Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax start met Bergwijn, Rensch en Brobbey tegen FC Volendam

Ajax start met Bergwijn, Rensch en Brobbey tegen FC Volendam

AMSTERDAM (ANP) - Ajax begint om 21.00 uur met Steven Bergwijn, Devyne Rensch en Brian Brobbey aan de thuiswedstrijd tegen FC Volendam. Zij krijgen de voorkeur boven Francisco Conceição, Jorge Sánchez en Mohammed Kudus.

Bergwijn was eerder deze maand geveld door de griep. Hij viel afgelopen zondag tegen Feyenoord (1-1) na rust in, net als Brobbey. Rensch miste de wedstrijd in De Kuip vanwege een schorsing. Het lijkt erop dat Dusan Tadic naar de rechterflank verhuist. Edson Álvarez start weer in het centrum van de defensie.

Ajax heeft de laatste zes duels in de Eredivisie niet gewonnen. De laatste competitiezege dateert van 22 oktober vorig jaar toen RKC in Waalwijk werd verslagen (4-1). De fanatieke supporters van de F-Side van Ajax willen hun onvrede laten blijken over de situatie bij hun club. Ze roepen fans op om een witte zakdoek mee te nemen naar de Johan Cruijff ArenA en daar in de 5e minuut van de wedstrijd mee te wapperen. Ajax staat op dit moment vijfde in de Eredivisie.

Meer uit Voetbal

Trainer Maresca per direct weg bij Chelsea

LONDEN (ANP) - Coach Enzo Maresca vertrekt per direct bij Chelsea. Dat meldt de club op nieuwjaarsdag op zijn website. De leiding van de club uit de Premier League is het vertrouwen kwijt in de Italiaan na de aanhoudende reeks van slechte resultaten. Chelsea won slechts één keer in de laatste zeven competitiewedstrijden. De club uit Londen staat vijfde met 15 punten achterstand op koploper Arsenal.

5 uur geleden
Neymar verlengt alsnog contract bij FC Santos met een jaar

SANTOS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft zijn contract bij FC Santos op het laatste moment verlengd met een jaar tot eind 2026. Dat meldden Braziliaanse media en het Franse persbureau AFP. Het contract van de 33-jarige aanvaller liep af op 31 december.

7 uur geleden
Hoofdrol Feyenoorder Hadj Moussa in laatste groepsduel Algerije

RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.

1 dag geleden
Linksback Hartman op Instagram: ik ga niet naar Ajax

BURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.

1 dag geleden
Hartoperatie voormalig Braziliaans international Roberto Carlos

RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.

1 dag geleden
Slot zit niet te wachten op herhaling van 'chaotisch gelijkspel'

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.

1 dag geleden
Boete oud-Ajacied Traoré op Afrika Cup voor beledigen arbiter

RABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.

1 dag geleden