Ajax rekent op Onana voor duel met PSV
AMSTERDAM (ANP) - André Onana kan zondag waarschijnlijk het doel van Ajax verdedigen tijdens het thuisduel met PSV. "Hij heeft volledig meegetraind", vertelde trainer Erik ten Hag. "Het ziet er goed uit."
Onana ontbrak zondag tijdens het verloren uitduel met FC Groningen (2-1). Hij had te veel last van een schouderblessure. Voor Daley Blind, Hakim Ziyech, David Neres en Zakaria Labyad komt het duel met PSV nog te vroeg.
Blind is hersteld van een ontstoken hartspier en heeft de groepstraining inmiddels hervat. Ziyech komt terug van een kuitblessure. "Zijn revalidatie verloopt naar wens", zei Ten Hag.
De terugkeer van Neres laat langer op zich wachten. De Braziliaan heeft langer nodig met een knieblessure. "Ik had hem op 1 februari er weer bij verwacht", zei Ten Hag. "Dat is niet het geval, dat is wel een tegenvaller."
Meer uit Voetbal
VOLENDAM (ANP) - De finale van de play-offs om deelname aan de voorronden van de Conference League tussen Ajax en FC Utrecht wordt vervroegd. Het duel in Volendam begint zondag om 12.15 uur in plaats van om 18.00 uur. Dat heeft de KNVB aan het ANP bekendgemaakt. Supporters van beide clubs mogen in het Kras Stadion aanwezig zijn.
15 minuten geledenMADRID (ANP/AFP) - Trainer Álvaro Arbeloa van Real Madrid heeft bevestigd dat hij na het seizoen vertrekt als coach van de nummer 2 van Spanje. De 43-jarige oud-speler verving begin dit jaar Xabi Alonso, maar heeft de topclub niet aan succes kunnen helpen. "Ja", antwoordde de Spanjaard op de vraag of hij kon bevestigen dat hij volgend seizoen niet meer de coach van de club is.
21 minuten geledenLONDEN (ANP) - Bondscoach Thomas Tuchel gaat met Engeland zonder bekende spelers als Harry Maguire, Phil Foden, Cole Palmer en Trent Alexander-Arnold naar het WK voetbal. Dat heeft de Engelse voetbalbond bekendgemaakt. Oud-Ajacied Jordan Henderson en voormalig PSV'er Noni Madueke behoren wel tot de selectie van 26 spelers van Engeland. Verder rekent Tuchel op sterspelers Harry Kane, Jude Bellingham en Declan Rice.
32 minuten geledenTILBURG (ANP) - Supporters van Willem II mogen zaterdag alsnog aanwezig zijn bij de finale van de play-offs om promotie/degradatie bij FC Volendam. Eerder besloot de gemeente Edam-Volendam om de uitfans te weren na ongeregeldheden bij de laatste wedstrijd van FC Volendam.
54 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord krijgt De Kuip in eigen handen. De Rotterdamse voetbalclub, Stadion Feijenoord en de Vereniging Aandeelhouders Stadion Feijenoord (VASF) hebben daar overeenstemming over bereikt. Dat heeft Feyenoord op de website bekendgemaakt.
1 uur geledenMONTEVIDEO (ANP) - Memphis Depay wacht nog altijd op zijn rentree bij Corinthians. De geblesseerde topscorer aller tijden van Oranje ontbrak vrijdag in de selectie van zijn Braziliaanse club tijdens het 1-1-gelijkspel bij het Uruguayaanse Peñarol in de Copa Libertadores.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de finales van de play-offs om Europees voetbal bereikt en het pensioen van vertrekkend trainer Ron Jans nog met een wedstrijd uitgesteld. FC Utrecht won in de Galgenwaard met 3-2 van sc Heerenveen en neemt het zondag op tegen Ajax. De Amsterdammers wonnen eerder op de avond met 2-0 van FC Groningen.
13 uur geleden