelopen week al op de training. Mogelijk vertelt trainer Ten Hag nog voor de aftrap wat zijn eerste doelman mankeert.
De Argentijnen Lisandro Martínez en Nicolás Tagliafico ontbreken ook in Zwolle. Zij maakten deel uit van de selectie van de nationale ploeg van Argentinië voor het duel van donderdag met Bolivia in de WK-kwalificatie. Martínez en Tagliafico misten de voorbereiding op het duel met Zwolle en mogen zich richten op het uitduel van woensdag met Sporting Portugal in de Champions League.
Opstelling Ajax: Pasveer; Mazraoui, Timber, Blind en Rensch; Álvarez, Berghuis en Gravenberch; Antony, Haller en Tadic.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
6 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
7 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
8 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
9 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
9 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
9 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
10 uur geleden