Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax rekent op Rensch en twijfelt of Sutalo fit is voor FC Twente

Ajax rekent op Rensch en twijfelt of Sutalo fit is voor FC Twente

AMSTERDAM (ANP) - Devyne Rensch kan zondag voor Ajax tegen FC Twente uitkomen. Trainer Francesco Farioli hoopt dat Josip Sutalo zaterdag weer aansluit op de training. "En als dat niet lukt, dan moet iemand anders hem vervangen", zei hij bij Ajax TV.

Rensch en Sutalo ontbraken donderdag in het gewonnen duel met Maccabi Tel Aviv (5-0) in de Europa League. "Het was goed dat we Jorrel Hato een helft rust konden geven", zei Farioli. "En Henderson heeft ook weer een half uur gespeeld. Ik denk dat we er goed voorstaan."

Ajax won de afgelopen anderhalve week ook van Feyenoord (0-2) en PSV (3-2). "Het gevaar is nu dat we onszelf gaan overschatten vanwege de goede resultaten van de laatste weken en gaan denken dat het makkelijk zal worden", zei de Italiaanse trainer van Ajax. "Maar voetbal is nooit makkelijk. De eerste twintig minuten tegen Maccabi waren dat ook niet. Na de 2-0 en 3-0 werd dat wel anders, maar ik denk dat we ons allemaal bewust zijn van de tegenstander en het belang van de wedstrijd."

Sterke tegenstander

Farioli ziet FC Twente als een sterke tegenstander. "Ze zijn fysiek heel sterk", vindt hij. "Ze hebben dit seizoen de meeste fysieke duels in de Eredivisie uitgevochten en ik heb begrepen dat er een goede sfeer in het stadion hangt. Dat zijn allemaal factoren die het ons lastig kunnen maken."

Ajax staat tweede in de Eredivisie, met 5 punten minder dan koploper PSV dat wel een duel meer heeft gespeeld. FC Twente heeft 7 verliespunten meer dan Ajax.

Meer uit Voetbal

Nederlands elftal begint in zomer voor twaalfde keer aan WK

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal doet volgend jaar zomer voor de twaalfde keer mee aan het wereldkampioenschap voetbal. De ploeg van bondscoach Ronald Koeman stelde maandag kwalificatie veilig met een zege (4-0) in de Johan Cruijff ArenA op Litouwen.

1 uur geleden
Valente debuteert als 32e speler onder Koeman bij Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Luciano Valente heeft maandag zijn debuut voor het Nederlands elftal gemaakt. De 22-jarige middenvelder van Feyenoord mocht in de thuiswedstrijd tegen Litouwen in de WK-kwalificatie in de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam in de 78e minuut invallen voor Xavi Simons.

1 uur geleden
Duitsland verslaat Slowakije en plaatst zich voor WK voetbal

LEIPZIG (ANP) - Duitsland heeft in de laatste groepswedstrijd met overtuiging kwalificatie voor het WK voetbal afgedwongen. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg in Leipzig directe concurrent Slowakije met 6-0. Slowakije, dat speelde met Feyenoorder Leo Sauer, kan het WK nog bereiken via de play-offs.

1 uur geleden
Oranje plaatst zich met ruime zege op Litouwen voor WK voetbal

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal heeft zich met een ruime thuiszege op Litouwen geplaatst voor het wereldkampioenschap voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. In de Johan Cruijff ArenA werd het 4-0, waarmee Oranje de eerste plaats in groep G van het kwalificatietoernooi veiligstelde.

1 uur geleden
Van Dijk passeert De Boer en is als aanvoerder nu recordhouder

AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk passeert maandag recordhouder Frank de Boer als het gaat om de meest ervaren aanvoerder van het Nederlands elftal. De 34-jarige verdediger van Liverpool draagt in de thuiswedstrijd tegen Litouwen in de WK-kwalificatie voor de 72e keer de aanvoerdersband.

3 uur geleden
Voetballer Mbappé eist 240 miljoen euro van zijn oude club PSG

PARIJS (ANP/AFP) - Voetballer Kylian Mbappé heeft maandag 240 miljoen euro schadevergoeding geëist van zijn oude werkgever Paris Saint-Germain. Dat deed Mbappé, die vorig jaar naar Real Madrid vertrok, bij een arbeidsrechtbank in een escalerend conflict over de status van zijn oude contract en de manier waarop zijn voormalige club hem behandelde.

6 uur geleden
FC Barcelona keert zaterdag tegen Bilbao terug in Camp Nou

BARCELONA (ANP/AFP) - Voetbalclub FC Barcelona keert zaterdag, ruim tweeënhalf jaar na de start van de renovatie, terug naar stadion Camp Nou. Dat meldt de Catalaanse club op de eigen website. Barcelona speelt zaterdag in de Spaanse competitie tegen Athletic Bilbao.

7 uur geleden