Ajax start met Antony tegen Vitesse
AMSTERDAM (ANP) - Ajax begint om 14.30 uur met Antony aan de thuiswedstrijd tegen Vitesse. De Braziliaan krijgt de voorkeur boven Steven Berghuis, die de eerste twee competitiewedstrijden mocht starten.
Antony miste de voorbereiding op het seizoen. Hij werd olympisch kampioen met Brazilië op de Spelen van Tokio. Daley Blind is de linksback van Ajax in de Johan Cruijff ArenA. Nicolás Tagliafico en Devyne Rensch hebben geen basisplaats. Rensch is net als Berghuis door bondscoach Louis van Gaal opgeroepen voor de duels van het Nederlands elftal met Noorwegen, Montenegro en Turkije.
Vitesse begint met de spelers die donderdag de basis legden voor de zege op Anderlecht.
Opstelling
Ajax: Stekelenburg; Mazraoui, Timber, Martínez en Blind; Álvarez, Klaassen en Gravenberch; Antony, Haller en Tadic.
Vitesse: Schubert; Dasa, Oroz, Bazoer Hájek en Wittek; Bero, Gboho en Tronstad; Openda en Frederiksen.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.
17 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.
19 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).
20 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.
21 uur geledenZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.
21 uur geledenLIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
23 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.
23 uur geleden