Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax rekent op Álvarez in uitduel met Union Berlin

Ajax rekent op Álvarez in uitduel met Union Berlin

BERLIJN (ANP) - Trainer John Heitinga rekent donderdagavond op Edson Álvarez voor de uitwedstrijd tegen 1. FC Union Berlin in de tussenronde van de Europa League. "Ik ga ervan uit dat hij aan de aftrap verschijnt", zei hij tijdens een persconferentie in het klassieke stadion An der Alten Försterei. "Maar we houden een kleine slag om de arm."

Álvarez kwam zondag tijdens de thuiswedstrijd tegen Sparta Rotterdam (4-0) ongelukkig terecht op een schouder. De Mexicaan liet zich in de tweede helft vervangen en sloeg maandag de groepstraining over. Álvarez oefende woensdag ook nog niet volledig mee met zijn ploeggenoten. "Maar dat was ook een beetje uit voorzorg", zei Heitinga. "We bekijken de situatie donderdag vlak voor de wedstrijd opnieuw. Maar Edson is een strijder. Die geeft niet zo maar op."

De kans bestaat dat Álvarez doorschuift naar het middenveld. Calvin Bassey keert in dat geval terug centraal in de defensie. Heitinga moet op het middenveld mogelijk weer een keuze moeten maken tussen Kenneth Taylor en Davy Klaassen. "We moeten het anders doen dan vorige week toen we veel de bal hadden maar weinig creëerden", zei de opvolger van de ontslagen Alfred Schreuder. "Dat kan met dezelfde spelers maar ook met andere spelers. We gaan het zien."

Vermoedelijke opstelling Ajax: Rulli; Rensch, Timber, Bassey en Wijndal; Álvarez, Berghuis en Taylor; Kudus, Tadic en Bergwijn.

Meer uit Voetbal

Feyenoord wint in Utrecht en voorkomt dat emoties fans oplaaien

UTRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de uitwedstrijd tegen FC Utrecht tot een goed einde gebracht. De ploeg van trainer Robin van Persie zegevierde met 0-1 en staat weer tweede in de Eredivisie, met een voorsprong van 1 punt op NEC dat een duel minder heeft gespeeld.

12 minuten geleden
Feyenoord wint uitduel met FC Utrecht en staat weer tweede

UTRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de uitwedstrijd tegen FC Utrecht gewonnen (0-1). Oussama Targhalline maakte in de tiende minuut het enige doelpunt van de wedstrijd.

14 minuten geleden
Linksback Wijndal bij Ajax in de basis tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Linksback Owen Wijndal staat bij Ajax in de basis tegen AZ. Het elftal van trainer Fred Grim treedt zondag om 14.30 uur in Alkmaar aan tegen de nummer 7 van de Eredivisie. Aanwinst Oleksandr Zintsjenko zit voor het eerst op de bank bij de Amsterdammers.

57 minuten geleden
Directeur Feyenoord om veiligheidsredenen niet in Utrecht

UTRECHT (ANP) - Dennis te Kloese bekijkt de uitwedstrijd van Feyenoord tegen FC Utrecht niet in stadion Galgenwaard. De directeur van de Rotterdamse club heeft het advies gekregen om vanwege veiligheidsredenen niet naar Utrecht te komen.

2 uur geleden
Feyenoord mist topscorer Ueda tegen FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Ayase Ueda mist het uitduel van Feyenoord met FC Utrecht. De topscorer van de Eredivisie ontbreekt in de selectie van trainer Robin van Persie.

3 uur geleden
Liverpool-aankoop Jacquet loopt 'serieuze' blessure op bij Rennes

LENS (ANP) - Liverpool-aankoop Jérémy Jacquet heeft zaterdag een schouderblessure opgelopen bij zijn huidige club Rennes. Trainer Habib Beye sprak van een op het oog "serieuze" kwetsuur, al wordt de precieze ernst nog onderzocht.

4 uur geleden
Zegereeks Sparta ten einde na gelijkspel bij Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - De zegereeks van Sparta Rotterdam is ten einde na een gelijkspel bij Fortuna Sittard. Invaller Yassin Oukili leek de Limburgers in de laatste seconden van de reguliere speeltijd aan een overwinning te helpen voor eigen publiek, maar Spartaan Casper Terho kopte diep in de blessuretijd nog de 2-2 binnen.

14 uur geleden