Ajax start met Bergwijn, Rensch en Brobbey tegen FC Volendam
AMSTERDAM (ANP) - Ajax begint om 21.00 uur met Steven Bergwijn, Devyne Rensch en Brian Brobbey aan de thuiswedstrijd tegen FC Volendam. Zij krijgen de voorkeur boven Francisco Conceição, Jorge Sánchez en Mohammed Kudus.
Bergwijn was eerder deze maand geveld door de griep. Hij viel afgelopen zondag tegen Feyenoord (1-1) na rust in, net als Brobbey. Rensch miste de wedstrijd in De Kuip vanwege een schorsing. Het lijkt erop dat Dusan Tadic naar de rechterflank verhuist. Edson Álvarez start weer in het centrum van de defensie.
Ajax heeft de laatste zes duels in de Eredivisie niet gewonnen. De laatste competitiezege dateert van 22 oktober vorig jaar toen RKC in Waalwijk werd verslagen (4-1). De fanatieke supporters van de F-Side van Ajax willen hun onvrede laten blijken over de situatie bij hun club. Ze roepen fans op om een witte zakdoek mee te nemen naar de Johan Cruijff ArenA en daar in de 5e minuut van de wedstrijd mee te wapperen. Ajax staat op dit moment vijfde in de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.
18 minuten geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.
6 uur geleden