Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax sluit sponsordeal met Curaçao

Ajax sluit sponsordeal met Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Ajax voetbalt vanaf zondag, als het de competitie hervat tegen Sparta Rotterdam, met de naam 'Curaçao’ op de mouw. De landskampioen heeft een sponsovereenkomst gesloten met de Curaçao Tourist Board van het eiland die loopt tot en met juni 2023. Voor het eerst in de historie van de club is een sponsor van Ajax zichtbaar op mouw van het shirt.

Ajax wil structureel aanhaken bij de Europese top en zoekt in het buitenland naar middelen om de omzet verder te verhogen. Financiële details over de deal met Curaçao gaf de club niet prijs. "Voor Ajax betekent het partnership een mooie uitbreiding van onze commerciële portefeuille", aldus commercieel directeur Menno Geelen. Onderdeel van de sponsorovereenkomst is dat het eerste van Ajax een bezoek brengt aan het eiland.

Giselle McWilliam, de Curaçaose minister van Economische Zaken, hoopt door de deal met Ajax meer toeristen te trekken uit Nederland en de rest van Europa. "Toerisme is een belangrijke pijler van de economische ontwikkeling van Curaçao. De samenwerking met Ajax is een goede manier om onze Nederlandse en internationale doelgroep meer over Curaçao als veelzijdige vakantiebestemming te vertellen."

De minister is zondag aanwezig zijn bij het duel tussen Ajax en Sparta in de Johan Cruijff ArenA om het logo te onthullen. Curaçao was tussen 2008 en 2011 al eens hoofdsponsor van NEC.

Meer uit Voetbal

De Jong heet Xavi welkom in Zeist: zijn blij dat je hier bent

ZEIST (ANP) - Nigel de Jong heeft Xavi Hernández, de nieuwe bondscoach van het Nederlands elftal, dinsdag welkom geheten. "Ik wil je welkom heten Xavi. We zijn blij dat je hier bent", sprak de directeur topsport van de KNVB tijdens een drukbezochte persconferentie in Zeist.

21 minuten geleden
Nog geen besluit over toelaten Feyenoord-fans bij uitduel NEC

NIJMEGEN (ANP) - Het is nog niet bekend of supporters van Feyenoord over twee weken welkom zijn bij het uitduel tegen NEC. De gemeente Nijmegen praat daarover met NEC en voetbalbond KNVB. "Er is nog niks besloten", laat de gemeente dinsdag weten.

1 uur geleden
Geen uitpubliek bij Cambuur - Twente na vuurwerk Feyenoord-fans

LEEUWARDEN (ANP) - Bij het Eredivisieduel tussen SC Cambuur en FC Twente is zondag geen uitpubliek welkom na het vuurwerkgeweld van Feyenoord-fans in Leeuwarden. Daarbij vielen afgelopen zondag zeven gewonden.

3 uur geleden
Deel harde kern Feyenoord bagatelliseert vuurwerkgeweld

ROTTERDAM (ANP) - Supportersgroep Rotterdam Radicals van Feyenoord vindt dat het vuurwerkgeweld tijdens het uitduel met SC Cambuur zondag wel meeviel. "Mensen op het thuisvak inhaleren wat rook, horen wat knalletjes. Een enkeling zal inderdaad een stukje vuurwerk tegen zich aan hebben gekregen. Ga je niet dood van hoor", schrijft het onderdeel van de harde kern op sociale media. Bij de grootschalige vuurwerkactie raakten zeven toeschouwers van Cambuur gewond.

6 uur geleden
Chelsea verslaat Fulham in West-Londense derby

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft in de eerste speelronde van de Premier League gewonnen bij Fulham. In de West-Londense derby in Craven Cottage werd het 3-2 voor de bezoekers. Door de overwinning staat Chelsea na één speelronde zesde in de Engelse competitie.

18 uur geleden
Malen maakt hattrick voor AS Roma in openingsduel met Fiorentina

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft maandagavond drie keer gescoord in de openingswedstrijd van zijn club AS Roma in de Italiaanse competitie. Mede dankzij de doelpunten van de Oranje-international won Roma thuis met 4-0 van Fiorentina en gaat de club na één speelronde aan de leiding in de Serie A.

18 uur geleden
Taylor, Doekhi en Noslin winnen openingsduel met Lazio

BOLOGNA (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor, Danilho Doekhi en Tijjani Noslin zijn maandagavond met Lazio goed begonnen aan de Italiaanse competitie. Bij Bologna wonnen ze met hun club uit Rome met 1-0.

19 uur geleden