'Ajax richt vizier op Klaasen bij Werder Bremen'
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich officieel bij Werder Bremen gemeld voor middenvelder Davy Klaassen. Dat hebben bronnen binnen de Duitse club aan De Telegraaf gemeld.
Klaasen komt uit de jeugdopleiding van Ajax en debuteerde in 2011 in het eerste elftal. Hij speelde zes seizoenen voor Ajax en was de aanvoerder van het elftal van de Amsterdammers dat in 2017 de finale van de Europa League verloor van Manchester United. Ajax verkocht Klaassen aan Everton. Na een seizoen verhuisde de middenvelder naar Werder Bremen waar hij een vaste waarde werd.
Ajax zou volgens de krant ook interesse hebben in Sean Klaiber van FC Utrecht en de Domstedelingen daarvan op de hoogte hebben gebracht.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid gaat een "disciplinaire procedure" in gang zetten naar aanleiding van het incident tussen spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouameni. Dat meldt de club donderdag op de eigen site. Eerder op donderdag berichtten Spaanse media over een opstootje op de training tussen de twee middenvelders, waarna Valverde naar het ziekenhuis zou zijn gebracht voor hechtingen.
8 uur geledenMONTERREY (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat na zijn vertrek als algemeen- en technisch directeur bij Feyenoord aan de slag bij Monterrey, waar hij sportief directeur wordt. Dat heeft de Mexicaanse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. Te Kloese treedt aan per 1 juli.
10 uur geledenMADRID (ANP/RTR/AFP) - Real Madrid-aanvoerder Federico Valverde (27) is donderdag naar het ziekenhuis gebracht na een confrontatie met zijn teamgenoot Aurélien Tchouaméni. Dat melden diverse Spaanse media. In het ziekenhuis is volgens de berichten een snijwond in Valverdes gezicht gehecht.
10 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Paris Saint-Germain is klaar voor de finale van de Champions League, waarin het de titel verdedigt. Dat zei coach Luis Enrique nadat zijn ploeg Bayern München had uitgeschakeld in de halve finale. "We hebben iedereen laten zien dat we mooi voetbal kunnen spelen, maar ook kunnen vechten en afzien", zei de Spaanse trainer na de 1-1 in München, die volgde op de 5-4-overwinning een week eerder in Parijs.
21 uur geledenZEIST (ANP) - Nigel de Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal van de KNVB. "Ik ga ervan uit dat de KNVB mij ook wil houden", zegt de 81-voudig international van het Nederlands elftal. "We zijn in gesprek met elkaar en het gaat de goede kant op. Ik ben tevreden hoe ik hier kan werken en zie voldoende uitdagingen."
1 dag geledenZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.
1 dag geledenBEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.
1 dag geleden