Ajax reist met Blind naar Liverpool
AMSTERDAM (ANP) - Daley Blind maakt deel uit van de selectie van Ajax voor het uitduel van dinsdag met Liverpool in de Champions League. De verdediger stapte maandagmiddag met zijn ploeggenoten op het vliegtuig richting het noorden van Engeland.
Blind miste zaterdag de gewonnen uitwedstrijd tegen FC Emmen (0-5) omdat hij zich niet helemaal fit voelde. Ook Nicolás Tagliafico kwam uit voorzorg niet in actie in Drenthe. De Argentijn lijkt ook beschikbaar voor het duel met de kampioen van Engeland.
Trainer Erik ten Hag vertelt vanaf 19.15 uur tijdens een persconferentie in Liverpool hoe zijn ploeg er voor staat. Liverpool kwalificeert zich al met een gelijkspel voor de achtste finales. Voor Ajax is de afloop van de wedstrijd tegen de Engelsen niet cruciaal. Ook bij een nederlaag volstaat voor Ajax volgende week een zege op Atalanta voor een langer verblijf in de Champions League.
Meer uit Voetbal
KANSAS CITY (ANP) - Brian Brobbey heeft op het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn derde doelpunt gemaakt. De spits van Sunderland zorgde in de laatste groepswedstrijd tegen Tunesië in de zevende minuut voor de 2-0. De Tunesische verdediger Ellyes Skhiri opende in de derde minuut met een eigen doelpunt de score.
28 minuten geledenPHILADELPHIA (ANP) - Het elftal van Curaçao heeft zichzelf volgens bondscoach Dick Advocaat overtroffen. Dat zei hij na de uitschakeling op het WK na een 2-0-nederlaag tegen Ivoorkust. "Ze hebben keihard gewerkt. Ze mogen trots zijn op zichzelf. Ze hebben laten zien wat ze kunnen", zei de coach in Philadelphia.
56 minuten geledenPHILADELPHIA (ANP) - Bondscoach Dick Advocaat en de selectie van Curaçao namen na de uitschakeling op het WK uitgebreid de tijd om het publiek in Philadelphia te bedanken. Curaçao kreeg ondanks de 2-0-nederlaag tegen Ivoorkust applaus van de 'blauwe' aanhang.
57 minuten geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - Duitsland heeft de laatste groepswedstrijd op het WK voetbal tegen Ecuador met 2-1 verloren. Het elftal van Julian Nagelsmann gaat desondanks met 6 punten uit drie wedstrijden als groepswinnaar door naar de zestiende finales.
58 minuten geledenPHILADELPHIA (ANP) - Curaçao is na een nederlaag in Philadelphia tegen Ivoorkust uitgeschakeld op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Het elftal van bondscoach Dick Advocaat (78) ging voor 68.324 toeschouwers met 2-0 ten onder en eindigde met 1 punt uit drie wedstrijden als laatste in groep E. Duitsland en Ivoorkust gaan als nummers 1 en 2 naar de laatste 32. Ecuador gaat als een van de beste nummers 3 door.
59 minuten geledenKANSAS CITY (ANP) - Micky van de Ven en Crysencio Summerville doen vanaf 01.00 uur Nederlandse tijd niet mee in de laatste groepswedstrijd van Nederland op het WK tegen Tunesië. De linkervleugelverdediger en rechtsbuiten kregen in het openingsduel met Japan (2-2) een gele kaart en zouden bij een volgende kaart geschorst zijn voor het duel in de zestiende finales tegen Marokko of Brazilië.
59 minuten geledenKANSAS CITY (ANP) - Het is 2,5 uur voor de wedstrijd tussen Nederland en Tunesië op het WK begonnen te onweren in Kansas City. Toeschouwers mogen nog niet in het onoverdekte stadion plaatsnemen omdat er nog meer onweer wordt verwacht. Ze zoeken naar plekken waar ze kunnen schuilen voor zware regenbuien.
3 uur geleden