Ajax-speler Van den Boomen na rugoperatie maanden aan de kant
AMSTERDAM (ANP) - Ajax kan ook bij de start van het nieuwe seizoen nog niet over Branco van den Boomen beschikken. De 29-jarige middenvelder heeft dinsdag een rugoperatie ondergaan en de verwachting is dat hij vier maanden nodig heeft om te revalideren, aldus Ajax.
Van den Boomen had sinds eind januari te maken met aanhoudende rugklachten. Twee maanden later maakte hij tegen Eintracht Frankfurt zijn rentree, maar hij kreeg daarna weer last.
"De afgelopen periode is het helaas niet gelukt om op een andere manier van mijn klachten af te komen en daardoor was deze ingreep nu de meest logische keuze. De consequentie is dat de komende maanden voor mij in het teken staan van herstel. Dat begint eigenlijk per direct zodat ik hopelijk zo spoedig mogelijk kan terugkeren in het groepsproces", aldus Van den Boomen op de website van Ajax.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
12 minuten geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
59 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona blijft in La Liga op titelkoers. De Catalaanse voetbalgrootmacht won zondag in het gerenoveerde Camp Nou met 1-0 van het Madrileense Rayo Vallecano. FC Barcelona heeft 73 punten uit 29 wedstrijden. Real Madrid volgt op 7 punten, maar speelt op zondagavond nog thuis tegen Atlético Madrid.
3 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Brian Brobbey heeft zijn ploeg Sunderland de winst bezorgd op Newcastle United. De international, die door bondscoach Ronald Koeman is opgeroepen voor de komende wedstrijden van Oranje, maakte in de 90e minuut de winnende treffer: 1-2.
3 uur geledenVELSEN (ANP) - Guus Til keert zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar terug in het basiselftal van PSV. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie.
3 uur geleden