Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax rekent op Álvarez in uitduel met Union Berlin

Ajax rekent op Álvarez in uitduel met Union Berlin

BERLIJN (ANP) - Trainer John Heitinga rekent donderdagavond op Edson Álvarez voor de uitwedstrijd tegen 1. FC Union Berlin in de tussenronde van de Europa League. "Ik ga ervan uit dat hij aan de aftrap verschijnt", zei hij tijdens een persconferentie in het klassieke stadion An der Alten Försterei. "Maar we houden een kleine slag om de arm."

Álvarez kwam zondag tijdens de thuiswedstrijd tegen Sparta Rotterdam (4-0) ongelukkig terecht op een schouder. De Mexicaan liet zich in de tweede helft vervangen en sloeg maandag de groepstraining over. Álvarez oefende woensdag ook nog niet volledig mee met zijn ploeggenoten. "Maar dat was ook een beetje uit voorzorg", zei Heitinga. "We bekijken de situatie donderdag vlak voor de wedstrijd opnieuw. Maar Edson is een strijder. Die geeft niet zo maar op."

De kans bestaat dat Álvarez doorschuift naar het middenveld. Calvin Bassey keert in dat geval terug centraal in de defensie. Heitinga moet op het middenveld mogelijk weer een keuze moeten maken tussen Kenneth Taylor en Davy Klaassen. "We moeten het anders doen dan vorige week toen we veel de bal hadden maar weinig creëerden", zei de opvolger van de ontslagen Alfred Schreuder. "Dat kan met dezelfde spelers maar ook met andere spelers. We gaan het zien."

Vermoedelijke opstelling Ajax: Rulli; Rensch, Timber, Bassey en Wijndal; Álvarez, Berghuis en Taylor; Kudus, Tadic en Bergwijn.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Arsenal winnen eerste kwartfinaleduel van Chelsea

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.

3 uur geleden
Aanvoerder Diemers keerde terug naar Cambuur voor deze promotie

EMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."

4 uur geleden
Trainer De Jong trots na 'speciale' promotie met Cambuur

EMMEN (ANP) - Bij trainer Henk de Jong overheerst blijdschap en trots nu hij met SC Cambuur promotie naar de Eredivisie heeft veiliggesteld. "Ik ben supertrots op wat we hebben gedaan. Moet je kijken, mooi hè", wees hij naar het feestje in het uitvak van de Oude Meerdijk in Emmen, waar Cambuur met 4-2 won. "Het was ook een mooie wedstrijd."

4 uur geleden
SC Cambuur keert na drie seizoenen terug in Eredivisie

EMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.

4 uur geleden
Beerensteyn bezorgt Wolfsburg zege op Olympique Lyon

WOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.

5 uur geleden
Salah verlaat Liverpool na dit seizoen

LIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.

6 uur geleden
García Plaza volgt bij Sevilla ontslagen Almeyda op

SEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.

7 uur geleden